Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Reagim: Ferit Ramadanit

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Reagim: Ferit Ramadanit - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Reagim: Ferit Ramadanit   Reagim: Ferit Ramadanit - Faqe 3 EmptySat Jun 20, 2009 4:57 pm

keta ,kjo Mona Dhe ai i semuri i Bosforit Adili nuk lan kend pa akuzuar share .
Duke ju thane shpijun bandit etj.
Kuese shpijunat na dolen keta vete !
KU sherbimet sekrete te sksh fbksh i kan ra ne shenja se ky dhe kjo mona jane tuj punue per sherbimet sekrete maqedonase dhe ndonje partie qe kane paguar qe te shkaterron te gjithe patriotet shqiptare.
Keta ta hajn buken ta pernbysin kupen!
Qaq karaktere magjupesh kane.
Po flitet shume per kete hajne po ne kosove siq thot fbksh ka zgjedhur nje komision special qe te hulumton G.Adilin i cili kurr asgje sberi per qeshtjen ko0mbetare perveq intervistave .
Dhe shum shok u vrajten dhe ky nuk i mbrojti,apo ky ja rregulloi .
Turp neveri po mke vjen ka pe shoh kete fare teuta gjika alias mona sherbetorja e ketij tradhtari.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Thyama
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Thyama

Male
Numri i postimeve : 91
Age : 42
Vendi : ngat juve
Registration date : 09/02/2009

Reagim: Ferit Ramadanit - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Reagim: Ferit Ramadanit   Reagim: Ferit Ramadanit - Faqe 3 EmptySun Jun 21, 2009 1:51 am

keta 2-3 sikur esht vetem nji eri jeniceri, pa vllahinkes i paske dhene buke e perciellje edhe tregon legjimitetin tend ptt maqedonase ti posta e tyre? a mendoni se nuk iu vie dumha jenicer, kundermoni kunder nji shqiptarje te forte, qe nuk pranoi te jete pre e viktime juaja? e shihni se nuk keni te ndalur, kur iu qiten 'sklluqkat' hapur?

kot kot kot e keni, vone ju ra ndermend te shfajesoheni dhe e mira e t gjithave do ishte te mos duhmoni me teper, ju me pase fytyre nuk i rrekeni si qent nji femre, e nese keni aq pezm ndaj g. adilit, ai ka adrese, drejtohuni kah ai, e mos fyeni nji femer qe kurre nuk mund t'i beni asgje vetem beheni edhe me te ndyer vetiu, ju i mendoni skile e vllahinka krejt ato qe nuk mund t'i shtini ne grusht ore gabel

po ku ta marrin fytyren te pafytyrit ju me pase mend e leni me kaq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
eri Tr
Fillestar/e
Fillestar/e
eri Tr

Male
Numri i postimeve : 50
Age : 30
Vendi : Shqiperi
Registration date : 20/04/2009

Reagim: Ferit Ramadanit - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Reagim: Ferit Ramadanit   Reagim: Ferit Ramadanit - Faqe 3 EmptySun Jun 21, 2009 8:14 am

Thyama po perpiqem te te kuptoj sepse shqipja e gabelishtes sate flet se je shollodok!

Dhe i drejtohem shollodokut Thyama !

Une nuk mund te jam aspak jeniçer se ketu ne vendin tim e bej betejen! Jenicere jane ata qe sterviten jashte si ju dhe kthehen te vrasin vellezerit e vet. Si ti dhe Vllahinka e shqiptarishurrëzuar !

Ti kujton se nga posta duhet te largohem. Po! Une isha i pari qe e pushtova ate institucion te ortodoksiszuar. Dhe tani ka marre hijen se ka dhe shqiptar. Sepse me 1999 kishte vetem 8 vete, postjere dhe sportelista. Tash i ke ne gjitha sherbimet. Qe nga udheheqja e deri ne bazë ! Dhe te mos them, te mos ishin keto nderprejrje qe i sjell politika naive, do te ishim 50 - 50, ne krahasim me sot qe jemi 36 perqind!

E di nje gje ti dhe do ta zbulosh. Me 2000 , ke njohuri se komandantet e UÇK ne Dhjetor kishin hall dhe urdher te njoftojne popullaten se do te shpertheje lufta ne mars ! E di kush ua shperndau letrat neper shqiptari ! Ja publikisht ta them ! Dhe ti drejtohu po deshe tek ata ! Njeri ishte eshe sekretar i pergjithshem i drejtorise. Tjetri ishte portparoll. Tjetri udheheqes i policise ushtarake. T'i them me emra po deshe. Por, zbuloni ju , sepse e keni nisur tani pasi, skenari i percarjes suaj ka filluar, dhe tani jeni varg pas protestave qe do ti mbani me Hysni - Daravellskin- mjerakun, dhe me Hajredin Kazanoviçin! Une , u mora ne pyetje aso kohe, por, si mund te me benin keq kur posta nuk i di permbajtjet e letrave , ajo i shperndan! Edhe tash, perse me akuzoni mua qe u dal ne sherbime, po cka se jap mendimin tim.

Pyetni mire, kur kam nisur bisede per Gafurr Adilin une ? Ne realitet . Per AKSH, dhe per veprime te saj , gjithmone flasin ndryshe. Po une avokat mbrojtes jam?

Une kam qendrimet e mia! Me to bashkohen ata qe njohin çeshtjen shqiptare, jo qe bejne kecime si pleshtat!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mergimtari
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Mergimtari

Male
Numri i postimeve : 755
Age : 107
Vendi : Jashtë forumit
Registration date : 31/05/2008

Reagim: Ferit Ramadanit - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Reagim: Ferit Ramadanit   Reagim: Ferit Ramadanit - Faqe 3 EmptySun Jun 21, 2009 10:02 am

Ferit mos u merzit per shpifesit, sepse kur nuk kane fakte e argumente per diçka fillojne te shpifin, gjithmone ka pasur "njerez" te tille qe jane thirre per shqiptari e kane punu kunder. E fatkeqsisht edhe sot ka shume te tjere...

Thyama ti je njeriu i fundit qe mund te flasesh per shqiptari e çeshtje kombetare, ne shkrimet e tua ne kete forum shume lehte mund ta kuptojme qe je nje titist i flakur.

Ndersa ti Teuta.Gjika me shume ftytyresine tende po tregon seriozitetin dhe atdhedashurine tende karshi atdheut.

Nese keta e kane perqeshur Adilin , sigurisht qe kane ndonje arsye. Ndersa ju "engjujt" e Adilit , ne vend se ti dilnit ne mbrojtje me fakte e argumente i dilni ne mbrojtje me shpifje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Reagim: Ferit Ramadanit - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Reagim: Ferit Ramadanit   Reagim: Ferit Ramadanit - Faqe 3 EmptySun Jun 21, 2009 11:24 am

Mergimtare!
Keta i ka fut G.ADili me qellim ketu qe te propogandojne per kete njeri Eri Tr.
Qe deri dje vete ky Adili kishte ngrit dhe perkrahe siq po shihet.
PO ky te gjithe ata qe ju larguan siq po e lexon dhe lexojm i shane ju thot udba tradhtzare me kete fare teuta gjika (mona).
QE e paguan dhe e mbane atje ku perqihen bashk!
Dhe tashe ka mbet vete ,dhe shane si kete PROF .
Kordinatorin e shaibk per evrop.
Ne vete kemi ndegjue se deri dje e ka que ne qiell ,te lavderue dhe tuj thane se ky eshte patrioti me i madhe shqiptare.
PO pasi ky tradhtoi ky g.Muti se se meriton me shum.
Keta ju larguan kosova shkupi presheve bujanovci diaspora se ky formoi parti se i mbushi gjepat plot ne emer te aksh -fbksh tashe me emer te ri a vet vetveten e ka zgjedh.
Dhe tashe pasi eshte shitur per sherbimet maqedonase po flitet ky paguan njerez si ky Thyama dhe mona qe na piken nga qielli dhe keta vete shpijunojn per maqedonasit pe akuzojn nje njeri te pa fajshem qe deri dje paska qen ure lidhese e G.Adilit.
Tashe e ban ,,shpijun" siq po i quan te gjithe shoket e fbksh ,,shpijuna".
A keta jane vet shpijunat ,qe kushe ma seshte tuj ja rrase.
NUK mirren intelektualet me kesi njerez si keta.
Veq ti lexosh deklarata e fbksh prishtina te kordinatorit meson se kushe eshte ky G.vegla maqedonase.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Reagim: Ferit Ramadanit - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Reagim: Ferit Ramadanit   Reagim: Ferit Ramadanit - Faqe 3 EmptySun Jun 21, 2009 11:24 am

Mergimtare!
Keta i ka fut G.ADili me qellim ketu qe te propogandojne per kete njeri Eri Tr.
Qe deri dje vete ky Adili kishte ngrit dhe perkrahe siq po shihet.
PO ky te gjithe ata qe ju larguan siq po e lexon dhe lexojm i shane ju thot udba tradhtzare me kete fare teuta gjika (mona).
QE e paguan dhe e mbane atje ku perqihen bashk!
Dhe tashe ka mbet vete ,dhe shane si kete PROF .
Kordinatorin e shaibk per evrop.
Ne vete kemi ndegjue se deri dje e ka que ne qiell ,te lavderue dhe tuj thane se ky eshte patrioti me i madhe shqiptare.
PO pasi ky tradhtoi ky g.Muti se se meriton me shum.
Keta ju larguan kosova shkupi presheve bujanovci diaspora se ky formoi parti se i mbushi gjepat plot ne emer te aksh -fbksh tashe me emer te ri a vet vetveten e ka zgjedh.
Dhe tashe pasi eshte shitur per sherbimet maqedonase po flitet ky paguan njerez si ky Thyama dhe mona qe na piken nga qielli dhe keta vete shpijunojn per maqedonasit pe akuzojn nje njeri te pa fajshem qe deri dje paska qen ure lidhese e G.Adilit.
Tashe e ban ,,shpijun" siq po i quan te gjithe shoket e fbksh ,,shpijuna".
A keta jane vet shpijunat ,qe kushe ma seshte tuj ja rrase.
NUK mirren intelektualet me kesi njerez si keta.
Veq ti lexosh deklarata e fbksh prishtina te kordinatorit meson se kushe eshte ky G.vegla maqedonase.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Thyama
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Thyama

Male
Numri i postimeve : 91
Age : 42
Vendi : ngat juve
Registration date : 09/02/2009

Reagim: Ferit Ramadanit - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Reagim: Ferit Ramadanit   Reagim: Ferit Ramadanit - Faqe 3 EmptySun Jun 21, 2009 1:18 pm

ferit shollodoku eri jeniceri tr trap

ti i thua dikujt jenicer, e vet je e jenicer ishte ai femij i marrur nga turqit dhe i kthyer ne lufte me gjakun e vet edhe ti je i tille edhe fytyren e4 pafytyre e ke te tille, tok me4 keta si ti, qe i suleni nji shqiptareje, e kujtoni se eshte vetem, ashtu sikur ishte duke menduar se jeni shqiptar dhe po organizoni vertet dicka, derisa u pa fytyra e juaj jenicere, per ta shtie ne grusht e per ta quar edhe ne shtepine tende or pis

na e dime edhe kah merrni fryme ju, e krejt cka beni ne poste ptt maqedone, qe nuk ka njeri as sh2iptar as maqedon, qe punon ne PTT me ate v4ndpune si ti, pa e pase besimin e plote ne sherbimin sekret maqedon, na ju njohim mire cdo levizje e hapje goje

nuk ka pse te na shtie g. adili, se ai eshte i zoti i vetes bile per juve as vehet ne dyshim fare - e ti e paske shqiptarizua PTT e Kerrcoves a ferit shollodoku edhe kujton se nuk e dijme kush e si levizen e shperndane let6ra e trakte, a ai sekretari yt apo ti duke bere p4erpjekje ta tejkaloni g.adilin e ta njollosni me punen e tij te palodhshme e plot flijime, me shume me ju se sa me pushtuesit

ikni re plehra e mos shpurdhni me shume se ju njohim thellesisht
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Reagim: Ferit Ramadanit - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Reagim: Ferit Ramadanit   Reagim: Ferit Ramadanit - Faqe 3 EmptySun Jun 21, 2009 1:36 pm

O zotni ka na dole ketu si kompir!
Dhe naj flliqni forumin me Adila e teuta gjika(mona gabelka).e me ju shpijunat maqedonas.
Edhe ne ju dijm frym nga merrni e qka beni me kend punoni.
Lene njeriun rehat , mos enguxni pse sju perkrah juve jeniqereve maqedonas .
Apo sherbetoreve sllave.
pse punon seshte bere nami punon Arben Xhaferi Menduh Thaqi Ali Ahmeti e Ga .Adili e kjo mana jote me ta.
Mirrnu ma ata te medhenjet e leni rehat njerezit qe deri dje jju sherbyen e tashe i akuzoni.I akuzoni se ju vet keni tardhtue e tashe tradhtari i quan tradhtare ata qe nuk e ndegjojne.
Eshte qesharake me ne shqiptaret.
Secili mundohet te behet me patriot se tjetri.Po te ishim ashtu nuk kemi mbi koke sllavet shkaun.
Po secili jeni me berllog se tjetri.
Une nuk e njof kete njeri fare.
PO kuptova se ju ka ndihmue perpara dhe ka takime me politian botnore.
E tashe nje gabelk e paguar e perqittur siq thot detektivi nga Ga...mu... kerkushi ju i hypni mbi qafe njeriut pa bere asgje.Ju jeni aq te felliqur sa me pas mundesi i kishi vra te gjithe patriotet shqiptare,po gojen ekeni te madhe e punet kerkund.
A nuk shiqon se shumicen i ke kunder,kontrollo vetveten.
Mos i mbroje njerezit e dyshimte qe kane tradhtue shoket e vet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
eri Tr
Fillestar/e
Fillestar/e
eri Tr

Male
Numri i postimeve : 50
Age : 30
Vendi : Shqiperi
Registration date : 20/04/2009

Reagim: Ferit Ramadanit - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Reagim: Ferit Ramadanit   Reagim: Ferit Ramadanit - Faqe 3 EmptySun Jun 21, 2009 2:15 pm

Mellasi Thyama ! Dhe Mona Miza !

Une nuk jam marre me denoncim te shqiptareve kurre, por kam perkrahur. E dijne te gjithe ata qe kane vepruar me mua. Por, ju , edhe pse me denonconi , ashtu nuk eshte. Jam i vetedishem perse nuk pajtoheni se , ju me shpurdhje doni te arrini e te tregoni shkelqim. Por jeni mellas. Beni vetem pak rrezatim ne ate fundkusi!

E kuptoj se do te me ndjekish e te me bindish te hesht. Une hesht, por e drejta te mund ty! Mos u be borizan se u ngjan udbasheve titoist! Se nuk i bind asnje, as ate qe ju doni te arrini. Une ku jam mund te bej veprimtari, sepse, ballehapur u kam dale proceseve qysh i ri. I di ato, edhe Avdi Kelmendi, hero, grupet e Pejes dhe te LLapit, te Lipjanit e te ..., siç i dijne veprimet e mia martiret si Shaban Xheladini, Zaim Beqiri , Beqir Limani, e deri tek ai Halil Naxhaku! Natyrisht edhe ne Shqiperi prej ku me drejtohen shigjetat e Mones, nuk mendon si ju Hysni Fego e te tjere si Idajet Beqiri . Jo !

U them, se , as kam synime qe te rris veten, kur u permend , por, ua bera me dije, se Nje numer i tyre , kane qene te pritur e te perkrahur me aq sa kam pasur mundesi ti sherbej. Veçmas, me Gafurr Adilin , kam pas kontaktime, ( dhe me ka trokitur ne shtepi, e kam pritur me bukë !), dhe kam mbajtur qendrimin tim, jo te mposht ate , por , te tregoj qendrimet e mia! Dhe pa asnje pretendim, nuk kam mposhtur veprimet , sepse, kam pasur shprese te nise rruge a mbaresise. Bile, kam marre gjithe revistat Kushtrimi i Lirise, duke i derguar dhe mendime ideore!

Sot, mellasi Thyama, me thuaj, ku u pengon qendrimi im? Per ato qe u dola ne sherbim. Thuaj asaj shqiptares Vllahinke, qysh te keqe pa nga sjellja ime !

Mos ha ma shumë se do te qelbesh!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Reagim: Ferit Ramadanit - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Reagim: Ferit Ramadanit   Reagim: Ferit Ramadanit - Faqe 3 EmptySun Jun 21, 2009 8:26 pm

Eri Tr!
Mos u merr me udbashet e shkinat serbe,qe jane pjelle e tradhtarit G.Adili.
Ku ka me tradhti se te tradhtoshe shoket etu e ti denoncojsh neper sherbime sekrete maqedonase.
Ti shiqo punen tende ka perkrahjen e shum shqiptareve.
keta qe lehin si qen ,i pam se kushe jane dhe vet treguan se kushe jane.
Keta qe vrapojne pas ketyre psikopatave qe shajne shoket e vet qe ju dhan buke e konak keta jane bijte e bija te sllaveve.Keta jane buk permbysur.
leji keto teuta gjika muta e adil muta e te pshurravt lete gervellen si qyqja naten.Se keta kan mbet vetem dhe dotju nihet britma deri ne qiell.
Keta qe mashtrojn dhe mashtruan qytetaret dhe ne emer te tyre u ban pasuni sa qel e mshel syte.Sa akcione murren keta trima kunder policise maqedonase qe perqdo dit vret dhe burgos shqiptare.
deklarata te internetit siq po ndegjojm per qdo dite edhe ato banale pa kryp.
Keta kan mbetur si qyqet vete dhe tashe ju doken fajtore te tjeret.
Se ju ka tha kaqepi.
Puno dhe mos u mirre me njerez si keta se sja vlen qiraja!
Ke perkrahjen e shumices.
Keta jane shkarravinat maqedonase ,,qe shiten patriot me bateri".
Po ju kan sos baterit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
eri Tr
Fillestar/e
Fillestar/e
eri Tr

Male
Numri i postimeve : 50
Age : 30
Vendi : Shqiperi
Registration date : 20/04/2009

Reagim: Ferit Ramadanit - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Reagim: Ferit Ramadanit   Reagim: Ferit Ramadanit - Faqe 3 EmptyTue Jun 23, 2009 2:06 am

Thyama o rreshire !

Ashtu po te duket a ? Gjithe keta qe te japin pergjigje e te tregojne se je i shitur per nje torbe ugriz ! Pertype mire se ti dhe Vllahinka do ta beni shqiptarine ashtu me pallavra.

Mesohu te shkruash si duhet, se kush se di drejteshkrimin thone, as edhe nuk ka te drejte te duket. Po surretrit e tille si ju dalin e shpurdhin gjithkund!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Reagim: Ferit Ramadanit - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Reagim: Ferit Ramadanit   Reagim: Ferit Ramadanit - Faqe 3 EmptyTue Jun 23, 2009 10:33 am

Ti Thyama shko kontrollov njehere or burre se ta paha rras keq Adili psikopati.
Ti a nuk shef se qfare tradhtari eshte ai qen .
QE nuk len shqiptare pa sha .bashkpunon me sherbimet sekrete maqedonase at teuta gjika qe nate e dite rrin bashke.
Dhe e paguan ma para.
Ndoshta edhe ti je i paguar.
Te mos akuzojn tradhtaret patriotet.I ka majt me buk!
Pse mos me ja permend buk permisit.
PO ,,pasi paske qen,,shpijun" sipas jush ateher pse kan bashkpunue me shpijun.Sipas teje teuta gjika dhe adil psikopatit vetem ju ,,patriota" at dit qe nuk ju perkrahin qenkan shpijuna.Une e di qe shpijun eshte ai qe nuk i shkon askush mbrapa ai jeni ju adili e teuta gjika qe mashtroni rreni ende.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Thyama
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Thyama

Male
Numri i postimeve : 91
Age : 42
Vendi : ngat juve
Registration date : 09/02/2009

Reagim: Ferit Ramadanit - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Reagim: Ferit Ramadanit   Reagim: Ferit Ramadanit - Faqe 3 EmptyFri Jun 26, 2009 9:42 pm

Po dihet se je i njejti - eri jeniceri, po leri prrallat tua e mos ndyej, se i ndyer je, e kur ke dicka fakt drejtoju G Adilit, e jo nje femre qe ta qiti hapur surratin e miut.

Pse shpurdh njerezit qe nuk i njeh?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
eri Tr
Fillestar/e
Fillestar/e
eri Tr

Male
Numri i postimeve : 50
Age : 30
Vendi : Shqiperi
Registration date : 20/04/2009

Reagim: Ferit Ramadanit - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Reagim: Ferit Ramadanit   Reagim: Ferit Ramadanit - Faqe 3 EmptySat Jun 27, 2009 10:57 am

Thyama titoistit, dhe perkushtuesit te soneteve titoiste!
dhe "femres" vllahinke !


Per hir te nje realiteti qe ju e duani ta dini dhe shpurdhni si brejtesit po ua jap kenaqesine ! Sepse, une, as qe kam pasur ndonjhere tendenca te marr neper goje ndonje njeri qe edhe kur ka trumbetuar keq per ceshtjen shqiptare, nuk i kam then se gabon! Por, e kam perkrah qe te ndizet flakadani i saj! Ndersa ju e orientoni gishtin drejt nje personi qe une e kam njohur qe ne rini, dhe me te nuk me ka shtyer ndonjehere mendimi t'ia them dobesite apo t'ia kundershtoj idene. Kur me ka trokitur ne dere e kam pritur. Dhe te tjerat i publikova si! Mbase mbetet pa ua publikuar dhe " Metateza e listave te zeza" kur po i njejti ai Gafurr Adili , u ndodh ne ato lista qe i shpallte Bush. Dhe ajo ishte leter reagim, qe ata njerez jane te pafajshem. Edhe pse, une kisha degjuar se ne kuloare po beheshin shpifje per mua. Ajo nuk me lodhete. Ajo nuk me ndalte te qendroj ne krah te atyre qe ngriten kunder pushtuesve! Edhe pse une , nga po ata qe kishin qene prezent ne kuloaret e tilla, arrija te kuptoj nje mellef te tij, por , nuk lodhesha fare. Dhe une , nuk hapja Kutine e pandores per gjenezat e familjeve, sepse, per mua gjenezat egzistojne, dhe ato jane puro shqiptare. Le te deshmojne ata qe kane dilema nga i kane ato!

Prandaj, thyama dhe ju qe drejtoni gishtin tregues ku te polemizoj tutje, jeni bere itinerarë si Sanço Pançot . Une i di kaloresit e eres, dhe nder ta, padyshim ishte ajo Vllahinka, qe ne komunikim me të,ne msn, sipas kerkeses, ia dhash edhe kater tema qe deshi,sepse i kam imaillet e derguara te shkrimeve,pastaj, befasisht sipas mashtrimit te saj se arriti nga Bukureshti e shkon ne Prishtinë per pune, por per mua po kthehet ne Gostivar, e prita si ma mire, e pastaj shpifi.

Po ti Thyama!!! Kush je ti qe mendon se nuk e kam idenë ?!! Pavaresisht se nuk te dije, nga veprimet qe ben me dukesh stafetari titoist qe bart haberet e ditekrimeve ! Ndezesi i zjarreve ! Krimineli!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Reagim: Ferit Ramadanit - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Reagim: Ferit Ramadanit   Reagim: Ferit Ramadanit - Faqe 3 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Reagim: Ferit Ramadanit
Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: