Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 NJERIU QE NUK NJEH LIGJIN,KA VETEM NJE EMER:EDVIN RAMA

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutoriMesazh
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: NJERIU QE NUK NJEH LIGJIN,KA VETEM NJE EMER:EDVIN RAMA   Mon Jun 20, 2011 12:57 pm

Votat po manipulohen nga dhendoret serbe dhe bashkpunetoret e tyre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: NJERIU QE NUK NJEH LIGJIN,KA VETEM NJE EMER:EDVIN RAMA   Mon Jun 20, 2011 1:05 pm

DW: Ka pasė bisedime tė fshehta mes Shqipėrisė dhe Serbisė pėr ndarjen e Kosovės
FPRIVATE “TYPE=PICT;ALT=”
6/13/2011 2:08:19 PM
(INFOSOT) – Portali i Deutsche Welle, sjell nji shkrim te autorit Zoran Arbutina me titull “ENDE GJALLOJNE SFIDAT E KUFIJVE NE DISA PJESE T’EUROPES”, qe i kushtohet Ballkanit dhe ne te relacionit te Serbise, Shqipnise dhe Kosoves ne driten e pamvaresise se shpallun unilateralisht te Kosoves dhe cashtjes se kufijve. Ne kete kontekst, autori sheh cashtjen e kufijve ne Ballkan si nji cashtje te pambyllun dhe e cila s’po lejon me perfundue procesi i zberthimit te ish Jugosllavise, sidomos cashtja e Kosoves.

Autori konstaton se presidenti i Serbise definitivisht si ide e cila kishte me e shtensionue situaten mes Serbise e Kosoves e sheh – ndamjen e e saj. Autori gjen se zoti Tadic ne intervisten per “Frankfurter Allgemeine Zeitung” e aludon hapun se Kosova duhet me u nda mes Shqipnise dhe Serbise.

Autori i shkrimit, Zoran Arbutina, njofton se burime diplomatike serbe vertetojne ate qe tashma po ndigjohet hapun se – JANE ZHVILLUE NJI COPE KOHE BISEDIME PER NDAMJEN E KOSOVES MES SERBISE DHE SHQIPNISE.

Pos ketij konstatimi te autorit te Deutsche ėelle, ne emisionin e Radio Televizionit te Serbise, zavendeskryeministri dhe ministri i mbrendshem Ivica Dacic, me arrogance dhe direkt i tha bashkebiseduesit te tij ne emision, Ilir Deda, se Kosova duhet me u nda mese Serbise dhe Shqipnise. Se Serbia duhet me fole me Tiranen e jo me Prishtinen.

Emni qe ne Kosove ma se shumti u lakue si njeriu qe ka marre pjese ne keto bisedime te mshefta me Serbine asht – ILIR META, i suportuem heshtun edhe nga kryeministri Sali Berisha. Jane shume burime te pamvaruna ne Kosove qe ka nji vit lakojne emnin e Ilir Metes si personi qe i paftuem dhe i paautorizuem merr guximin qe ne bisedime te mshefta me Tadicin me i analizue edhe mundesite e ndamjes se Kosoves mes Shqipnise dhe Serbise./rrokum/

-----------------------**********
MUSLIMANT TE SEBOFIL E SHQIP FOLSA E PANSLLAVIST, NE KET RAST sala-meta JAN TRADHTART MA TE MEDHEJ QE I NJEH HISTORIA SHQIPTARE, NE KRAHASIM ME ATA KRISHTER DHE TE KRISHTERT JAN SHUM PAK TRADHTAR......!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
arberia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 38
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

MesazhTitulli: Re: NJERIU QE NUK NJEH LIGJIN,KA VETEM NJE EMER:EDVIN RAMA   Mon Jun 20, 2011 11:42 pm

E moret vesh??Edi Rama eshte c"mendur....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: NJERIU QE NUK NJEH LIGJIN,KA VETEM NJE EMER:EDVIN RAMA   Tue Jun 21, 2011 7:03 pm

a moret veshe qe sala eshte dhenderr serbe
liria quhet sllobodnaka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: NJERIU QE NUK NJEH LIGJIN,KA VETEM NJE EMER:EDVIN RAMA   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
NJERIU QE NUK NJEH LIGJIN,KA VETEM NJE EMER:EDVIN RAMA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt-
Kėrce tek: