Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Muzika sllave?

Shko poshtë 
+6
Euridika
Leka i Madh
rrebelja
Sofra
Beton
Ani
10 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli


Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Muzika sllave? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Muzika sllave?   Muzika sllave? - Faqe 2 EmptyMon Nov 03, 2008 12:34 am

dikush mundohet te fitoi karierë me vlera të huaja,qofshin ato edhe antikombetare,te perziera me melosin sllav!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Muzika sllave? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Muzika sllave?   Muzika sllave? - Faqe 2 EmptyMon Dec 22, 2008 5:29 am

Në emër të moderimit sot gjithçka e mbrapshtë po arsytohet si ecje drejtë Evropës, ecje para ...pa e kuptuar se muzikës tonë, artit tonë, traditave tona po u zihet fryma nga moderimet-degjenerimet që u lejohet hapsirë të futen dhe lejohen tek ne.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Muzika sllave?
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Muzika folklorike-problemet e saj
» Vajzat shqiptare i martojnë me meshkuj sllavë
» Top Channel publikon dhunën e policisë sllave në Maqedoni
» Muzika shqiptare dhe "huazimet" !

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Arti dhe kultura :: Muzikë-
Kërce tek: