Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Bisede e lire (chat)

Shko poshtë 
+60
Blerti_Gashi
Ajet
Albona
Eva0506
elisa
Driola
Orfe@
rolling
tina
Ago Muji
MUHAMETII
beti
Nezir Myrta
Parapsikologu
njonidrenica
istogalia
Fjona
Luki
zeriatdheut
eri M
Dano
Leka i Madh
Valdrini_pr
sy shkruari
beri
meti
bledi
Lejla
**Embelsira**
dreni
Mysafir
Aquila
flaka
Sofra
beni100
absurdja
Guximi
STUPCAT
Lina
drenusha
besa-bese
rrebelja
meli
Lea_uk
stine
sofia
ribery
E_Bukura
silvi
tom sojer
Vista
alissa
Sy kaltri
azzurra
anjesa
Beton
shaban cakolli
Kosovarja
Anna
Riki30
64 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
AutoriMesazh
besa-bese
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Female
Numri i postimeve : 1178
Registration date : 27/10/2007

Bisede e lire (chat) - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 11 EmptyThu Nov 01, 2007 12:57 am

Dank u - drenusha, por skam pse me ju tut, na e dimi se kujna duhet me ju tut a po?

e kam edhe burrin ne forum dhe nuk mshehi asgja pi tij.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
azzurra
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Female
Numri i postimeve : 1294
Vendi : Kosove e dashure
Registration date : 28/08/2007

Bisede e lire (chat) - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 11 EmptyThu Nov 01, 2007 12:58 am

Ahahaha besa bese une e kam me te mire se tenden bre vjerren aiiii mos fol iq se vjerra ime gjithmon me et fuli kur te shkoj ne Kosve e dine une e kam merak shume telymin e lopes e ajo vetem per mua shkon e blen e ma qon ne italy pasha zotin e dua shume hahahahaha se e ka ber nje djal si llokum qe eshte i dashui im.
Ahahahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
drenusha
Anëtar
Anëtar
avatar


Numri i postimeve : 201
Registration date : 23/10/2007

Bisede e lire (chat) - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 11 EmptyThu Nov 01, 2007 12:58 am

uha sa mire moj besa-bese me shqipatre e martuer dhe kaq shum e civilizuar sa rrin ne chat dhe forume burri shqipatre me te dhen ket liri shum qudi dhe plus nena e tre femijve nji rast i veqant moj zoje per ju dhe forumin ketu te rrojn grat shqiptare .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
drenusha
Anëtar
Anëtar
avatar


Numri i postimeve : 201
Registration date : 23/10/2007

Bisede e lire (chat) - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 11 EmptyThu Nov 01, 2007 1:00 am

azzurra ti jetonn ne itali je efejume zemer po kjo e martueme dhe shiko para 15 viteve sikur me kan reja e fadil hoxhes valla koka ber dhe po jetoka .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
besa-bese
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Female
Numri i postimeve : 1178
Registration date : 27/10/2007

Bisede e lire (chat) - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 11 EmptyThu Nov 01, 2007 1:24 am

drenusha, po e kam pak veshtire me te kuptu ty se pi pshterdhon kapak senet , nese ti mendon se shqiptaret sna lejojne me jetu ne jeten, aty gabon shume, pse a kujtove ti qe te qess shami te zeze une a? jo loqke, dikush din me jetu jeten e dikush mendon se martesa eshte kufiri i lirise per nje femer, apsolut se ki mire. Une nuk e kam njoft fadil hoxhen, por mjafton se isha shume e sinqert me ty motra e madhe dhe motren e vogel azzurra


hahahhahaha,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
drenusha
Anëtar
Anëtar
avatar


Numri i postimeve : 201
Registration date : 23/10/2007

Bisede e lire (chat) - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 11 EmptyThu Nov 01, 2007 1:28 am

hahahah besa motra e mesme ku e din ti se jam une motra e madhe besa une jam ndoshta motra sugaresh dhe me vjen mire qe ti ke gezue ne martes lirin ta dije se gjej nji burr si tanin valla do ta martoj qe sod se me ta pa u martue duke ju friksue liris qe me neperkembet besa po na trego si fitove ti ter ket besim dhe liri te pa kufizuar ne familje shqipatre ,pa kanune .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
azzurra
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Female
Numri i postimeve : 1294
Vendi : Kosove e dashure
Registration date : 28/08/2007

Bisede e lire (chat) - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 11 EmptyThu Nov 01, 2007 1:36 am

Une jam motra me sugashe bre kish nevoj per ca keshilla nga ju te dyat qe jeni me te medha se une..

Besa-bese me e sinqerte se une heeee nuk e dij a ka njeri ne bote.....Nje pyetje besa -bese sipas teje sinqeriteti eshte nje privilegj apo nje difekt???
ng ndonj her nuk po e kuptoj se ka njerz te aprofitojn shume nga sinqeriteti!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
besa-bese
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Female
Numri i postimeve : 1178
Registration date : 27/10/2007

Bisede e lire (chat) - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 11 EmptyThu Nov 01, 2007 1:42 am

sinqeriteti linde dhe zhvillohet ne brendine e familjes e me vone pjeket ne rrethin ku jeton, te jesh e sinqert eshte mire e kush mundohet met perfitu nga sinqeriteti qe e tregon ti ndaj ti, duhet me nuhatur, me e ble due me than, memendu pak ma larg a po kupton, edhe ne fund banja si adelina e qoje ne rrs .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
besa-bese
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Female
Numri i postimeve : 1178
Registration date : 27/10/2007

Bisede e lire (chat) - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 11 EmptyThu Nov 01, 2007 1:43 am

kurrr nuk eshte defekt sinqeriteti (defekt jane ata qe e keqperdorin sinqeritetin e dikujt tjeter)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
azzurra
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Female
Numri i postimeve : 1294
Vendi : Kosove e dashure
Registration date : 28/08/2007

Bisede e lire (chat) - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 11 EmptyThu Nov 01, 2007 1:49 am

Ateher qenken krenare qe jam me e sinqrta ne bote besa bese se keshtu une jam,Besa-bese nje pyetje ti e kupton italishte a po jo??Dua te dij keshtu thjeshte ok
Mbrapsht në krye Shko poshtë
besa-bese
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Female
Numri i postimeve : 1178
Registration date : 27/10/2007

Bisede e lire (chat) - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 11 EmptyThu Nov 01, 2007 1:54 am

jo, pos me pelqen se eshte gjuhë melodike

di shume gjuhe por italishten jo

me dasht mu munu sjam e dobet

hahahhahha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
drenusha
Anëtar
Anëtar
avatar


Numri i postimeve : 201
Registration date : 23/10/2007

Bisede e lire (chat) - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 11 EmptyThu Nov 01, 2007 2:00 am

munohu o besa-bese se eshte gjuha me e lehet se ajo qe e flet ti gjuhen gjermane dhe e shkruen italishtja nji gjuh muzikale nji gjuhe qe eshte shum e thjeshte .keshtu plus ke moter azzurra dhe flet nej here italisht gjuhen e musolinit qe na ka dashur shum .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
besa-bese
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Female
Numri i postimeve : 1178
Registration date : 27/10/2007

Bisede e lire (chat) - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 11 EmptyThu Nov 01, 2007 2:06 am

Quanto mi pice la compagnia del forum.

ciaoooooooooooooooooooooooooooooo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
drenusha
Anëtar
Anëtar
avatar


Numri i postimeve : 201
Registration date : 23/10/2007

Bisede e lire (chat) - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 11 EmptyThu Nov 01, 2007 2:12 am

na vjen mire qe te pelqen shoqerija ne forum besa-bese kalo mire bej detyrat e shpise
Mbrapsht në krye Shko poshtë
azzurra
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Female
Numri i postimeve : 1294
Vendi : Kosove e dashure
Registration date : 28/08/2007

Bisede e lire (chat) - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 11 EmptyThu Nov 01, 2007 2:13 am

Besa- bese a me mi piaci tu moltisimo sorella mia, per tu cpisci l'italiano e non mi dici niente ok, passi una buona serata e sogni d'oro.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
besa-bese
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Female
Numri i postimeve : 1178
Registration date : 27/10/2007

Bisede e lire (chat) - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 11 EmptyThu Nov 01, 2007 2:22 am

ok ok azzurra

Buona notte a tutti

Riposate bene


ciaoooooooo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
drenusha
Anëtar
Anëtar
avatar


Numri i postimeve : 201
Registration date : 23/10/2007

Bisede e lire (chat) - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 11 EmptyThu Nov 01, 2007 2:23 am

pse bre besa-bese nuk me dergon edhe mua nej pershendetje po i zgjedh ti motrushet me duket po ben klasifikim ah besa e madhe je ti .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sy kaltri
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
Sy kaltri


Numri i postimeve : 1972
Registration date : 09/08/2007

Bisede e lire (chat) - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 11 EmptyThu Nov 01, 2007 1:49 pm

pershendetje Drenusha se je shum e mirë
të uroj çdo te mira tyyyyyyyyyyyyyyy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
azzurra
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Female
Numri i postimeve : 1294
Vendi : Kosove e dashure
Registration date : 28/08/2007

Bisede e lire (chat) - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 11 EmptyThu Nov 01, 2007 9:31 pm

Mirembrama vlleer e motra si kalute sot, une shume mire sot e kam pas pushin se ketu ne italy eshte dita e te vdekurme e nuk kam punuar....Kam mungur paradite sepse kam pas ppune shtepie me ber hahahahaha kam hekuros ter paradite.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
besa-bese
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Female
Numri i postimeve : 1178
Registration date : 27/10/2007

Bisede e lire (chat) - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 11 EmptyThu Nov 01, 2007 9:39 pm

mire jemi motra jona, ti si je, a mujte , valla na ke mungu sot, ka ke , a e kini feste ne italy sot a jo?

koke knaq, me pas pasen naj flamë, me te hekurosme e kishe hjek or me dor, hahahhahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
azzurra
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Female
Numri i postimeve : 1294
Vendi : Kosove e dashure
Registration date : 28/08/2007

Bisede e lire (chat) - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 11 EmptyThu Nov 01, 2007 9:47 pm

Mire jam me then motrushe me zor valla se merrina deri tek forumi hahahaha,sa i perket festave ne Italy aiiii na lodhen alla ile, njher ishte festa e tetorit e tash fesa e te vekurmive....

Po ju si kalut sot ne forum??? lexo disa postime te bukura.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
besa-bese
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Female
Numri i postimeve : 1178
Registration date : 27/10/2007

Bisede e lire (chat) - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 11 EmptyThu Nov 01, 2007 9:50 pm

une e kam pas pushim dhe kam kalu mire edhe ne shpi edhe ne forum, plus sot e kemi ditlindjene tmadhit Zahir Pajaziti, po shikoj qa kan bere ne Kosove deri tash , por me hongren qeto fushatat e rrencave

kalo sa ma mire motrushe ne forumin tone
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja


Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 38
Vendi : Jashtokësore!
Registration date : 14/08/2007

Bisede e lire (chat) - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 11 EmptyThu Nov 01, 2007 9:54 pm

a edhe ketu jeni duke fol e nuk me thirni hiq aaaaaa ani ani motrushet e mia Sad Sad Sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
azzurra
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Female
Numri i postimeve : 1294
Vendi : Kosove e dashure
Registration date : 28/08/2007

Bisede e lire (chat) - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 11 EmptyThu Nov 01, 2007 9:58 pm

Ahahahahaha ku te kam ojKatunarja jeme ke humb moj a pe she ma ka arh nje moter tjeter me pasuru forumin..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja


Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 38
Vendi : Jashtokësore!
Registration date : 14/08/2007

Bisede e lire (chat) - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 11 EmptyThu Nov 01, 2007 10:24 pm

ahahahha oo ksajde jom moj ke hup ty me siguri Amorja i ka fajet hahaa se une tere diten ne forum kam qen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Sponsored content





Bisede e lire (chat) - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 11 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Bisede e lire (chat)
Mbrapsht në krye 
Faqja 11 e 40Shko tek faqja : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Bisede Me 3 fjalë...
» Bisedë me nivel i dy krijuesve bashkëkohorë
» Masoneria (Frimasoneria - Muratorët e lirë)
» BALADË PËR FJALËN E LIRË - Gjakush Tana - Uskana

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: