Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Bisede e lire (chat)

Shko poshtë 
+60
Blerti_Gashi
Ajet
Albona
Eva0506
elisa
Driola
Orfe@
rolling
tina
Ago Muji
MUHAMETII
beti
Nezir Myrta
Parapsikologu
njonidrenica
istogalia
Fjona
Luki
zeriatdheut
eri M
Dano
Leka i Madh
Valdrini_pr
sy shkruari
beri
meti
bledi
Lejla
**Embelsira**
dreni
Mysafir
Aquila
flaka
Sofra
beni100
absurdja
Guximi
STUPCAT
Lina
drenusha
besa-bese
rrebelja
meli
Lea_uk
stine
sofia
ribery
E_Bukura
silvi
tom sojer
Vista
alissa
Sy kaltri
azzurra
anjesa
Beton
shaban cakolli
Kosovarja
Anna
Riki30
64 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
avatar



Bisede e lire (chat) - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 25 EmptyThu Oct 23, 2008 11:14 pm

ehhehehehe bonjani qysh te doni Razz ktu mos te ju shoh me Razz hehehee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
MUHAMETII
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
MUHAMETII


Numri i postimeve : 1106
Registration date : 07/05/2008

Bisede e lire (chat) - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 25 EmptyThu Oct 23, 2008 11:14 pm

hahahah
Ago Muji a e ke ndermend me i thirre te gjithe antaret e forumit, edhe merre Ermalin per atmosfere. hahaha

Fjona, mos u bon nervoz, edhe pse t'u jane versule antaret, duke te kritikuar, hahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
MUHAMETII
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
MUHAMETII


Numri i postimeve : 1106
Registration date : 07/05/2008

Bisede e lire (chat) - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 25 EmptyThu Oct 23, 2008 11:15 pm

guximi shkruajti:
Vrana Konti shkruajti:
shkoni tek teologjia e tek sociologjia Razz....

Jo se atje une e Muhameti nuk po pajtohemi kurre e ketu bile po gjejme mirekuptim, hahahahahahaha.


hahahah
pikerisht ashtu eshte guximi, te pakten ta kemi nje pike te perbashket.
hahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Bisede e lire (chat) - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 25 EmptyThu Oct 23, 2008 11:17 pm

Guximi, mire e ke valla, duhet me gjete nje gjuhe te perbashket me Muhametin te pakten diku, ahahahaha.

Vrana Konti, nese ti vrajm syt, hajt edhe ti the qafen bashk me ermalin qatje bashk qy, ahahahahha.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Fjona
Xhelozja...
Xhelozja...
Fjona


Female
Numri i postimeve : 2283
Age : 35
Vendi : n'matiqan
Profesioni/Hobi : me vallzu tallava, me kallxu barcoleta
Registration date : 07/10/2008

Bisede e lire (chat) - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 25 EmptyThu Oct 23, 2008 11:18 pm

MUHAMETII shkruajti:

Fjona, mos u bon nervoz, edhe pse t'u jane versule antaret, duke te kritikuar, hahah


jo bre se vernozoj veten me badiavgji une
hahahahahahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://it.youtube.com/user/ilovekosova88
Vizitor
Vizitor
avatar



Bisede e lire (chat) - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 25 EmptyThu Oct 23, 2008 11:19 pm

hahahaha, nuk e kam per ermalin, por per forumin Razz hej a e dini qka ju te 4, nese me degjoni mua edhe nuk do te ju binte keq, shkoni e flini se tash ora shkoi ne 10:20 e ju ende zgjuar jeni ajt shkoni edhe kerkoni te ju kendohet ndonje ninull Razz psh jua refereoj per nje dashuri Razz hahahaha kendon ermal fejzullahu hahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Fjona
Xhelozja...
Xhelozja...
Fjona


Female
Numri i postimeve : 2283
Age : 35
Vendi : n'matiqan
Profesioni/Hobi : me vallzu tallava, me kallxu barcoleta
Registration date : 07/10/2008

Bisede e lire (chat) - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 25 EmptyThu Oct 23, 2008 11:20 pm

Premtimi shkruajti:

Qafen e theft Ermali, Shpati, Ardiani e qdo "kengetar" tjeter si keta, se s'ja vlen me fol per asgje rrethe ketyre, e aq me pak me kend u martu, pse u martu, a i dul e mire etj etj. Muhalif qe thone Gjakova.

Gjdo kush i ka shijet e vet....edhe ti shyqyr qe spot pelqejn ermali shpati edhe ardiani se tani kisha nis mu bo marak une met pelqy ata ty
jajhahahahhaha pak hajgre

ermali shum qift i mir me shacin e ri!! U TRASHGOSFISH me 5 fmi
3 qika e dy djem!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://it.youtube.com/user/ilovekosova88
Vizitor
Vizitor
avatar



Bisede e lire (chat) - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 25 EmptyThu Oct 23, 2008 11:21 pm

E pse bash 3 qika e 2 djem Razz ??? a nuk bon me kon 4 djem e 1 qik Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Fjona
Xhelozja...
Xhelozja...
Fjona


Female
Numri i postimeve : 2283
Age : 35
Vendi : n'matiqan
Profesioni/Hobi : me vallzu tallava, me kallxu barcoleta
Registration date : 07/10/2008

Bisede e lire (chat) - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 25 EmptyThu Oct 23, 2008 11:21 pm

Vrana Konti shkruajti:
hahahaha, nuk e kam per ermalin, por per forumin Razz hej a e dini qka ju te 4, nese me degjoni mua edhe nuk do te ju binte keq, shkoni e flini se tash ora shkoi ne 10:20 e ju ende zgjuar jeni ajt shkoni edhe kerkoni te ju kendohet ndonje ninull Razz psh jua refereoj per nje dashuri Razz hahahaha kendon ermal fejzullahu hahahaha


hahahahahahahahaha ose nese jeni vet niher kangen "Vetem vet" tani kangen " Ku i kam shokt e mi" hahahah qe me kan lan vet
hahahahaha
te dyat jan te ermalit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://it.youtube.com/user/ilovekosova88
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji


Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

Bisede e lire (chat) - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 25 EmptyThu Oct 23, 2008 11:22 pm

Premtimi shkruajti:

Hhahahhahahaha Guximi, nje kusheri i jemi i ka pij 50, duhet patjeter te diskutohet ketu, sepse eshte diqka e jashtzakonshme, ahahahahaha.

Po valla bile un jom deshmi e ktij forumi, shkojsha ndrenic mi nimu ni tezaku me i punu arat, cdo vert shkoj e i nimoj se si ka fort punt mir, edhe u qojshum n6, punojshum dej kan 12-13 e u bojke nxet fort, shkojshum nshpi hajshum buk e ju shtrojshum qaj dej n5 ,e n5 e gjys dilshum nara dej n8, kur dilshum nara metshum tu shku mas shkurrev her aj e her un, tash lloagarite sa qaja i kem pi, se dola pej teme e ma fshini postimin hahahaha Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Fjona
Xhelozja...
Xhelozja...
Fjona


Female
Numri i postimeve : 2283
Age : 35
Vendi : n'matiqan
Profesioni/Hobi : me vallzu tallava, me kallxu barcoleta
Registration date : 07/10/2008

Bisede e lire (chat) - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 25 EmptyThu Oct 23, 2008 11:22 pm

Vrana Konti shkruajti:
E pse bash 3 qika e 2 djem Razz ??? a nuk bon me kon 4 djem e 1 qik Razz
ncuk apsolutisht sbon

bon 4 qika e 1 djal! e djemt me prevalu sbon kerqyshiq

Bisede e lire (chat) - Faqe 25 Default
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://it.youtube.com/user/ilovekosova88
Vizitor
Vizitor
avatar



Bisede e lire (chat) - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 25 EmptyThu Oct 23, 2008 11:24 pm

jo ago mos ta nin se nuk ta fshij une, por bibikimi Razz hahahaha

jo fjona ma mire 2 qika e 2 djam edhe 1 qiko-djal Razz aghhahahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
njonidrenica
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar


Numri i postimeve : 838
Registration date : 09/06/2008

Bisede e lire (chat) - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 25 EmptyThu Oct 23, 2008 11:24 pm

fjona per martesen e ermalit,me vjen keq po tjalom atina, ti je ma e mira fjona.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Bisede e lire (chat) - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 25 EmptyThu Oct 23, 2008 11:24 pm

Jaa Fejona e Epirit, eshte dasht te hapet tema : U martu Meda me Lulen & Ermali me Arianen, pse per Meden mos me diskutu, e ke pa cfare frizure ka dy levizje qe i ban menjeher flokt i bohen sikur me fleit en kasht, hahaha.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Bisede e lire (chat) - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 25 EmptyThu Oct 23, 2008 11:26 pm

Vrana Konti shkruajti:
jo ago mos ta nin se nuk ta fshij une, por bibikimi Razz hahahaha

jo fjona ma mire 2 qika e 2 djam edhe 1 qiko-djal Razz aghhahahahaha
Kush more i fshin, jaaa une jo Zoti mos e baft, as nje postim nuk e kam fshi prej qe jam Moderator, hahaha. Veq sa kam mund masakra me ba.

Ago ty nuk te kam fshi shum, veq nja 30 hahahhaha.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Bisede e lire (chat) - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 25 EmptyThu Oct 23, 2008 11:27 pm

Fjona, sedi kush po del me badijavgji ketu, ne apo ju qe po mirreni me punet e Ermalit, a po i del femra si duhet apo lavire, ahahahahaha.

Vrana Konti, sonte nuk vlen per mu ora, sepse s'kam gjume hiq! E arsyen besoj e din?ahahahha

Lene more Ermalin rehat po kqyrne veten a doni me u martu apo jo najhere, se keni met per gjyhna, ahahahaha.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Fjona
Xhelozja...
Xhelozja...
Fjona


Female
Numri i postimeve : 2283
Age : 35
Vendi : n'matiqan
Profesioni/Hobi : me vallzu tallava, me kallxu barcoleta
Registration date : 07/10/2008

Bisede e lire (chat) - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 25 EmptyThu Oct 23, 2008 11:28 pm

Vrana Konti shkruajti:
jo ago mos ta nin se nuk ta fshij une, por bibikimi Razz hahahaha

jo fjona ma mire 2 qika e 2 djam edhe 1 qiko-djal Razz aghhahahahaha

qyy ni qiko djal
a je mir ti

ermal ishalla nja 5 qika me daden!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://it.youtube.com/user/ilovekosova88
Musafir
Vizitor
avatar



Bisede e lire (chat) - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 25 EmptyThu Oct 23, 2008 11:29 pm

leni more te qet qiftin e ri, tash e kan muajin e mjaltit le te kalojn si te dojn Razz le te bejne qef ehehhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
njonidrenica
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar


Numri i postimeve : 838
Registration date : 09/06/2008

Bisede e lire (chat) - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 25 EmptyThu Oct 23, 2008 11:29 pm

fjona ti din me shkru shum tema te mira, edi un dhe te tjert po xhelozija asht ni sumundje pa sherim,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi


Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 30
Vendi : Në "Komedinë Njerëzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Bisede e lire (chat) - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 25 EmptyThu Oct 23, 2008 11:29 pm

Vrana Konti shkruajti:
jo ago mos ta nin se nuk ta fshij une, por bibikimi Razz hahahaha

jo fjona ma mire 2 qika e 2 djam edhe 1 qiko-djal Razz aghhahahahaha

Hey qilne tash edhe ni teme "Femijet e Ermalit ne te ardhmen" hahahahahahahahahahahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Fjona
Xhelozja...
Xhelozja...
Fjona


Female
Numri i postimeve : 2283
Age : 35
Vendi : n'matiqan
Profesioni/Hobi : me vallzu tallava, me kallxu barcoleta
Registration date : 07/10/2008

Bisede e lire (chat) - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 25 EmptyThu Oct 23, 2008 11:29 pm

BiBiKiM shkruajti:
Jaa Fejona e Epirit, eshte dasht te hapet tema : U martu Meda me Lulen & Ermali me Arianen, pse per Meden mos me diskutu, e ke pa cfare frizure ka dy levizje qe i ban menjeher flokt i bohen sikur me fleit en kasht, hahaha.

bii biibiii bibiibiii bibikim

U BO BIBIKIM
mfal allahile qe se kam hap per meden, a pom fal?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://it.youtube.com/user/ilovekosova88
njonidrenica
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar


Numri i postimeve : 838
Registration date : 09/06/2008

Bisede e lire (chat) - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 25 EmptyThu Oct 23, 2008 11:32 pm

fjona mos ta nin s eti ke shkru shum tema te mira edi un dhe te tjert, po xhelozija filloj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Bisede e lire (chat) - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 25 EmptyThu Oct 23, 2008 11:32 pm

Fejona, fal te koft veq allahile qe nuk me vjen me polici te shpija, se nuk kam kohe me u merr me ta, se kam fillu me u bo V.I.P dhe une tuj neit me Vrana Kontin, hahaha.

Ja tash duhet me hap nje tem per femijet e Ermalit cfare do behen kur te rriten, hahaaha.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Bisede e lire (chat) - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 25 EmptyThu Oct 23, 2008 11:33 pm

guximi shkruajti:
Vrana Konti shkruajti:
jo ago mos ta nin se nuk ta fshij une, por bibikimi Razz hahahaha

jo fjona ma mire 2 qika e 2 djam edhe 1 qiko-djal Razz aghhahahahaha

Hey qilne tash edhe ni teme "Femijet e Ermalit ne te ardhmen" hahahahahahahahahahahahaha

ahhahahahaha ose me mire trashigimtaret e VIP shqiptare Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Bisede e lire (chat) - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 25 EmptyThu Oct 23, 2008 11:33 pm

Ago Muji shkruajti:
Premtimi shkruajti:

Hhahahhahahaha Guximi, nje kusheri i jemi i ka pij 50, duhet patjeter te diskutohet ketu, sepse eshte diqka e jashtzakonshme, ahahahahaha.

Po valla bile un jom deshmi e ktij forumi, shkojsha ndrenic mi nimu ni tezaku me i punu arat, cdo vert shkoj e i nimoj se si ka fort punt mir, edhe u qojshum n6, punojshum dej kan 12-13 e u bojke nxet fort, shkojshum nshpi hajshum buk e ju shtrojshum qaj dej n5 ,e n5 e gjys dilshum nara dej n8, kur dilshum nara metshum tu shku mas shkurrev her aj e her un, tash lloagarite sa qaja i kem pi, se dola pej teme e ma fshini postimin hahahaha Very Happy

Ago shume i fort je me kete shkrim, fort kam kesh ahahhahaha. Shpresoj mos ta fshin se qatehere ka me ja thy naj bri ketij Vrana Kontit ose Bibikimit.

Fjona, nuk jam ne ate gjendje te mjerushme sa ta pelqej Ermalin, Shaptin, Adrianin etj, sepse nuk do isha ketu tu shkrujt, por moti do kisha kcy nga ballkoni,ahahahaha. PO me dhimsesh ti dhe te tjeret qe fatkeqesisht keni kete shije ( te pa shije).

Muhameti te thote " Zoti u ndihmoft" e une po te theme " Ishalla ben me mire".
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





Bisede e lire (chat) - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 25 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Bisede e lire (chat)
Mbrapsht në krye 
Faqja 25 e 40Shko tek faqja : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Bisede Me 3 fjalë...
» Bisedë me nivel i dy krijuesve bashkëkohorë
» Masoneria (Frimasoneria - Muratorët e lirë)
» BALADË PËR FJALËN E LIRË - Gjakush Tana - Uskana

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: