Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Partia Demokratike e Kosoves

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutoriMesazh
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 EmptySun Dec 20, 2009 10:28 pm

xhiti xhemo
edhe kesaj i dul boja si ldk-se
dhe Rugoves
sja vlene te flasim per te ma fare..se skane dallim fare
bile eshte duke ja kaluar asaj....
njerezit e ldk ldd jane ne kete parti vetem po nderrojne partit perdite titistet servilet..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
medvegje
Fillestar/e
Fillestar/e
medvegje

Male
Numri i postimeve : 18
Age : 57
Vendi : Gjermani
Registration date : 20/04/2009

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 EmptyFri Dec 25, 2009 8:18 pm

Une nuk di se qka lypin kosovart ne ket forum. Ky forum eshte vetem per shqiptar qe dojne bashkime.Ku di vlla une kushe eshte ai kosovar mundet me qene serb,rome, ashkali egjiptiane dreqi ta dine po ku e dojne keta bashkimine e trojeve tona shqiptare,nejse paska hyr ne dere te gabuar se ketu nuk vene ata trathtare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 EmptySat Dec 26, 2009 2:44 am

MEDVEGJ:ktu shumicen momentalisht i ki me ATISARIN-ema von ndoshta jav marrim anen, disa dhe ne te cillet jan per bashkim kombetar, per atisarin syt ti nxerrin .mir se ke ardh,klm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 58
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 EmptySat Dec 26, 2009 1:24 pm

medvegj,xhema shume me vend e ka ,po ti me pelqeve qe thave se ketu qenkan kosovare e jo shqiptare.
Eshte e vertet bile ka qe te shajne pse thua shqipetare
ka qe te mbysin per flamurin multietnik,
se vetem te verberit servilet perkrahin kete status te bashkimit ku hiqen gjithqka shqiptare .
eshte i vetmi komb ne ballkan dhe bote qe mburret me tradhtine servilizem dhe humbjet e tija.eshte i vetmi komb dhe politikan qe fetojne humbjet dhe heqjen e idnetitetit te vete shqiptare dhe bejne nje te ri kosovare term serbe.
te vetmit politikan lider te uck qe mburren se paskan luftue per kete ,,pavaresi " nje status special te multietnik.
eshte i vetmi komb qe mburret se eshte i barabart me serbet romet ashkali turq boshnjak etj.
bile ata kane identitetin e tyre flamurin kombetare e ne naj hiqen qka ka shqiptare.
seshte qudi qe nuki kena pas liri dhe nuk do te kena kurre sepse vet ishim kane dhe jemi sherbetore te okupatoreve te ndryshem te djeshem dhe te sotem.
i sherbejne me zell okupatoreve .
gjdo shtet i huaj kure te sundon ehte okupatore .
e gjithmone kesi lloj prorektorati kishe pas vetem te shqiptaret se shumica tradhtare dhe kane punuar per te huajt edhe sote.
Pse serbet maqedonet malazezet greket rumunet kroatet sllovenet nuk lejojn nje gje te tille se kane vtdije kombetare.
Nje popull qe fle vdes...
shumica ne kete forum jane per rugoven thaqin salen bejne propagande secili si te shkaterrojne kombin me shume duke perkrahe keta servile te huaj roberine.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
medvegje
Fillestar/e
Fillestar/e
medvegje

Male
Numri i postimeve : 18
Age : 57
Vendi : Gjermani
Registration date : 20/04/2009

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 EmptySat Dec 26, 2009 8:10 pm

Qka te qenka mire ket zotriun xhiti me me lane vetem nja 1 ore ne parlamente e mej ftof pak kytyre pushtetarve vella se jane nxeh shume .Po pasha mixhen keta udhheqes me pa kane t“pit ma mir kishin punuar per ket popull po kjo seshte normal,njerzit qe mendojne per kombe e per bashkime duhet pak me dridh ate parlamente se vallahi maroj populli.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 EmptySat Dec 26, 2009 10:18 pm

o mixh
pasha zotin mi pas kosova 10 xhita
me beso qe kishin marre edhe serbine
po qti bajshe qe te ne nuk e dojne patriotin atdhetarin
po me shume e dojne tradhtarin hajnin mashtruesit
po more mixh ju ju kane harrue krejt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 EmptySat Dec 26, 2009 11:14 pm

qeshtu ka than edhe xhiti per ty per bese po po banu bashk e nashta bajm najsen te mire per Kosove
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 EmptySat Dec 26, 2009 11:51 pm

ishalla fjalt e tua ne vesh te zotit1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 EmptySat Dec 26, 2009 11:55 pm

amin dedektivi ishalla bashkohen te gjith shqiptaret e ishalla bajm diqka te mire me ne fund
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 EmptySun Dec 27, 2009 12:04 am

ishalla
po keto dite po percjelli do filma shqip ne programin t shqiptare
qka me pa tere jeten shqiptaret shpijuna shumica
krejt hash e nesh
gjithmon kishin punue per te huajt e kunder njeri tjetrit per karrig e pushtet te anmikut
shume interesant te percjellesh kete program
me shume filma shqiptare qe tregojne historine tone te dhimbshme,,,
dhe su mbushem mend..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 EmptySun Dec 27, 2009 12:05 am

e per kete ne temen e filmave une kam then se e dua kinematografine shqiptare se aty mesojm rrenjet e tona
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 EmptySun Dec 27, 2009 12:21 am

ama me te vertet eshte program me karte
ku vetem filma shqiptare ka te kohes se turqise italise serbise gjermaneve
po mjerim
shqiptaret me shume vrahen ne mes vete se me armikun...
program qe ti qon floket perpjete..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 EmptySun Dec 27, 2009 12:24 am

e di dhe une non stop shikoj ata filma madje kam dhe faqe interneti qka ka me qindra filma shqiptare qe i shikoj me deshiren me te madhe gjdo her kur kam kohen me te vogel e shfrytezoj per kete gje,per momentin jam duke e shikuar nje film RRUGA E ARBRIT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 EmptySun Dec 27, 2009 12:33 am

po a ke pa se vet jemi fajtore per kete robri e jo i huaji e as serbi e as turki
po me zell i sherbejne armiqeve a i likvidojne patriotet shqiptare ..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 58
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 EmptySun Dec 27, 2009 5:38 pm

K O M U N I K A T ĖKryesitė e ,,FBKSH“ pėr Evropė mbajtėn njė mbledhje me 26.12.20091-Shqyrtimi i situatės politike ne trojet etnike Shqiptare!

2-Dorėzimi i kėrkesės nga Qeveria Sali Berisha qė tė hyjė nė Be,si Gjysmė Kombi dhe si Gjysmė Shteti.

Ne kėtė mbledhje ishin tė pranishėm nga njė pėrfaqėsues nga tė gjitha shtetet e Evropės dhe shtetet e beneluxit ,,Belgjikės” dhe Koordinatori i ,,FBKSH” pėr Evropė Prof.Xhavit Dalloshi.

Kryesia e ,,FBKSH” pėr Evropė merr vendim qe tė del me njė Komunikatė pėr Opinion!Kryesia e Fbksh pėr Evropė dėnon dorėzimin e kėrkesės sė gjysmė Shqipėrisė nga Sali Berisha qė tė hyjė nė Evropė,Gjysmė Kombi dhe gjysmė shteti.

Me kėtė kėrkesė shkelet Kushtetuta e vitit 1998 e Republikės sė Shqipėrisė! Ku mbrohen tė drejtat e popullit shqiptarė jashtė kufijve tė sajė !

Fbksh habitet se si nuk reaguan Qeveria e Kosovės parlamenti dhe kuvendi.

Partitė politike heshtėn si ne Shqipėri Kosovė Iliridė dhe Preshevė e Bujanovc!

Heshtėn edhe disa lėvizje,fronte qė nė gojė kanė bashkimin Kombėtarė, po nė fakt nga kėta nuk ka diēka konkrete nė kėtė drejtim fare.

Kėto lėvizje ja janė dekor i partive politike apo janė formua pėr interesa personale karrieriste.

I Vetmi qė Reagoi ishte Patrioti atdhetari i pa lodhur i ēėshtjes Kombėtare Prof.Mehdi Hyseni dhe Cen Pushkolli gazetarė dhe aktivistė i kauzės pėr Bashkimin Kombėtarė.

Duhet tė ju kujtohet qytetarėve dhe Qeverisė sė Shqipėrisė asaj tė Kosovės dhe partive politike anembanė trojeve shqiptare se Gjermania u bashkua nė bazė tė kushtetutės sė sajė, Gjermanėt pas luftės sė dytė botėrorė kishin futė nė kushtetutė Bashkimin e Gjermanisė Lindore.

Po ky bashkim erdhi edhe me kėmbė nguljen e Qeverisė perėndimore Gjermane dhe protestave gjithė popullore tė Gjermanisė Lindore.

Ata nuk pritėn qe bashkimin e kombit do t,ja bjerė dikush nė pjatė .

Ėshtė turp qė Qeveritarėt nė Shqipėri Kosovė, lėvizje ,fronte ,parti politike Akademik Intelektual etj ti mbyllin sytė pėr kėtė ēėshtje madhore..

Apo janė pajtuar me Kosovarizmin dhe Kosovėn Multietnike tė ndarė e tė copėtuar!

Apo presin qe ,,Kosovarėt “ siē i quajnė sot shumė qeveritarė e politikanė dhe mburren me heqjen e termit shqiptarė !

Qė Kosova tė futet ne BE pėrmes Serbisė, qė donė tė thotė se kėta pranojnė qė Kosova tė jetė nėn sovranitetin serbė me njė status special sipas rez:1244 .Po ceku nga shkrimi i cituar i atdhetarit tė shquar Prof. MEHDI Hyseni , ciatin e Ismajl Qemajlit qė thoshte:“NJĖ POPULL QĖ FLE AI VDES” !Gjermani 26.12.2009

Koordinatori i ,,FBKSH” pėr Evropė

Prof.Xhavit Dalloshi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 EmptySun Dec 27, 2009 7:05 pm

Xhiti mos u lodh me kto postime se mete vertet spo ja vlen barra qiran per ket tem me shkru jan shendrru ne fundrrin....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
veli kryeziu
Fillestar/e
Fillestar/e
veli kryeziu

Male
Numri i postimeve : 7
Age : 38
Vendi : Rogane-Dardane
Registration date : 13/09/2009

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 EmptySat Feb 04, 2012 11:18 pm

...........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 EmptySun Feb 05, 2012 1:05 pm

......... e kshtu me radh edhe ky subjekt po e ban m.....qe skisha besu kurr.
.......... po u bajke m.....!)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 EmptySun Feb 05, 2012 1:10 pm

E lexova ket tem te teren, sa te saketa pasken qen dy antaret Vlora dhe Besa-Bes . Ne mendimet e veta, sa keq qe nuk kyqen me ne ket forum. Jo vetum forumi ka zbrastir per mendime te tilla, por i ter populli shqipetar, qe eshte venu ne nje kllap te thell gjumi.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 EmptySun Feb 05, 2012 1:13 pm

Xhem nuk je vetum qe nuk beson.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Partia Demokratike e Kosoves   Partia Demokratike e Kosoves - Faqe 5 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Partia Demokratike e Kosoves
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt :: Politikė-
Kėrce tek: