Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Partia Demokratike e Kosoves

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Sat Dec 19, 2009 2:03 am

voglushe mos ja fut koti misioni i uck-s hoqi shkaun nga kosova ky ishte misioni i saj qe e krev, e sa per me tutje sbesoj se dot del perseri nji uck per ti vazhdu punet per bashkim kombetar por ka njerz qe kan qen pjes perberse e uck-s dhe qe dota vazhdojn qeshtjen kombetare me tutje e si dot ta quajn veten ta shofim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 36
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Sat Dec 19, 2009 2:04 am

pode o xheme po qeshtu eshte u knaqem tu formu ushtri valla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 36
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Sat Dec 19, 2009 2:06 am

edhe harrova te ta them xheme se nuk ka qen vetem largimi i shkaut nga kosova qellim i vetem i UQK-se por ka qen qlirimi i Kosoves dhe Bashkimi me Shqiperin apo jam gabim,asnjera as tjetra seshte bere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Sat Dec 19, 2009 2:24 am

Po nuk ka qen vetum lagimi i shkaut nga kosova e vertet se betimi asht ber ti e din dhe un dhe te gjith e din per BK por mos e ke harruar ABORTIN qe e beri uck-ja ne RAMBUJE dhe ktu asht defekti dhe devijimi i saj.por puna dhe vepra e tyre asht e pa kontestushme se heqja e shkaut asht fundamentale sepse dihet se tash mund te veprojm shlir nese dojm, se sakrifica e tyre ne rrethana qe ka qen te jashtzakonshme ka qen shum shum e madhe per kjo asht e pa mohushme dhe ti e din, se djelli nuk mund te pshtyhet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 36
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Sat Dec 19, 2009 2:31 am

epo xheme,rambuja ishte por prap betimi vazhdon per ata qe sduan te shkelin mbi betim dhe mbi gjakun e deshmoreve ,por jo mburravecat por ata qe vertete e duan te bashkuar SHQIPNINE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Sat Dec 19, 2009 2:44 am

po po betimi vazhdon ashtu asht por disa individ nga faktori- uck u ndalen me kosoven multi kulti, ndersa disa te tjer po nga njejti faktor dota vazhdojn deri ne fun un besoj plotsisht ne ket.pra deri ne realizimin e aspiratave tona shekullore pra BK.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 36
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Sat Dec 19, 2009 2:49 am

epo xheme, a pe sheh prap se prap ne fjal teme erdhe veq sa benm fjal kallabllik qe thojn pleqet po nejse
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Labinot Drenica
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 50
Age : 28
Vendi : Suedi
Registration date : 23/10/2008

MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Sat Dec 19, 2009 2:50 am

N'fakt kjo parti duhet te merr respekten prej te gjith patriotet.
Pse? Se esht e vetmja parti qe nuk e ka harru Drenicen.
Esht e vetmja parti politike qe lufton edhe per ata njerz qe kan dhan gjak me shejkul. LDK kure nuk ka mare pjes ose ma mire te them ti mbrojt kta njerz te mrekuloshum. Dhe nuk flas te mrohen me arm, por me funizime si ekonomia. Per te mrojtur e kan bere ma mire se dikush tjeter, por PDK:ja nuk e harroj Drenicen.
Dhe at e din populli i Drenices.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 36
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Sat Dec 19, 2009 2:58 am

eee more labinot nejse spo ta prish eshte bindje e jotja politike po hap syt o djal sot secili politikan qe permend drenicen e ben per ate per poena politike jo per ndonje gje tjetr te jesh i bindur edhe une kam respekt per punen qe kan bere ata shumica prej tyre dikur po jo tani e sa per ldk ata gjdo her kan qen te tille spritt gje prej tyre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Sat Dec 19, 2009 3:00 am

po normal Labinot se si te mos i kishte ber edhe vet hashimi ket per drenic, kush dota bente kurr, kerkush se secilli kan ber per rajonet e veta , por un mendoj se shum mir ka be hashimi se e meritojn drenica se kur neper qytete sguxojshin me permend fjalen uck atje shkonte flak se harroj as ket,por un mendoj se nuk duhet nji qeveri te parcelizoj gjerat se ne jem krej nji.pra duhet te veproj njet ku valon flamuri yn.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 36
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Sat Dec 19, 2009 3:04 am

tani flamur i hashim thaqit eshte flamuri i kalter i ahtisarit jo flamuri kombetar xheme se ai edhe festen e flamurit e hoqi nga festat e shtetit te lutem e
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Sat Dec 19, 2009 3:07 am

Ishalla shpeton" Drenica", nuk e bein si nje her Gjakoven si e pate ber ai Hoxha.
PDK eshte krahu i luftes, eshte lindur nga gjiri i popullit, xhem labinote dhe,Z .Voglushe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Sat Dec 19, 2009 3:08 am

Voglushe mendova flamuri yn kombetar edhe mos e nguc labinotin.haahaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 36
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Sat Dec 19, 2009 3:10 am

jo more zotri une nuk nguc njeri prkundrazi si drenicak une e respektoj shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Sat Dec 19, 2009 3:18 am

Po Drini e ceka se e di se me nji vakt veq gjakova - hoxha ka pas mbretnue por mir se po ndryshojn gjerat por thash se duhet qeverija te udheheq njisoj, jo do te vdesin urije e do milionera si ne kohen e hoxhes qe nuk ka pas njeri pa pun ne gjakov.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Sat Dec 19, 2009 3:25 am

Xhem , nje duhet te u kemi zeli Gjakovarve, se nuk e japin te vetin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 36
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Sat Dec 19, 2009 3:26 am

drinii edhe ferizajlit jane boll lokalista po ky xhema sedi valla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Sat Dec 19, 2009 3:34 am

po ta kishim ket veti i ter kombi yn dot kishte me qen senzacion. po qe na mungon.
Voglushe bindu se sjam lokalist. se asht e met e keqe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 36
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Sat Dec 19, 2009 3:35 am

une per vete po,nuk shoh ndonje te keqe e dua vendlindjen time jasht mase
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Sat Dec 19, 2009 3:42 am

un mendova ne popull nuk jam lokalist se vendlindjen e du edhe ndoshta ma shum seti?
se ste hjoh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 36
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Sat Dec 19, 2009 3:44 am

shpresoj ta duash por jo me shume se une hehehehheh nejse te gjith kemi menyrat tona
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Sat Dec 19, 2009 3:48 am

Nj nate te mire per ju ON.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Sat Dec 19, 2009 3:50 am

Kerkoi ndjes per gabimin ne tem, ky postim ishte per temen NJE, keshtu ndodhe kure je i lodhur dhe nuk koncentrohesh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Sun Dec 20, 2009 3:22 pm

shum keq qe PDK-s po i vjen fundi dhe e krev misionin e lajmeve,pra edhe PDK-ja i dha lajmet e gjumas por shum keq esht ber per XILIN dhe FIONEN dhe ca te tjer.mos merziti mbetshi shnosh.......se nuk esht fundi botes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 57
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Sun Dec 20, 2009 8:35 pm

edhe kjo parti eshte bere si ladk lddd
falle te gjumase i ka dale boja
Pokete parti e kane ne duar Titistet e ldk istet udbashet e dezertoret e luftes.
Eshte bere me zi se te premtet e Rugoves
Lkj te meqem njehere na myten ne emer te lkj lkk tani ne emer te ldk tashe kan kalue ne pdk akk.
Ujku qimen e nderron po zanatin jo-
Po bejne politiken serbe te hesat pashe Toptanit e rrahman Morines ,ju lumte edhe ata qe perkrahin jane po ata qe diferencuan dhe denuan vellezerit tone pse kerkosjshin ndarje nga serbia.
keta po na qojne nen serbi
Duke hequr qka ka shqiptare ,dhe duke u bere secili me servile i okupatoreve te huaj.
Edhe ne shqiperi atehere hesat pasha Ahmet Zogu mashtruan popullin se kinse te huajte do ja bejne shtetin a kishin ozurpue shqiperine dhe coptue tokat shqiptare .
tashe ne emer te ,,pavaresise" pa sovranitet nen okupim apo koloni te huaj naj coptuan truallin tokat ,naj hiqen kombin identitetin kombetare kinse ne emer te ,,Republikes " autonomise kulturore pa shtet vete politikanet servile shqiptare.
Historia po na perseritet qdo 50 vjet..Nga tradhtaret e servilet e huaj..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Partia Demokratike e Kosoves
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt :: Politikė-
Kėrce tek: