Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Cfare do benit sikur....

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

Cfare do benit sikur.... Empty
MesazhTitulli: Cfare do benit sikur....   Cfare do benit sikur.... EmptySun Oct 05, 2008 6:37 pm

Cfare ndryshimesh do benit sikur te ishit President i nje superfuqie boterore, hajde ta marrim president i Amerikes?

Une per vete do rrezoja korporatat.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Musafir
Vizitor
avatar


Cfare do benit sikur.... Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare do benit sikur....   Cfare do benit sikur.... EmptySun Oct 05, 2008 10:14 pm

Do qfaroja korrupcionin armikun me te fort
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Eva0506
Hero anëtar
Hero anëtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 38
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Cfare do benit sikur.... Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare do benit sikur....   Cfare do benit sikur.... EmptySun Oct 05, 2008 10:25 pm

Do perpiqesha te ndryshoja mentalitetin e gabuar qe mbizoteron tek disa njerez dhe i vret ata vete me shume se sa ata kujtojne se godasin te tjeret, per t'iu kthyer atyre njerezve qetesine dhe paqen.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
njonidrenica
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 838
Registration date : 09/06/2008

Cfare do benit sikur.... Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare do benit sikur....   Cfare do benit sikur.... EmptyMon Oct 06, 2008 12:08 am

doti qmontoja krejt armet se rezikojn me shkatru planeten ton
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Cfare do benit sikur.... Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare do benit sikur....   Cfare do benit sikur.... EmptyMon Oct 06, 2008 2:24 am

Do i mbyllja te gjithe,me te vogel cikrim te prodhimit te armeve ,paqe ne bote ,civilizmi te fiton paqen ne kete planet eshte dhurata me e lumtuar qe munde ta kemi .

shpresoi nje dite qe civilizmi fiton paqen ne bote e nuk ka vine as policë ,as ushtri ,as arme as gje te hiqit qe rrezikohemi nga keta te pa vlera fare .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Vizitor
Vizitor
avatar


Cfare do benit sikur.... Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare do benit sikur....   Cfare do benit sikur.... EmptyMon Oct 06, 2008 2:55 am

Do ti beja te gjithe njerezit qe te buzeqeshin per nje qast.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Cfare do benit sikur.... Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare do benit sikur....   Cfare do benit sikur.... Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cfare do benit sikur....
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: