Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Heshtja!!!

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
AutoriMesazh
shahini
Anëtar i ri
Anëtar i ri
shahini

Male
Numri i postimeve : 195
Age : 39
Vendi : jordani
Profesioni/Hobi : Mi shkel ne fyt ata qe spionojne kundra vellaut
Registration date : 06/11/2009

Heshtja!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 2 EmptyFri Nov 06, 2009 2:44 pm

Hashtja tek disa paraqet frigen nga kercnimi !
Heshtja nenkupton dorezim !
Heshtja pataqet e pranone denimin e egzekutimit!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shahini
Anëtar i ri
Anëtar i ri
shahini

Male
Numri i postimeve : 195
Age : 39
Vendi : jordani
Profesioni/Hobi : Mi shkel ne fyt ata qe spionojne kundra vellaut
Registration date : 06/11/2009

Heshtja!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 2 EmptyFri Nov 06, 2009 6:51 pm

Hashtja
Une pos po heshti se mos po me hidherohet shoku e miku apo armiku.
Katastrife kesaj i thone!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shahini
Anëtar i ri
Anëtar i ri
shahini

Male
Numri i postimeve : 195
Age : 39
Vendi : jordani
Profesioni/Hobi : Mi shkel ne fyt ata qe spionojne kundra vellaut
Registration date : 06/11/2009

Heshtja!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 2 EmptyFri Nov 06, 2009 6:52 pm

Nese hashte kur te hypin mbi koke e hangre

Po behunu serioz dhe kethenja si shokut,mikut e armikut me shume fishte qe ta ndaloi shpifjen ndaj jush apo nese ju gelltite per budalla!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Heshtja!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 2 EmptyFri Nov 06, 2009 7:35 pm

ngaje here heshtja eshte ar..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shahini
Anëtar i ri
Anëtar i ri
shahini

Male
Numri i postimeve : 195
Age : 39
Vendi : jordani
Profesioni/Hobi : Mi shkel ne fyt ata qe spionojne kundra vellaut
Registration date : 06/11/2009

Heshtja!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 2 EmptyFri Nov 06, 2009 7:38 pm

Heshtja eshte are atehere kur te presin ne fjalet e tua qe me te shtje ne gracke ,dhe kur hesht ata plasin si morrat!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Heshtja!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 2 EmptyFri Nov 06, 2009 11:21 pm

Nje Dite

nje dite heshtja
do te me gjuaje
me eshtra te mia
ose do cmendem duke rrenuar

A.Podrimja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shahini
Anëtar i ri
Anëtar i ri
shahini

Male
Numri i postimeve : 195
Age : 39
Vendi : jordani
Profesioni/Hobi : Mi shkel ne fyt ata qe spionojne kundra vellaut
Registration date : 06/11/2009

Heshtja!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 2 EmptyFri Nov 06, 2009 11:29 pm

çdo here kur me hypnin mbi supe
dhe une heshtja,
mundimet vetem sa mi shtojshin ,
sepse mendonin se une jam jetim!


Shahini
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shahini
Anëtar i ri
Anëtar i ri
shahini

Male
Numri i postimeve : 195
Age : 39
Vendi : jordani
Profesioni/Hobi : Mi shkel ne fyt ata qe spionojne kundra vellaut
Registration date : 06/11/2009

Heshtja!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 2 EmptySat Nov 07, 2009 4:13 pm

Sa mire eshte tani ne kete forum,ku mbretron vetem nje heshtje e qet !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Eva0506
Hero anëtar
Hero anëtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 38
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Heshtja!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 2 EmptySat Nov 07, 2009 6:28 pm

Ne kete forum ka shume materiale te mira te shkruara, te cilat nuk e lejojne kurre qe ta pushtoje heshtja, sepse shume persona qe kane deshire te lexojne nga keto materiale dhe qe mund t'ju duhen ne jeten e tyre duken ne listen e vizitoreve te ketij forumi, e cila nuk eshte kurre bosh, ne asnje ore te dites dhe nates, gje qe tregon se "heshtja" ketu eshte ilusive, nuk eshte asnje here nje heshtje e vertete.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Heshtja!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 2 EmptySat Nov 07, 2009 7:07 pm

Pajtohem me ju Eva. ama ka till qe vertet nuk ja vlen te ndash kohen dhe te lexoshe shkrimet e tyre .Disa bejn shkrim vetem sa per te arrit numrin e postimeve asgje me shum ... Po mir se nuk jan te gjith till..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Eva0506
Hero anëtar
Hero anëtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 38
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Heshtja!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 2 EmptySat Nov 07, 2009 7:13 pm

fionaa shkruajti:
Cito :
Pajtohem me ju Eva. ama ka till qe vertet nuk
ja vlen te ndash kohen dhe te lexoshe shkrimet e tyre .Disa bejn shkrim
vetem sa per te arrit numrin e postimeve asgje me shum ... Po mir se
nuk jan te gjith till..

E vertete fionaa, po aty qendron edhe bukuria e jetes. Po te ishin te gjithe te mire, nga do kuptohej nocioni i jo te mires...?

Shpresoj qe heshtja e cfaredo natyre te jete ne kete forum, te thyhet nje here e pergjithmone, sepse eshte nga te vetmit forume qe mund te mbledhe te gjithe shqiptaret kudo qe jane, flas per ata shqiptare qe e adhurojne Bashkimin Kombetar, te cilet mund te lene shkrimet e tyre pergjithmone, qe te lexohen edhe atehere kur Bashkimi Kombetar do jete nje realitet, sic na e do zemra ne.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shahini
Anëtar i ri
Anëtar i ri
shahini

Male
Numri i postimeve : 195
Age : 39
Vendi : jordani
Profesioni/Hobi : Mi shkel ne fyt ata qe spionojne kundra vellaut
Registration date : 06/11/2009

Heshtja!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 2 EmptySat Nov 07, 2009 11:03 pm

fionaa

Edhe kete e mesova qe disa po shkruajkan sa per te bere numrin e madhe !
e per bese si ja paskna nis me shkrue per nje muaj do i shkruaja mbi njeqind mije shkrime,por nuk po kam kandidat.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shahini
Anëtar i ri
Anëtar i ri
shahini

Male
Numri i postimeve : 195
Age : 39
Vendi : jordani
Profesioni/Hobi : Mi shkel ne fyt ata qe spionojne kundra vellaut
Registration date : 06/11/2009

Heshtja!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 2 EmptySat Nov 07, 2009 11:36 pm

Pse po heshtni ju shkruani diç,thujanja keges qe te vlone ne shpirt!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Heshtja!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 2 EmptySun Nov 08, 2009 12:25 am

Epo do mesosh shum gjera ti ketu po qenke i ri ne kete forum po mir ke ec ,,bravo´´rekord do jesh me shkrime ??
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Heshtja!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 2 EmptySun Nov 08, 2009 12:47 am

Fjalet mund te thumbojne jashtezakonisht shume, por vetem heshtja mund teta thyje zemren.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Heshtja!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 2 EmptySun Nov 08, 2009 12:56 am

HESHTJA TE VRET!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shahini
Anëtar i ri
Anëtar i ri
shahini

Male
Numri i postimeve : 195
Age : 39
Vendi : jordani
Profesioni/Hobi : Mi shkel ne fyt ata qe spionojne kundra vellaut
Registration date : 06/11/2009

Heshtja!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 2 EmptySun Nov 08, 2009 1:42 am

heshti kur me mungone guximi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Heshtja!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 2 EmptySun Nov 08, 2009 1:52 am

POR EDHE GUXIMI TE VRET!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shahini
Anëtar i ri
Anëtar i ri
shahini

Male
Numri i postimeve : 195
Age : 39
Vendi : jordani
Profesioni/Hobi : Mi shkel ne fyt ata qe spionojne kundra vellaut
Registration date : 06/11/2009

Heshtja!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 2 EmptySun Nov 08, 2009 1:53 am

Guximi nuk te vrete,por te vret i yti qe i ke besim!Guximin dhe menqurin duhet me posedue,e jo si mullisi nga mulliri e hajte ne lufte!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shahini
Anëtar i ri
Anëtar i ri
shahini

Male
Numri i postimeve : 195
Age : 39
Vendi : jordani
Profesioni/Hobi : Mi shkel ne fyt ata qe spionojne kundra vellaut
Registration date : 06/11/2009

Heshtja!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 2 EmptySun Nov 08, 2009 1:56 am

Mos heshte xhem,por merre vrullin me guxim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shahini
Anëtar i ri
Anëtar i ri
shahini

Male
Numri i postimeve : 195
Age : 39
Vendi : jordani
Profesioni/Hobi : Mi shkel ne fyt ata qe spionojne kundra vellaut
Registration date : 06/11/2009

Heshtja!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 2 EmptyMon Nov 09, 2009 1:27 am

Auuu po heshtin shqiptaret!,E hallakaten kur u vjen veza me ba vend nuk nxejne kund ,duke ik gardhiqeve e kufive per ta bere vezen , Kemi mbete jetima pa shoke ,,,pa vella e motra ,pa miq sepse flliqet shkone çdo gje,ku i pisti mundohet te keqen te shendrroje ne te mire e te miren ne flliqesi!

Heshtja tregone se nuk jemi ne rrugen e drejte fare!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shahini
Anëtar i ri
Anëtar i ri
shahini

Male
Numri i postimeve : 195
Age : 39
Vendi : jordani
Profesioni/Hobi : Mi shkel ne fyt ata qe spionojne kundra vellaut
Registration date : 06/11/2009

Heshtja!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 2 EmptyMon Nov 09, 2009 1:31 am

Heshtja e popullit shqiptar tregone pa aftesin per te fole te verteten !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Heshtja!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 2 EmptyMon Nov 09, 2009 10:44 pm

KUr te flase i qmenduri,mos ju pergjigj.
Pergjigjja ndaj tij eshte HESHTJA:
kur ti flet aje gezohet,
kur ti HESHTE nga inati aje vdes.
Heshta kur i qmenduri foli,saqe kujtoj,
S´e nga pamundsija Heshta.
por jo nga pamundesija Heshta??
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Heshtja!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 2 EmptyTue Nov 10, 2009 12:10 am

Qeher he forumista mos tuti me fol.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Delia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Delia

Numri i postimeve : 514
Registration date : 13/01/2008

Heshtja!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 2 EmptyTue Nov 10, 2009 12:18 am

Njeriu kur hesht te vret ma shum se sa pushka .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Heshtja!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 2 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Heshtja!!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 14Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: