Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 ...Politika-akitiloP...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Muja e Halili
Anëtar
Anëtar
Muja e Halili


Male
Numri i postimeve : 294
Age : 26
Vendi : GalaxY
Profesioni/Hobi : Mi vra shkijet
Registration date : 15/01/2009

...Politika-akitiloP... Empty
MesazhTitulli: ...Politika-akitiloP...   ...Politika-akitiloP... EmptySun Jan 25, 2009 7:42 pm

Te dashur forumis po e hap kete teme,per tju informuar per ata qe se dine,se cpo bejne politikanet ne qeveri ,po bejne punen e tyre a po ruajn lopet.Emri i mallkuar politike po te lexohet nga prapa i bie : POLTIKA-AKITILOP,A ki ti lop?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
...Politika-akitiloP...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Qasja Sistemore,bashkimikombetar dhe politika
» Pavarsia e Kosoves
» Lutfi coka/Politika jone
» Mediat dhe Politika
» POLITIKA DHE POLITIKËBËRJA NË KOSOVË?!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët :: Politikë-
Kërce tek: