Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Komuna serbe ne kosove si shtete ,dhe peticionet shqiptare!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Komuna serbe ne kosove si shtete ,dhe peticionet shqiptare! Empty
MesazhTitulli: Komuna serbe ne kosove si shtete ,dhe peticionet shqiptare!   Komuna serbe ne kosove si shtete ,dhe peticionet shqiptare! EmptyMon Aug 17, 2009 2:34 pm

Komunat me kompetenca si ministritë

Pavarësia e shpenzimit të buxhetit i bën komunat edhe më atraktive për partitë politike

Decentralizimi fiskal do t’u mundësojë komunave menaxhim të pavarur të buxhetit të tyre,...

më shumë
Kurti: Qeveria e Kosovës është marrë vesh me Serbinë për zgjedhjet
PSD: Kosova po dëshmon se nuk është ende shtet
Mbyllet për dy ditë tuneli i Kalimashit
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nënshkruani peticionin kundër politikës diskriminuese evropiane të vizave: peticioni@koha.net
Të gjithë ata që duan të nënshkruajnë peticionin e nisur kundër politikës diskriminuese evropiane për liberalizim të vizave, që përjashton shqiptarët dhe boshnjakët, mund ta bëjnë këtë në adresën: peticioni@koha.netKjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga spam bots, duhet të aktivizoni Java skriptet për të parë atë Nënshkrimet më pas do të dërgohen tutje tek organizatorët e peticionit, nismëtarë të të cilit janë ish-përfaqësuesi i bashkësisë ndërkombëtare në Bosnjë, Christian Schwarz-Schilling, dhe personalitete të tjera të njohura politike e shoqërore evropiane. Peticioni kërkon që Komisioni Evropian të heqë dorë nga politika e liberalizimit të vizave që diskriminon viktimat e luftërave në ish- Jugosllavi – myslimanët e Bosnjës dhe shqiptarët e Kosovës, duke ua mohuar atyre udhëtimin e lirë në zonën e Shengenit, sikur që së fundi rekomandon t’u mundësohet qytetarëve të Maqedonisë, Malit të Zi dhe Serbisë. Për më tepër, peticioni insiston se përfitues nga politika e tillë diskriminuese e Brukselit do të jenë edhe serbët dhe kroatët e Bosnjës, sikur edhe serbët në Kosovë, duke e bërë kështu përkatësinë etnike kriter kryesor për vendosjen se kush mund të udhëtojë në zonën e Shengenit pa vizë e kush jo. Grupi Koha në marrëveshje me organizatorët e hap këtë adresë, e cila do të vlejë për të gjithë qytetarët e Kosovës, por edhe për ata që jetojnë jashtë vendit. Pra, nëse pajtoheni se rekomandimet e Komisionit Evropian që t’u hiqen vizat Maqedonisë, Malit të Zi dhe Serbisë, por jo edhe shqiptarëve të Kosovës dhe boshnjakëve të Bosnjës, janë të padrejta, dërgojeni një e-mail në adresën peticioni@koha.netKjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga spam bots, duhet të aktivizoni Java skriptet për të parë atë dhe emri juaj do t’u bashkohet nënshkruesve të këtij peticioni që do t’u dorëzohet institucioneve më të rëndësishme të Bashkimit Evropian, dhe që tashmë është nënshkruar nga shumë politikanë dhe personalitete nga mbarë Evropa, përfshirë aty edhe anëtarë të Parlamentit Evropian, gazetarë dhe aktivistë të ndryshëm që kanë punuar me vite të tëra në rajonin e Ballkanit. Shkruani një e-mail me shënimet tuaja personale: emri, mbiemri, profesioni, qyteti dhe shteti ku jetoni - dhe dërgojeni këtë porosi në adresën: peticioni@koha.netKjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga spam bots, duhet të aktivizoni Java skriptet për të parë atë Nënshkrimi juaj shton presionin. peticioni@koha.netKjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga spam bots, duhet të aktivizoni Java skriptet për të parë atë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Komuna serbe ne kosove si shtete ,dhe peticionet shqiptare! Empty
MesazhTitulli: Re: Komuna serbe ne kosove si shtete ,dhe peticionet shqiptare!   Komuna serbe ne kosove si shtete ,dhe peticionet shqiptare! EmptyMon Aug 17, 2009 5:33 pm

11 komuna serbe per kete kan luftue keto trima te ,,uck".
Zeri Agimi Driniii.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja

Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 57
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

Komuna serbe ne kosove si shtete ,dhe peticionet shqiptare! Empty
MesazhTitulli: Re: Komuna serbe ne kosove si shtete ,dhe peticionet shqiptare!   Komuna serbe ne kosove si shtete ,dhe peticionet shqiptare! EmptyTue Aug 18, 2009 3:10 pm

o xhiti o shpijuni i gjermanis
po lere se ska mbete ceshtja kombetare te zgjidhet me ty se ka kosova djem e te gjitha jan po lere o papagall se ti po thirresh ne emer te AKSHse po hajde o burr se na kesi njerez po kerkojmi per clirim e bashkim po hajde urno nise o trimi i kafeve o pijandur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Komuna serbe ne kosove si shtete ,dhe peticionet shqiptare! Empty
MesazhTitulli: Re: Komuna serbe ne kosove si shtete ,dhe peticionet shqiptare!   Komuna serbe ne kosove si shtete ,dhe peticionet shqiptare! EmptyTue Aug 18, 2009 3:15 pm

xhiti ta qifte nan...ore qen i serbise.
Ore tradhtare!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja

Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 57
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

Komuna serbe ne kosove si shtete ,dhe peticionet shqiptare! Empty
MesazhTitulli: Re: Komuna serbe ne kosove si shtete ,dhe peticionet shqiptare!   Komuna serbe ne kosove si shtete ,dhe peticionet shqiptare! EmptyTue Aug 18, 2009 3:17 pm

se edhe ne te dalim ne ndihm te bashklohemi e ty edhe minjet ne tavan ti qift serbija jote e krejt shpijunat e tu qe jeni be nje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Komuna serbe ne kosove si shtete ,dhe peticionet shqiptare! Empty
MesazhTitulli: Re: Komuna serbe ne kosove si shtete ,dhe peticionet shqiptare!   Komuna serbe ne kosove si shtete ,dhe peticionet shqiptare! EmptyTue Aug 18, 2009 3:22 pm

po po ne ta qijme perme naniqken e shkaut e qenit .
Po mos ke gajle se te gjejme ju kishit gjuhen e njejte me zerin.
Te felliqur e te pa edukuar.Teksa te perkrahin do ketu qe perkrahin sali tradhtarin Rugoven Tahir zemen dmth ke qen i tyre .
E ne Haxhija xhiti xhema petritkola mergmtari paraps valmir tatoo e shume ja qijm me shume se qka kan tradhtareve bashkpunetoreve te serbise.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Komuna serbe ne kosove si shtete ,dhe peticionet shqiptare! Empty
MesazhTitulli: Re: Komuna serbe ne kosove si shtete ,dhe peticionet shqiptare!   Komuna serbe ne kosove si shtete ,dhe peticionet shqiptare! EmptyTue Aug 18, 2009 3:25 pm

detektiv
Tatoo eshte vete zeri!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Komuna serbe ne kosove si shtete ,dhe peticionet shqiptare! Empty
MesazhTitulli: Re: Komuna serbe ne kosove si shtete ,dhe peticionet shqiptare!   Komuna serbe ne kosove si shtete ,dhe peticionet shqiptare! EmptyTue Aug 18, 2009 3:26 pm

po a vallahi qka sban vaki!
Haxhi qoma tel tend.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja

Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 57
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

Komuna serbe ne kosove si shtete ,dhe peticionet shqiptare! Empty
MesazhTitulli: Re: Komuna serbe ne kosove si shtete ,dhe peticionet shqiptare!   Komuna serbe ne kosove si shtete ,dhe peticionet shqiptare! EmptyTue Aug 18, 2009 3:28 pm

detektiv qoja edhe ***** haxhis
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Komuna serbe ne kosove si shtete ,dhe peticionet shqiptare! Empty
MesazhTitulli: Re: Komuna serbe ne kosove si shtete ,dhe peticionet shqiptare!   Komuna serbe ne kosove si shtete ,dhe peticionet shqiptare! EmptyTue Aug 18, 2009 3:29 pm

Ja kam que bre xhitit qe disa here,se di pse nuk fole,apo nuk dine mi qel mesazhet ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Komuna serbe ne kosove si shtete ,dhe peticionet shqiptare! Empty
MesazhTitulli: Re: Komuna serbe ne kosove si shtete ,dhe peticionet shqiptare!   Komuna serbe ne kosove si shtete ,dhe peticionet shqiptare! EmptyTue Aug 18, 2009 3:33 pm

agim
Tani je ka del edhe nga rruga e çdo malukaterise!Ti je ka shan i pari ,dhe marre te qofte! Edhe nese je vertete me shkije bre zotri nuk duhesh te kesh kesi fjalori!Vertet çenke shume i brishte i pagdhendur dhe vertete nese paske luftue me gjithe shpirt as buka jote as bashkimi nuk na vyen me kesi shqiptar!
Marree edhe nje here te qofte.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Komuna serbe ne kosove si shtete ,dhe peticionet shqiptare! Empty
MesazhTitulli: Re: Komuna serbe ne kosove si shtete ,dhe peticionet shqiptare!   Komuna serbe ne kosove si shtete ,dhe peticionet shqiptare! EmptyTue Aug 18, 2009 3:34 pm

jo pi qeli po tel ska vetem te dhenat e tua.
Une jam detektivi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Komuna serbe ne kosove si shtete ,dhe peticionet shqiptare! Empty
MesazhTitulli: Re: Komuna serbe ne kosove si shtete ,dhe peticionet shqiptare!   Komuna serbe ne kosove si shtete ,dhe peticionet shqiptare! EmptyTue Aug 18, 2009 3:35 pm

detektivi
A e pranove telefonin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Komuna serbe ne kosove si shtete ,dhe peticionet shqiptare! Empty
MesazhTitulli: Re: Komuna serbe ne kosove si shtete ,dhe peticionet shqiptare!   Komuna serbe ne kosove si shtete ,dhe peticionet shqiptare! EmptyTue Aug 18, 2009 3:45 pm

qoja xhemes! Haxhi..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Komuna serbe ne kosove si shtete ,dhe peticionet shqiptare! Empty
MesazhTitulli: Re: Komuna serbe ne kosove si shtete ,dhe peticionet shqiptare!   Komuna serbe ne kosove si shtete ,dhe peticionet shqiptare! EmptyWed Aug 19, 2009 8:51 am

ja kam dergue
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Komuna serbe ne kosove si shtete ,dhe peticionet shqiptare! Empty
MesazhTitulli: Re: Komuna serbe ne kosove si shtete ,dhe peticionet shqiptare!   Komuna serbe ne kosove si shtete ,dhe peticionet shqiptare! Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Komuna serbe ne kosove si shtete ,dhe peticionet shqiptare!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: