Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Partia Demokratike e Kosoves

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
Sy kaltri
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
Sy kaltri

Numri i postimeve : 1972
Registration date : 09/08/2007

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 2 EmptySun Nov 18, 2007 10:31 pm

Me Fat Fitoren
HASHIM THAĒI dhe PDK
Dhe tė gjithė atyre qe e simpatizojn PDK- nė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 2 EmptyMon Nov 19, 2007 1:16 am

Sė pari nuk ka luftuar vetėm PDK... Hashim Thaēi ka marr pjesė nėpėr ca aksione, dhe jo qė ishte ushtar i rregullt i UĒK-sė sikur Fatmir Lima apo sikur Ramush Haradinaj.
Disa krer tė UĒK-sė jo qė e ndihmuan luftėn por e udhėheqėn mbrapsht ate, duke e penguar frontin e pėrbashkėt tė luftės si mė lart njė antar qė e pėrmendi Azem Sylėn i cili ishte me seli nė Tiranė ai ishte njėri ndėr ta qė nuk donte "ngjyra" tė tjera partiake por e donte vetėm "ngjyrėn" e vet, dhe si ishte vetė por pėr fat tė keq tė popullit koha tregoi se nuk mjaftonte vetėm ajo ngjyrė qė ta dėrgonte Kosovėn deri nė ēlirimin definitiv vetė pa ndihmėn e Natos.
Nė Kosovė nuk kishte bėrė luftė vetėm UĒK-ja por ka bėrė luftė edhe LKĒK-ja madje luftėn politike, teorike, programin qė e ka pas LKĒK-ja .... UĒK-ja nuk ishte askund afėr LKĒK-sė.
UĒK-ja dhe LKĒK-ja bėnė marrveshjen ndėrmjet vete qė ushtarėt dhe njėsitet guerile tė LKĒK-sė tė jenė nėn komandėn e UĒK-sė... por me njė kusht qė nė tė ardhmen ta bėjnė edhe marrveshjen pėr Frontin Politik tė luftės, por kėtė marveshje krerėt e UĒK-sė e shkeli me tė dyja kėmbėt.
Prandaj nuk ėshtė edhe aq habi e madhe qė si PDK, AAK,ish LDK etj etj dje dhe sot shkelin mbi gjakun e dėshmorėve mbi mundin dhe djersėn sot dhe gjat sė kaluarės duke futur paran aty ku dojnė dhe aty ku e kanė interesin.
Nuk ėshtė e rastit kur Limaj nga pushimet dimėrore e marrin drejt dhe e dėrgojnė nė Hagė, nuk ėshtė e rastit qė Bajram Kosumi me aeroplan special shkon nė Turqi qė i kushton me mijra Euro, nuk ėshtė e rastit qė Rugova kishte mbi 26 vetura speciale zyrtare, dhe kėtė Verė djali i Rugovės shpenzon Euro pa kufi pėr dasmėn e tijė, po ashtu nuk ėshtė e rastit qė sot Bujar Dugolli "shoku" i Albin Kurtit, mbulohet me Euro tė vjedhura nga shitjet e fabrikave dhe ndėrmarrjeve tė tjera tė cilat i ndėrtoi populli gjat kohės sė Jugosllavisė qė ndaheshin me % nga rrogat e prindėrve tanė, kurse buxheti kryesor nga kėro shitje me miliona Euro sot janė nė Holand apo Belgjikė dhe shfrytzohen pėr pasurim tė kėtyre shteteve.

"Sa politikė po bėjnė kėto Parti Politike !!! "

Mos na lasht zoti pa kėta politikan ... se po mbetėm pa kėta politikan, mbrenda ca viteve do tė bėhet Bashkimi Kombėtar, edhe mbrenda ca viteve do ta kalojm edhe Serbinė edhe Greqinė ekonomikisht edhe ushtarakisht do tė ishim faktori kryesor nė Ballkan.


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Mon Nov 19, 2007 4:55 pm, edituar 2 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
besa-bese
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Female
Numri i postimeve : 1178
Registration date : 27/10/2007

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 2 EmptyMon Nov 19, 2007 1:17 am

saber xili

se i kishin vjedhe votat a snite a?

dje fesojke edhe lima ne Pr por sot po feston Isa Mustafa, hahahaa

so met me i besu kerkujna e mozomakeq
Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sy kaltri
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
Sy kaltri

Numri i postimeve : 1972
Registration date : 09/08/2007

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 2 EmptyMon Nov 19, 2007 2:15 pm

Besa Besė ato qe thua ti jan thash e thame se me merit ka fitu PDK-ja se LDK-ja u mundu nė ter Kosoven me bo Manipulime kur e kan pa qe ran
nuk ėshtė e vėrtet ajo qe ke shkruar ti
se ne Shqiptarėt e Kosoves njė herė nė historin tonė kemi pas njė Ushtri dhe e keshim ata
por jemi njerez tė poshtėr se jemi mėsu ne me ardh jabangjiu me na Sundu nė Shtėpit tona
e tonin e shkelum por tė Mirin kurr ZOTI nuk e harron

Rroftė HASHIM THAĒI & PDK-ja
Rrofshin Luftėtarėt e UĒK-sė
dhe organizatat e dalura nga Lufta e UĒK-sė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sy kaltri
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
Sy kaltri

Numri i postimeve : 1972
Registration date : 09/08/2007

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 2 EmptyTue Nov 20, 2007 9:59 pm

tani do tė bindet Populli se kush ka qen Hajn
Se Hashimi nuk vjedh dhe ka me punu pėr interesin e Popullit
se ka qen Vetė Luftėtar nga orėt e para tė UĒK-sė
dhe e nderon Gjakun e derdhur pėr kėt ditė qe sot po e gėzojm te gjithė ne
pse po japin dorėheqje Hajnat lepurushat si fitoi ai
tani do te dihet kush jan kon hajna e kush Esnafa

Rroft PDK-ja dhe HASHIM THAĒI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
besa-bese
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Female
Numri i postimeve : 1178
Registration date : 27/10/2007

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 2 EmptyWed Nov 21, 2007 1:53 am

I nderuari Xili, uroj qe PDK-ja te kete suksese, njeherit ty si simpatizant te saj te uroj fitoren, me kusht qe kur te fiton partia ime edhe ti me i njoftė ato zgjedhje ok?

hahaahahah.


Ti je shume djale i mire Xili dhe une te respektoj shume por populli i din edhe para kesaj fitore se kush kane qene hajna e kush esnafa sipas mendimit qe ti ke dhane me lartė, mos harro se ma se shumti ne kosoven e pasluftes jane pasuru komandantat e UCK, por pas luftes me te varfurit kane mbetur ish ushtaret e atyre komandantave.

urime fitorja e PDK-sė suksese.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
leopardi
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 40
Registration date : 08/11/2007

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 2 EmptyThu Nov 22, 2007 12:33 pm

pdk fitoje ket here ,shpresojm te fitoj edhe ne ballantazhe me daten 8 dhjetore ,dhe shikoje disa njerze qe flasin edhe per azem sylen ketu une ju thom e njoh drejte perdrejt pse ky njeri iku nga lista si deputet me duket nuk eshte mire te shkruhet ne forum ,dhe as kush nuk vodhi vota ne kosove i meritoj ket her pdk kishte nevoje kosova per ndryshime ,dhe populli e kuptoje ket a2q sa dolen 45%ja than voten dhe besoje me aq ,sa ka mundesi do ti realizoj thaqi ate platforme qe shpalosi para eloktaoratit te tije dhe kush kishte fatin ,ta ndegjonet ju shtrue ne tve klan pyetja edhe per albin kurtin ,ku u pergjejgj qe ne kosove si kryeminister qe do te jem nuk do te ket te burgosur poltike me plot te drejte thaqi e meritoje ket here te jet kryeminister ,dhe fatmir limaj pse nuk fitoje kjo nuk don shum koment se disa nga prishtina lit dhe rrethina nuk deshen ta merr limaj nga malisheva duke pasur kandidatet e vet te rrethit te vet kjo eshte dobesi ta udhehq isa mustafa prishtinen kur dihet historija e tije dhe faca e tije eshte si enji qetniku .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ademi85
Pėrjashtuar
Pėrjashtuar
avatar

Male
Numri i postimeve : 316
Age : 34
Vendi : StreetGameZerIstogCity
Registration date : 14/09/2008

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 2 EmptySun Sep 21, 2008 2:52 am

eshte parti qe duhet te respektohet,,Hashim THaqi eshte duke e imituar politiken e Ibrahim Rugoves dhe kjo me pelqen tek ai .Do ta kete aleat te perjetshem SHBA dhe shtete perendimore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 2 EmptySun Sep 21, 2008 4:05 am

Po valla e knaqi hashimi tu e imitu rugoven, me keto gjeste dhe nenshtrim ndaj te huajve ai e ka humbur komplet simpatine nga rrymat patriotike e perparimtare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Hamitmatjani
Fillestar/e
Fillestar/e
Hamitmatjani

Male
Numri i postimeve : 63
Age : 42
Vendi : Itali
Registration date : 03/01/2009

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 2 EmptyMon Jul 27, 2009 2:35 pm

Nje burre ka PD e kosoves dhe ai eshte Fatmir Limaj,respekt per kete lider.Nje burre ka dhe partia socialiste e shqiperise e ai eshte Pandeli Majko respekt dhe per kete lider.Ndersa te tjeret jane trashegimtare te thenies se famshme ;Proletare te gjithe vendeve bashkohuni.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 2 EmptyMon Jul 27, 2009 5:20 pm

mos i unifikoni individt me faktorin uck,se asnji pris i pdk-s tash dhe ne luft qe ishte luftar nuk jan pe lavdata,njejt si ldk-stat, nji politik-servila,po edhe kta kan me thy qafen dhe dote dalin parti te reja me synim per bashkim kombtar dhe doti perkrahim leni ma kta matrapaza,mos ja bani pdk-stat dhe ju ldk-stat sikur do shqiptar e dojn Titen hala e aj ka vdek moti dhe kto parti kan me vdek.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
haxhiu
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 2 EmptyMon Jul 27, 2009 5:31 pm

PDK e lindur nga LDK dhe bashkpunojne si vellaznimbashkimi dikur me serb ,njera FARK e tjetra Farkiste,socialist te dalur nga nje brumi sikurse buka me Maocetungun!

Proletare te gjithe
vendeve bashkohuni.Bir komunisti diktatori,e me armiq ja kethene prapanicushken!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 2 EmptyTue Jul 28, 2009 1:00 am

dhe ju baj thirrje te gjithve ju ne forum mos ti perserisim budalliat me shekuj se dotna sgjasin katrahurat ma shum, por edhe po ja sgjasim vetit, fadil hogja e ka kry epoken e vet edhe rugova ,dhe thaqi po e kryn, te vetdisohemi se kto parti sna qojn askund. po e shifni se vetum bashkimi na shpeton mos te mbani nastalgji per te kalueren se jet ma te poshter se ne shqiptar nuk ka pas as nji popull as per rreth e as ma larg. i vetmi popull ballafaqohem me probleme t e bukes, ujit pishem, dhe rrymes.klm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 2 EmptyTue Jul 28, 2009 6:08 pm

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 2 PDK
Partia Demokratike e Kosoves
ėshtė njėra nder partitė mė tė Suksesshme ne Historinė e Kosoves
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
haxhiu
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 2 EmptyTue Jul 28, 2009 8:28 pm

PDK
vertete eshte njera ndere partit historike ne kosove sepse na pruri pavaresin dhe kosoves ja krijuan ushtrin e rregullte popullore,me nr te telefonise nderkombetare,me flamur gjashte yjesh ,me punsesim te rinise,buke e uje sa te deshiron populli!E ēka ma mire po done populli shqiptar !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 2 EmptyFri Jul 31, 2009 2:26 pm

eshte nje parti Kombetare dhe eshte ne te mire te gjithe qytetarve te Kosoves
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
haxhiu
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 2 EmptySat Aug 01, 2009 9:03 am

A eshte kjo parti qe rugoves ja dogjen flamurin me shqiponjen dykrenare!pse nuk e dogjen kete flamur slavelle?(multietnik)pa te drejtash shqiptareve !?Po shifet me kan paskan qen jo ne te miren e shqiptareve,por ne bashkpunim me shkavella !Pa dallim nga rugoviqet,e titistet!Xili

A bane ti me na tregue per Fatmir Limen,;a luftoi qe ne qeverin e kosoves te mbesin ata titista qe na regjeshin lekurat ,kur ne kerkojshim republiken e kosoves!!!!Fole si njeri e jo me bishta si komunistat,qe thojshin kush a per republiken e kosoves a kundra jugosllavise,dhe keta pollic na thojshin a nenen ta q;;; pse po kerkon republiken e kosoves kur e kemi republiken e serbise!!E tani prape polic ata na trego a per qeshtu paska luftue Lima ?Mos na shit spiunllaqe !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 2 EmptySun Aug 02, 2009 5:51 pm

o shoku te lutem boll mo me kto prralla
se ti ēdo repplik si eshte ne Forum
poi gjen gabimet
nese te duket vetja inteligjent
pse nuk po behesh analist politik

Partia Demokratike e Kosoves
eshte nje dhe do te mbetet perhere me e forta ne Kosove
Rrofte Partia Demokratike e Kosoves ne krye me Zoteri HASHIM THAĒI-n
Rrofshin te gjithe Anetaret dhe Simpatizantet e PDK
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 58
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 2 EmptyMon Aug 03, 2009 11:02 pm

Partia demokratike ka afruar ne kryesi njerezit e udbes,nuk ja vlen te permendet eshte parti si partit tjera e deshtuar me hajna.
poshte partit rrnofshin levizjet kombetare.
vetem ata qe jan te deshtum dhe sja dojn te miren kombit flasin per parti,.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
haxhiu
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 2 EmptyTue Aug 04, 2009 12:30 am

XI8LI
UNE EDHE PSE NUK JAM DEPUTET NE PARLAMENTIN E FRANCES PER 9DO VIT ME QOJNE FTESA,dhe kam mundesin qe frances tja kethej mendjen ta din mire kete se sa kam kontribue per qeshtjen madhore per shqiptar qiftat si ti do ma kethejn mendjen te punoi ne te kunderten dhe a nuk paskna meritue qe kuvendi i qenefave te kosoves te me dekoron bile me nje mirnjohje per ate se ēka kam kontribue per juve e harammmmmmm ju koft mundi, im qe e kam shkattrue jeten per ju jo vetem jeten time por edhe femive ja kam shkatrrue jeten per sherrin e shqiptareve!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 2 EmptyTue Aug 04, 2009 1:04 pm

Partia Demokratike e Kosoves ēdo ditė po bėhet me e Fuqishme
pra me kėtė parti Kosova do tė ecen perpara
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
haxhiu
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 2 EmptyTue Aug 04, 2009 3:19 pm

po qysh po hecen perpara kosova kur skamja e ka kaplue masen po na qudit bre!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 2 EmptyTue Aug 04, 2009 3:26 pm

o ti xilli rri me pdk-n por hyn ne forum te pdk-s ejo ne ket forum, se ktu debatohet per BK e jo reklamimit te partis tande spo e kuptoj ket univers.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 2 EmptyTue Aug 04, 2009 11:54 pm

o ti Xhema une jam nder anetaret e pare te ketij forumi
edhe ti ske nevoj mem tregu mu se ne cilin forum rri
sepse me keta kontribusit e ketij forumi njihna ka kohe
ty mos te intereson se ku rri une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
haxhiu
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 2 EmptyWed Aug 05, 2009 11:27 am

xili e di qe je antar i moqem ketu sa edhe une.Por tregoi njeriut ēka te beri pyetje se nuk ta hangri!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 2 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Partia Demokratike e Kosoves
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt :: Politikė-
Kėrce tek: