Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi Empty
MesazhTitulli: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi EmptySat Sep 27, 2008 5:30 pm

Ne lajme tek vizionplus mesova se ne Korfuz u krijua ne Parti qe kerkon shkeputje, pavrasi nga Greqia.

C'fare do te thote ky lajm per Camerine dhe gjithe trojet shqiptare?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi EmptySat Sep 27, 2008 5:32 pm

Petritkola a munde te sjellesh informacion sepse nuk kam se a ka shqiptar autokton qe jetojn ne korfuz.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi EmptySat Sep 27, 2008 5:44 pm

Ne Korfuz ka shqiptar autokton por jo ne numer shume te madhe.

Partia qe u krijua deklaroi se perfshirja e Korfuzit ne Greqi eshte nja gabim shume i madhe historik qe duhet korrigjuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MARIA
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Numri i postimeve : 117
Registration date : 10/07/2008

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi EmptySat Sep 27, 2008 5:54 pm

Pertrit nuk kisha informacion per kete teme as qe e dija fare qe ka pasur shqiptare ne korfuz por me qe e thua ti duhet te dish dicka me shume.Ne rast se kerkojne pavaresine ok per mua, po jane te zotet oburra por gjithsesi kjo ceshtje mendoj se do regullohet sic jane rregulluar dhe te tjerat....shume thjesht shteti jone do ta lere te harohet...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Leka i Madh
V.I.P
V.I.P
Leka i Madh

Numri i postimeve : 1368
Vendi : Dielli lind nga malet!
Registration date : 02/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi EmptySat Sep 27, 2008 6:00 pm

petritkola shkruajti:
Ne lajme tek vizionplus mesova se ne Korfuz u krijua ne Parti qe kerkon shkeputje, pavrasi nga Greqia.

C'fare do te thote ky lajm per Camerine dhe gjithe trojet shqiptare?

Petrit aman beje cmos dhe na siguro te plote kete lajm ne menyre qe ta lexojme dhe te japim nje gjykim me te plote per te.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MUHAMETII
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
MUHAMETII

Numri i postimeve : 1106
Registration date : 07/05/2008

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi EmptySat Sep 27, 2008 6:20 pm

Edhe une i bashkangjithem kerkeses se parafolesve...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
stabili
Anėtar
Anėtar
stabili

Male
Numri i postimeve : 459
Age : 61
Vendi : Kosove
Registration date : 10/05/2008

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi EmptySat Sep 27, 2008 7:46 pm

Mjera pavarėsi qė e kėrkon njė parti !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi EmptySat Sep 27, 2008 10:38 pm

Kjo eshte nje shenje e madhe... per mua qe kam informacion kofidecial.

Une jam gati ta ndihmoje popullin e Korfuzit qe ta harrije pavarsine nga Greqia.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi EmptySat Sep 27, 2008 10:40 pm

Maria,

Hipokritja Europe duhet te respektoje te drejten e popujve per vetvendosje... edhe Basket ne Spanje dhe France jane te shtypur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi EmptySun Sep 28, 2008 4:19 am

stabili shkruajti:
Mjera pavarėsi qė e kėrkon njė parti !

Kjo eshte nje shenje e madhe qe te zyrtarizohet parti me kete plateforme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tom sojer
V.I.P
V.I.P
tom sojer

Male
Numri i postimeve : 945
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Teacher of English/Book writer
Registration date : 20/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi EmptySun Sep 28, 2008 10:40 am

Lajmi nuk eshte i keq, por shume i pabesueshem. Dyshoj se i poston Petritkola i vertete keto. Sepse edhe gjuha edhe formulimi i postimit nuk me ngjajne si te Petritkoles. Plus Petriti e di se nje Parti nuk mund te regjistrohet nese objektivat e saj jane te tilla.

Ose kemi nje testim nga Petriti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi EmptySun Sep 28, 2008 4:35 pm

I nderuar Tom Sojer,

Une e dhashe edhe burimin qe eshte VizionPlus, televizion shqiptar.
Ne lajm thuaj se Partia e krijuar theksonte se Korfuzi ka qene gjithmone me vete, nen pushtetin Venecian, Francez.

Juve ne se nuk besoni kontaktoni me ta. Biles perderi sa hidhni dyshime mbi personin tim mendoje se jeni i detyruar te kontaktoni dhe te na njoftoni.

Edhe ne Shqiperi eshte e ndaluar bashkimi i trojeve shqiptare por Partia Shpresa Demokrate eshte e rregjistruar.

Edhe Basket ne Spanje e kane nje parti qe kerkon pavarsi.

Zotnia Tom Sojer ndoshta juve e keni te veshtire ta kuptoni sepse juve me Rrugoven keni kerkuar autonomi ne Serbi.

Mbetem ne pritje te pergjigjes tuaj.

Faleminderit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tom sojer
V.I.P
V.I.P
tom sojer

Male
Numri i postimeve : 945
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Teacher of English/Book writer
Registration date : 20/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi EmptySun Sep 28, 2008 6:18 pm

Pergjigje Petritkoles:

Petritkola me ke nisur kete postim me poshte:

"I nderuar Tom Sojer,

Une e dhashe edhe burimin qe eshte VizionPlus, televizion shqiptar.
Ne lajm thuaj se Partia e krijuar theksonte se Korfuzi ka qene gjithmone me vete, nen pushtetin Venecian, Francez.

Juve ne se nuk besoni kontaktoni me ta. Biles perderi sa hidhni dyshime mbi personin tim mendoje se jeni i detyruar te kontaktoni dhe te na njoftoni.

Edhe ne Shqiperi eshte e ndaluar bashkimi i trojeve shqiptare por Partia Shpresa Demokrate eshte e rregjistruar.

Edhe Basket ne Spanje e kane nje parti qe kerkon pavarsi.

Zotnia Tom Sojer ndoshta juve e keni te veshtire ta kuptoni sepse juve me Rrugoven keni kerkuar autonomi ne Serbi.

Mbetem ne pritje te pergjigjes tuaj.

Faleminderit"

1. Se pari e ke keqkuptuar teresisht qellimin e postimit tim me lart, kjo gjithashtu tregon se mund te mos jete Petritkola ai qe po poston me emrin e tij, sepse Petritkola eshte i matur dhe nuk keqkupton.

2. Qellimi i postimit me lart nuk ishte per te vene ne dyshim Petritkolen qe une njoh nepermjet postimeve, por per te hedhur hije dyshimi se mos emri i Petrtikoles (duke qene njeri i besuar me postime serioze) po perdorej nga dikush tjeter. Ky dyshim me lindi nga nje menyre tjeter te shprehuri dhe nga fakti se Petritkola qe kemi njohur deri me sot nuk poston gjera te tilla te vockla, por analiza te thella politike e shoqerore dhe informacione te rendesishme. Pra nuk po hedh hije dyshimi mbi Kolapetritin e vertete.

3. Kurse, cfare me ben te habitem shume fare Kolapetrit eshte fjalia jote e fundit:

(Zotnia Tom Sojer ndoshta juve e keni te veshtire ta kuptoni sepse juve me Rrugoven keni kerkuar autonomi ne Serbi.)

Kjo eshte nje fjali qe nuk ka fare lidhje me ceshtjen, duket sikur mezi eshte pritur per ta thene nje gje e tille dhe e fundit nuk eshte fare e vertete, as edhe nje germe prane te vertetes nuk eshte dhe habitem se si nje Kolapetrit nuk i ka kuptuar qendrimet e Tom Sojerit deri tani. Kjo m'i shton dyshimet. Ketu mund te thone shume vete se sa larg te vertetes eshte kjo fjali e jotja. Ne do te dish ti une kam qene qe lufta te vazhdonte deri ne bashkimin e te gjitha trojeve shqiptare. ēudi, ēudi, Kolapetrit. A mos me ngaterron me dike tjeter? Cne une me Rugoven dhe serbin?

Me vjen keq se ne kemi komunikuar edhe me mesazhe privatisht.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi EmptySun Sep 28, 2008 9:09 pm

Fare e thjesht,

Duhet kontaktuar me e-mail Vizion Plus dhe gjendet e verteta.

E verteta eshte se Korfuzi ka pasur gjithmone nje vecanti nga Greqia. Kush ka qene ne Korfuz edhe sot do te shohi se ai ndryshon shume nga Athina qe eshte shume obskurantiste...

Ndoshta dikush ka mundur te futet me emrin e tij.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi EmptyThu Oct 02, 2008 11:36 pm

marre nga Koha Jone
Korfuzi kerkon autonomi nga Greqia


E Enjte, 02 Tetor 2008

KORFUZ - Njera prej gazetave me te njohura komunitare greke "The Greek isle of Corfu", shkruan se " Plot 150 vjet pasi u bashkua me Greqine, ka kerkua ndarjen nga Greqia. Korfuzi eshte ishulli me i madh i detit Jon, (Corfu sipas ancientit grek modern Kerkyra), ishull ky qe lag brigjet e Shqiperise e Greqise dhe ndane keto dy vende. Ky fakt eshte nje shqetesim i ri, ne nje tentative deri tani mediatike, po e cila shihet si nje perpjekje serioze per ndarje nga Greqia, e cila eshte shfaqur ne ishullin e Jonit, Korfuz. Ishull ky qe shihet se nje prej destinacioneve kryesore turistike greke, perla turistike e Mesdheut, dhe ku zhvillohet shume industria e turizmit. Duket se nuk ka me ndonje sekret dhe te ruhet e fshehur, pasi shqetesimi vjen nepermjet disa apeleve te padegjuara ndonjehere per autonomi nga Athina, qe ka bere popullsia ishullore e perles se Jonit, Korfuzi. Divergjenca eshte "kaq e madhe" sa komuniteti, disa politikan, dhe disa prej biznesmeneve kryesore, te ketij ishulli te lene sipas tyre si "zorra qorre" e Greqise, i ka bere ata teper te zemeruar me praktikat e shemtuara te politikaneve, te Athines. Ata i shohin si te distancuara dhe te korruptuara, kane krijuar nje parti per te bere presion per autonomine e ishullit. Keshtu qe, ata te "pakenaqurit", te mbledhur ne qytetin antik ishullor, me nje sharm te cuditshem, kete jave ata kane premtuar se do te kandidojne ne zgjedhjet vendore pas dy vitesh, duke mbajtur nje referendum per kete ceshtje dhe nese do te jete e nevojshme, do t'i drejtohen per ndihme edhe BE-se. Njeri prej tyre thote se "Keto mallkime per t'u thene, por e verteta eshte se bashkimi me Greqine ishte nje dite e zeze ne historine tone", thote Harris Tsukalas, nje prej biznesmeneve qe mbeshtesin kerkesen per autonomi. "Ishte nje gabim i madh, per te cilin jemi penduar qysh atehere. Ndersa biznesmenet e ishullit kane furnizuar me miliarda euro ekonomine greke nepermjet taksave, ata vete kane marre shume pak si shperblim', shton ai.Pak histori dhe gjeografi mbi Korfuzin

Ishulli i Korfuzit shenon kufirin mes Perendimit dhe Lindjes dhe ka nje histori jashtezakonisht te pasur. Ai ndodhet fare prane Italise dhe vetem tre kilometra larg brigjeve te Shqiperise. Eshte nje ishull me histori madheshtore, teper te pasur ne ngjarje te lavdishme e te dhimbshme. Ai ne shekuj, ka perballuar pushtime nga vandalet e gotet, romaket e normandet, francezet e anglezet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi EmptyFri Oct 03, 2008 10:29 am

Po u be kjo, greqija do hyje ne portat e fundit te saj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Leka i Madh
V.I.P
V.I.P
Leka i Madh

Numri i postimeve : 1368
Vendi : Dielli lind nga malet!
Registration date : 02/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi EmptyFri Oct 03, 2008 12:53 pm

Sidoqofte, une mendoj se ky eshte vecse nje blof i Greqise. Perse? Greqia s'bashku me Serbine jane vendet e vetme ne Europe qe ushtrine e drejtojne kunder shteteve fqinje. Serbia ushtrine e saj e drejtone ne afersi te Kosoves (te lugina e Presheves dhe veriu) dhe afer Bosnjes. Kurse, Greqia ushtrine e saj e drejton drejt Camerise, Trakise dhe Turqise. Gjitcka e gatshme per agresion ushtarak. Ndaj, Greqise i nevojitet nje 'casus belli' per ta perligjur pergatitjet per agresion ushtarak te saj. Ajo po krijon para botes imazhin se Greqia po kercenohet nga levizje secesioniste nga brenda, andaj nderhyrja e saj ushtarake eshte e "domosdoshme".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi EmptyTue Dec 23, 2008 4:10 pm

Greqi, sulmohet nje furgon i policise ne Athine
23/12/2008 09:55

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi Athine-protesta
Sulmohet policia ne kryeqytetin grek, Athine. Persona te paidentifikuar kane hapur zjarr gjate nates ndaj nje furgoni te forcave te rendit, por pa shkaktuar te plagosur mes policeve.
Lajmin e kane bere te ditur autoritetet greke. Furgoni ishte duke dale nga nje kazerme dhe me te udhetonin police, pjese e trupave te angazhuara javet e fundit ne perballjet me protestuesit.

Disa plumba kane pershkuar furgonin, por fatmiresisht pa demtuar policet. Nuk raportohen incidente te tjera

TOP
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi EmptyTue Dec 23, 2008 4:11 pm

Ago Muji shkruajti:
Po u be kjo, greqija do hyje ne portat e fundit te saj.

Si ju duket Greqia sot?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Leka i Madh
V.I.P
V.I.P
Leka i Madh

Numri i postimeve : 1368
Vendi : Dielli lind nga malet!
Registration date : 02/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi EmptyWed Dec 24, 2008 8:19 pm

Ne Greqi me shume se ne cdo vend tjeter ne BE, ka fryme shovinizmi e racizmi. Greqia akoma s'eshte shkeput nga trashegimia e juntave dhe mentalitetit te koloneleve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi EmptyWed Dec 24, 2008 9:16 pm

Greqia do te marri ate qe i takon, shume shpejt...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi EmptyWed Dec 24, 2008 10:40 pm

Greqia do trazohet shum shpejt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Gentleman
Fillestar/e
Fillestar/e
Gentleman

Male
Numri i postimeve : 17
Age : 31
Vendi : Shqiperia e Bashkuar
Registration date : 27/12/2008

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi EmptySat Dec 27, 2008 1:51 am

Do ta njohe Shqiperia - si Vendi par Korfuzin Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.alba-world.ch
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi EmptySat Dec 27, 2008 3:10 am

Siikur tė kishte njė organizim tė mirė anekėnd trojeve tona tė ngriteshim nė protesta pėr tė drejtat e ēamėve do tė ishte shumė mirė nė kėtė kohė trtazirash nė Greqi.

_________________
Ėshtė diēka qė vlen...

mė shumė se pranvera, qė shkėlqen mė shumė se dielli ,mė shumė se ari...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi EmptySat Dec 27, 2008 6:21 am

Greqia ka akoma shume gjera ne tave...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 6Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt :: Politikė-
Kėrce tek: