Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Heshtja!!!

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
AutoriMesazh
shahini
Anëtar i ri
Anëtar i ri
shahini

Male
Numri i postimeve : 195
Age : 39
Vendi : jordani
Profesioni/Hobi : Mi shkel ne fyt ata qe spionojne kundra vellaut
Registration date : 06/11/2009

Heshtja!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 3 EmptyTue Nov 10, 2009 12:41 am

Mjafton qe disa folin llam e lup pa kryp si ti e ti,dhe kinse dine diçka apaaaa
Mos i bene pyetje bidallices se te tregone vete!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Delia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Delia

Numri i postimeve : 514
Registration date : 13/01/2008

Heshtja!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 3 EmptyTue Nov 10, 2009 12:47 am

Ku me fol qe nji rend të bajn Budall ( e bidallices qka i bie se kuptoj )
Po sejcili flet at që din .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shahini
Anëtar i ri
Anëtar i ri
shahini

Male
Numri i postimeve : 195
Age : 39
Vendi : jordani
Profesioni/Hobi : Mi shkel ne fyt ata qe spionojne kundra vellaut
Registration date : 06/11/2009

Heshtja!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 3 EmptyTue Nov 10, 2009 1:24 am

Deli
Grat me lesh dhe burrat me plisa t"bardhe jane te rrezikshem,sepse e kan derzan maqon
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Heshtja!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 3 EmptyThu Nov 12, 2009 10:05 pm

2963 Lirisht mund te flisni, po vrej se keni dicka per te thene...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shahini
Anëtar i ri
Anëtar i ri
shahini

Male
Numri i postimeve : 195
Age : 39
Vendi : jordani
Profesioni/Hobi : Mi shkel ne fyt ata qe spionojne kundra vellaut
Registration date : 06/11/2009

Heshtja!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 3 EmptyThu Nov 12, 2009 11:26 pm

Drini

Dini edhe ju sa nuk na merr mendja
Jep edhe ti diçka nga mendimi i juaje
shendet e gezim tu shtofte
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Heshtja!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 3 EmptySun Nov 15, 2009 11:53 am

...............................................................................................................
.................................................................
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shahini
Anëtar i ri
Anëtar i ri
shahini

Male
Numri i postimeve : 195
Age : 39
Vendi : jordani
Profesioni/Hobi : Mi shkel ne fyt ata qe spionojne kundra vellaut
Registration date : 06/11/2009

Heshtja!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 3 EmptyMon Nov 16, 2009 7:32 pm

Drini

Zgjedhjet perfunduan,mos heshte de,dhe fituan sy kuqet !
qite ndoje mesele te reje ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Heshtja!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 3 EmptyMon Nov 16, 2009 10:41 pm

Ne themi se heshtja eshte mekate?sepse ajo sote perballet me padije,boshlleqe dhe deformimet kulturore qe e kaluara e afert dhe elarget na la si trashigimi. eshte detyree njerzve te kulturus te punojn per ti vene nje gure te shendoshe murite te varfer te kultures shqiptare. heshtja do t`i bente ata fajtore.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 38
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Heshtja!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 3 EmptyMon Nov 16, 2009 11:32 pm

..............................................................................................................................................................................................................ska me e mire se heshtja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Heshtja!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 3 EmptyTue Nov 17, 2009 1:59 am

Voglushja ti mir e ke , por ja qe une nuk mundem te heshti, nuk mundem te heshti.

Shahin ne gjuhen e asfalltuar tingellojn me mire disa mesele!

Djalli pasi ai kishte mbaru punen e tij te keqe.
I kishte shti disa popuj secilin veq e veq ne do bure-kaca te mdhaja dhe u kishte mbyll kapakun seciles, ne menyr qe mos te ngriten nga aty.
Vetum njeres ja kishte len kapakun hapur, dhe pikrisht ne at bure-kace shqiptaret. E kritikun djallin perse po ben dallime, te gjith i mbylle kurse ketyre nuk iu vure kapakun.
Djalli pergjigjet ngadale se po te doj ndonjeni te "ngrite" tjetri, nuk e lejon, dhe te gjithe mbeten se mbeten aty ku jan.
Ja zan frymen njeri tjetrit keta!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 38
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Heshtja!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 3 EmptyTue Nov 17, 2009 2:06 am

hahahhahaha e qelluar,mire qe nuk heshte drini paske tregu nje mesele per mrekulli,ndodhi e koheve te sotit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Heshtja!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 3 EmptyWed Nov 18, 2009 12:57 am

3010 Desha te them dic por po heshti...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Heshtja!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 3 EmptyWed Nov 18, 2009 1:49 am

kur nuk din me mire me hesht eeeeeeeee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Heshtja!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 3 EmptyWed Nov 18, 2009 10:37 pm

Ca udhetar te rastit, kishin pare nje grumbull gure te madhe, dhe nje murator, i cili kishte fillu te ndertonte nje kulle.
Po e pysni muratorin qysh po din me ba murin me ketat gure kaq drejt e mir.
Vetum.
Muratori u tha po une vetum nuk pe beje tre jemi.
Udhetaret u habiten, a qysh ku tre ne veq ty po te shohim.
Muratori jo jo more ne tre jemi qe punoim: une, peni, e cekiqi!
Une i bart gurt nga grumblli, i ve ne mure, peni e bon murin e drejt, e cekiqi.
Cekiqi me ndihmon me i pru ne veti ata gure qe nuk bin ne ven, e qe dalin prej penit, ju tha mjeshtri i mire udhetarve.

Desha te heshti edhe sonte , pore nuk munda!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Heshtja!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 3 EmptyWed Nov 25, 2009 11:02 pm

Nese nuk thoni asgje, atehere nuk do t'ju lusin ti perseritni fjalet tuaja edhe njehere.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 50
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Heshtja!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 3 EmptyThu Nov 26, 2009 12:37 am

Heshti ju qe kshirni seri ku 54 vet kshrin pa pare e tjert i thejn gishat tu shkru me halle .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Heshtja!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 3 EmptyThu Nov 26, 2009 12:03 pm

Dy njerez ishin duke ecur dhepo eshohin nje mjeshter duke muratosur pa pej dhe shkojne e pyesin se pse po muros pa pej , e ai ju kthen se peri eshte rruga e budalles.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Heshtja!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 3 EmptyFri Nov 27, 2009 1:15 am

Kure te ju vet dikushe folni diqka mos thoni nuk po di valla?

Njoni shkon te nje pleqnar-dietar, dhe e lute me ia kallxu do fjale pleqnie edhe plaku fol, e ky shkruj.
Kur e mbaroi fjalen, plaku i tha qe a t'i kallxova fjalet e pleqnise?
Po, tha ky, te mira e te menqshme.
Po tha plaku, jan te mira e te menqshme, edhe nuk asht zor me i mbajt mend, por asht zor me ua gjete vendin ku me i fole!

Jo vec hajt e po foli dicka fjale burrash, por me domethenje, simbas rendit te bisedes- me lidhe bisedene e jo me e zgidhe!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Medalim
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Medalim

Male
Numri i postimeve : 610
Age : 67
Vendi : Shqypeni
Registration date : 06/12/2008

Heshtja!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 3 EmptyFri Nov 27, 2009 3:51 am

dmth. si mbase venit behet kuveni.

per kete ven mbetet heshtja hala ne forem,
po une qe harroj ka njihere! dhe ja fus hajt, pastaj pendohem kur me turren mixhelisi i keti kuveni, po vone ashet, plason heshtja pastaj per nji kohe derisa harroj se duhet me heshete, se harrova fajsoni berishen edhe kur skeni gje per te thane, Berisha i ka fajet.
Auuu paskesh dal nga peni temes, me faleni se heshta
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Heshtja!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 3 EmptySat Dec 05, 2009 1:39 am

I nderum Medalim.
Edhe me heshtjen nga nje her i themi nje mije fjale, pore deshira ime eshte qe cdo kush qe mundet dhe ka aftesi te behet aktiv ne forumin ton BK.
Ne deshire shprehet pafuqia, ne vullnet shprehet forca.
Mirmbetshi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
NIPIIXHAXHIT
Anëtar i ri
Anëtar i ri
NIPIIXHAXHIT

Male
Numri i postimeve : 167
Age : 40
Vendi : te dardha
Registration date : 28/09/2009

Heshtja!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 3 EmptySat Dec 05, 2009 3:03 am

Driniiiii
e kamë ndegjue GJyshin tek tonte: ma t'mira janë momentet kur gjemoin bushket se kur metet burri pa fjal.

po qa te them une, edhe vet jamë nje nga ata qe heshtin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Heshtja!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 3 EmptySat Dec 05, 2009 11:19 pm

Heshtje!!! po pse kjo heshtje shum me kan akuzu .qe sjell tema te ndryshme un ketu, se ketu eshte vetme per BK...uuuuuummmm po ku jan ata zotri qe nuk shkruaj asgje vetem rrin te heshture a thua vall cfar I MUNDONE??????????
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Heshtja!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 3 EmptySat Dec 05, 2009 11:48 pm

Fjalet mund te thumbojne jashtezakonisht shume, pore vetem heshtja mund te ta thyaje zemren.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Heshtja!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 3 EmptySat Dec 05, 2009 11:56 pm

jo nese i flasim me kujdes nuk e besoj..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 38
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Heshtja!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 3 EmptySun Dec 06, 2009 12:00 am

nje fjal e urt e popullit tone thot¨:I meqmi rrehet me fjal e budalla me dru!¨por duhet pasur shume kujdes ne zhargonin e fjaleve qe perdorim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Heshtja!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 3 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Heshtja!!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 14Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: