Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Heshtja!!!

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
AutoriMesazh
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Heshtja!!! - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 14 EmptySat Jul 23, 2011 6:02 pm

E heshtja,qka na qenka,ata te cileve sju flasin idealet se i kan te mrapshta,keshtu qe i plandos,inercioni i mbrensis qe e ndejn, keshtu qe dhe po heshtin, por dhe duke ndrruar nikat per qdo muaj. sepse po ju deshtojn endrrat deshtakve, dhe po heshtin.

Por un nuk do heshti kurr n´te mir te nji mirqenje te gjith mbarshme te popullit ton lir dashes,dhe te nji Bashkimi global shqiptar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Heshtja!!! - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 14 EmptyMon Jul 25, 2011 10:29 pm

Folni o popull se nuk eshte marre... Ia sa keq qe shume ke ohe nuk kame patur koh te kyqem ne net.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Heshtja!!! - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 14 EmptyTue Jul 26, 2011 6:38 pm

Po de folni,po duhet me i ndrru nikat niher, veq ti Drini ki met pa e ndrru...

a mun po i she nakun bile privat,ew ew politikaj te fort ishin kan ap ap...?!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Heshtja!!! - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 14 EmptySun Jul 31, 2011 11:03 pm

Volla Xhem, te xhithe genjehen por i madhi Zot jo as mendja nuk me ka shkuar te ndrroi, as per te mir as per te keq. O xhem une nuk jame zyrtar hahaha qe te takoj dike privat. Per politik po heshti Xhem.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Heshtja!!! - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 14 EmptyMon Aug 01, 2011 1:03 pm

qysh sjan politikan hala bertasin Rugova Rugova ,salala sala
trima te medhenje qe sorrat smund ti largojne nga shpija e leje ma naj sen me shume o xhem..
Tham te takohemi te gjithe forumistet ,ku mu takue qe shumica kane ka 5 nika
Deshira e madhe ka qen te takohemi diku ne Prishtine apo...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Heshtja!!! - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 14 EmptySat Dec 10, 2011 12:53 am

Nganjeher e shum her, me mire me shkru dic me then dic, edhe pa vler sesa me hesht...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Heshtja!!! - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 14 EmptyThu Dec 15, 2011 4:02 pm

Qe shume dite forumi ka ra ne heshtje te plote.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Heshtja!!! - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 14 EmptyThu Dec 15, 2011 9:05 pm

dorzimi para sfidave te jetes,esht nji vdekje e sigurt,para kohe.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Heshtja!!! - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 14 EmptyWed Jan 11, 2012 1:27 am

Heshtje


Per ty askujt nuk do t'i flas nje fjale
as me te voglen, asgje dhe hic asgje
dote hesht si guace e hedhur ne zall
o si nje peshk i kapur he per he.

Do perpelitem gjuhelidhur, fryme pak
por asgje s'do te them, kete e di dhe ti
sado qe tundimi shpesh na ben formak
sado qe malli me nje gellenjke na pi.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Heshtja!!! - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 14 EmptyTue Jan 17, 2012 1:55 am

https://www.youtube.com/watch?v=G0mD4DqXL28&feature=player_detailpage


keshtu po na nodhin gjerat kur heshtim,un ne histori skam msu kurr se ne ukrain ka aq shum shqiptar,po as nji....!

Heshtja po ,..te vret...!)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Heshtja!!! - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 14 EmptyThu Jan 26, 2012 8:41 pm

Heshtja vlen per disa raste por jo pergjithmone.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Heshtja!!! - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 14 EmptySat Jan 28, 2012 12:07 am

LETTA a mun, erdhet, mos hesht shkronjat pa lek, inshalla nuk po ju vjen marre.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Heshtja!!! - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 14 EmptyThu Feb 16, 2012 4:43 pm

Nji krua qe nuk shterr esht flori.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Heshtja!!! - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 14 EmptyFri Feb 17, 2012 11:32 pm

Sot nuk eshte dita te heshtim dhe te mos i urojme njeri tjetrit pavaresine e Kosoves .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Heshtja!!! - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 14 EmptySun Aug 26, 2012 1:33 pm

Pse po heshtni, mos ju ka hargju ngjyra e lapsit?

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Heshtja!!! - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 14 EmptySun Aug 26, 2012 2:41 pm

deri tani kam heshtur se jam munduar ta bej publike Mona Lisen.Kam kontaktuar me Zake prelvukajn ajo me ka thene te shkoj ne shqiperi per deshifrim ,kam qene ne shkollen e mesme te artit ne peje jam befasu ishte ne gjendje te mjerueshme dhe me sugjerun te takohem me shyqyri nimanin dhe kontaktova me te e ai nuk kishte kohe mu marre me mua .thjesht ne kosove arti nuk ekziston .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Heshtja!!! - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 14 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Heshtja!!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 14 e 14Shko tek faqja : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: