Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Zara Adams, myslimania e parë në 007?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Orfe@
V.I.P
V.I.P
Orfe@

Female
Numri i postimeve : 9104
Age : 109
Vendi : Ne zemer te njerit
Profesioni/Hobi : Bum - Bum bum !
Registration date : 26/03/2008

Zara Adams, myslimania e parë në 007? Empty
MesazhTitulli: Zara Adams, myslimania e parë në 007?   Zara Adams, myslimania e parë në 007? EmptySat Mar 29, 2008 3:27 pm

Zara Adams ka deklaruar se dëshiron të jetë e dashura në film e James Bondit, e para me prejardhje myslimane. Ajo është paraqitur në një audicion, nëpërmjet të cilit do të përzgjidhet aktorja që do ta luajë vazhdimin e serisë së njohur me agjentin 007. Titulli i filmit do të jetë "Quantum of Solace". Në një intervistë për tabloidin britanik "The Sun", Adams ka deklaruar se producentëve u kanë pëlqyer fotot e saj, ndaj e kanë ftuar në audicion. "Puna me emra të mëdhenj si Marc Foster dhe Daniel Craig për mua është përvojë e mirë. Roli i myslimanes nga Azia në filmin e James Bondit do të më hapte dyert në karrierë, por edhe do të rrënonte barrierat", është shprehur Zara.
Ajo ka thënë se është e vetëdijshme që prindërve të saj një gjë e tillë nuk do t`u pëlqejë. "Jam rritur në një ambient tipik islam dhe filmi i parë, të cilin e kam parë është kur kam nisur fakultetin në Edinburgh. Besoni ose jo, ky ishte filmi i Bondit", ka sqaruar Zara. Ajo është e lindur në Glasgow, babi saj është nga Irani, kurse e ëma nga Pakistani.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Zara Adams, myslimania e parë në 007?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Arti dhe kultura :: Kinematografi-
Kërce tek: