Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Kryeministri Hashim Thaqi

Shko poshtë 
+100
Femi Halimi
veli kryeziu
Mixha Selim
Xhevati
shfletuesi
albaninr1
bledselimi
athih
Atdhetar
feride
......
arberia
tosybell
miradie
voglushja
Medalim
shahini
BashKom
kasapi
xhema
rrimtaf
xhiti
haxhiu
arbeni24
detektivi
an-di
Muja e Halili
PeriiKeputur
Ipamposhtur
luli
murturi
klodian
lelixx
Hamitmatjani
dezertori
foxteam
ngadhenjimi
masterB
Veneta
katunari
Nezir Myrta
Visar
Delia
Kushtrimi86
Ago Muji
agim__barja
Labinot Drenica
Blerti_Gashi
Fjona
feratkoca
anila
zeriatdheut
Guximi
forca1
Mister
nikchee
Pirro i Epirit
njonidrenica
idol
Mergimtari
rolling
xhavo_
rroni
fi2a1
Xili
Lanetja
albin dibra
eri M
agim barja
Orfe@
emine
tom sojer
petritkola
rrebelja
E_Bukura
Riki30
Mysafir
Euridika
shaban cakolli
meli
Vuthjani
Yzer Marashi Richhter
elton
niti
nukleari
azzurra
xhevdeti
dibran
fatlum
Leka i Madh
smaka
Sy kaltri
SALI ISLAMI
beri
Sofra
Anna
prizreni73
Kosovarja
shpendi
Beton
104 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 17 ... 27  Next
AutoriMesazh
Blerti_Gashi
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Blerti_Gashi


Male
Numri i postimeve : 593
Age : 36
Vendi : Në Troje të Enver HOXHES !!
Registration date : 20/10/2008

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 8 EmptyFri Nov 07, 2008 2:37 pm

forca1 shkruajti:
se pari pastro fjalorin kur te me dergohesh mua.
se dyti ti absolut nuk din se qka punoj une...
se treti jan shum afer votimet dhe do e shohim se sa perqindje do ka HASHIM THAQI.

--per fen islame ishte (MUHAMETI)
--per fen krishtere ishte (JEZUSI)
-- per ppopullin SHQIPETAR ESHT HASHIM THAQI.......

Shum i mir ishe me ja fut kot, mos d.m.th se eshte profet Hashim Thaqi hahaha.
Qfar ka bere per Kosoven??, as me pak e as me shum se te tjeret qe ishin para tij. Kosoves i dhuroj nje " flamur " te cilin kush i thot vetes Shqiptar as nuk mund ta shoh me sy e le me mbajt ne duar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.BashkimiKombetar.com
forca1
Anëtar i ri
Anëtar i ri
avatar


Male
Numri i postimeve : 88
Vendi : GJERMANI
Profesioni/Hobi : PILOT
Registration date : 13/01/2008

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 8 EmptyFri Nov 07, 2008 2:41 pm

Fjona shkruajti:
forca1 shkruajti:
Fjona shkruajti:
forca1 shkruajti:

--per fen islame ishte (MUHAMETI)
--per fen krishtere ishte (JEZUSI)
--per ppopullin SHQIPETAR ESHT HASHIM THAQI.......


hajdee breeeee nime a????


TE LUTEM LEJE XJELOZINEEEEEEEEEEEEEEEE SE DIHESH QE JE ABSOLUTE RUGOVISTEEEEEEEE:fla:

qka jam une nuk ka rendsi...poe po ma krahasojsh thaqin me muhametin e me jezusin nuk e qoj te posht...spe perbi hiqqqq

qyyy leje breee allahileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee




HAHAHAHAHAHA PERSE SKA RENDESI HAHAHAHA KA KA....

nuk jam une tu e krahasu por veprat e atij vet e krahasojne me keta...
Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 8 Y166751858516719
Mbrapsht në krye Shko poshtë
anila
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
anila


Female
Numri i postimeve : 973
Age : 28
Registration date : 29/08/2008

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 8 EmptyFri Nov 07, 2008 2:42 pm

Me vjen keq forca1,por nuk je kah e dine se qka po flet.
Pra siq e ke cekurti:
se pari pastro fjalorin kur te me dergohesh mua:
Pse kush na qenke ti,qe ti mesosh tjeret qfare fjalori te perdorin.
se dyti ti absolut nuk din se qka punoj une...
Nuk jemi te interesuar fare per ta ditur se qfar profesioni ke ti.
se treti jan shum afer votimet dhe do e shohim se sa perqindje do ka HASHIM THAQI.
Mire ta shohim se sa perqindje do te kete ky kryeministri yte.
Ta shohim se a do te mund ta mashtroje dikend perseri(siq ka bere qate fushates se zgjedhjeve te kaluara)
per ppopullin SHQIPETAR ESHT HASHIM THAQI.......
Ketu e ke shume gabim plako
qe beri Hashim Thaqit per popullin shqipetar qe ta fitoj kete titull siq po e quan ti'per popullin shqipetar eshte Hashim Thaqi'??
Ndoshta e ke menduar ne kuptimin:e hajnit,rrencit apo mashtruesit,e po te kishte qene keshtu qe me siguri do ta meritonte kete titull.




Mbrapsht në krye Shko poshtë
forca1
Anëtar i ri
Anëtar i ri
avatar


Male
Numri i postimeve : 88
Vendi : GJERMANI
Profesioni/Hobi : PILOT
Registration date : 13/01/2008

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 8 EmptyFri Nov 07, 2008 2:49 pm

anila shkruajti:
Me vjen keq forca1,por nuk je kah e dine se qka po flet.
Pra siq e ke cekurti:
se pari pastro fjalorin kur te me dergohesh mua:
Pse kush na qenke ti,qe ti mesosh tjeret qfare fjalori te perdorin.
se dyti ti absolut nuk din se qka punoj une...
Nuk jemi te interesuar fare per ta ditur se qfar profesioni ke ti.
se treti jan shum afer votimet dhe do e shohim se sa perqindje do ka HASHIM THAQI.
Mire ta shohim se sa perqindje do te kete ky kryeministri yte.
Ta shohim se a do te mund ta mashtroje dikend perseri(siq ka bere qate fushates se zgjedhjeve te kaluara)
per ppopullin SHQIPETAR ESHT HASHIM THAQI.......
Ketu e ke shume gabim plako
qe beri Hashim Thaqit per popullin shqipetar qe ta fitoj kete titull siq po e quan ti'per popullin shqipetar eshte Hashim Thaqi'??
Ndoshta e ke menduar ne kuptimin:e hajnit,rrencit apo mashtruesit,e po te kishte qene keshtu qe me siguri do ta meritonte kete titull.



ooooo ti anila,,,, lexoje at shkrimin te cilit ju kam pergjigje se nuk pom intereson mua a te intereson ty se cka bej une a cka sbaj......

shokuuuuuuuuuuuu mos ja fut kotttttttttttttttttt.............

e sa i perket votimit,,,,, prognozat jan qe 61-67% do i merr PDK-ja dhe do behet NR.1 ne parlament te kosoves. E TANIIII KENDOHET NJE TJETER KENGGGGGGGGGG NE KOSOVEN E PANVARUR..........
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Blerti_Gashi
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Blerti_Gashi


Male
Numri i postimeve : 593
Age : 36
Vendi : Në Troje të Enver HOXHES !!
Registration date : 20/10/2008

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 8 EmptyFri Nov 07, 2008 2:50 pm

Anila, nuk e ka menduar ne kuptimin e hajnit, rrencit e as mashtruesit, por e ka menduar shefi i Hajnave, i Rrencave, i Mashtruesve etj etj...
Hashim Thaqi eshte krye shef i te gjitheve, te cilet bejne gjera te keqija per popullin e Kosoves.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.BashkimiKombetar.com
Blerti_Gashi
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Blerti_Gashi


Male
Numri i postimeve : 593
Age : 36
Vendi : Në Troje të Enver HOXHES !!
Registration date : 20/10/2008

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 8 EmptyFri Nov 07, 2008 2:56 pm

forca1 shkruajti:
ooooo ti anila,,,, lexoje at shkrimin te cilit ju kam pergjigje se nuk pom intereson mua a te intereson ty se cka bej une a cka sbaj......

shokuuuuuuuuuuuu mos ja fut kotttttttttttttttttt.............

e sa i perket votimit,,,,, prognozat jan qe 61-67% do i merr PDK-ja dhe do behet NR.1 ne parlament te kosoves. E TANIIII KENDOHET NJE TJETER KENGGGGGGGGGG NE KOSOVEN E PANVARUR..........
Kosov te pavarur e quan ti kete??, te cilen e sillin ka te duan te huajt, te cilen e la me dy kembe ne llaq.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.BashkimiKombetar.com
anila
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
anila


Female
Numri i postimeve : 973
Age : 28
Registration date : 29/08/2008

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 8 EmptyFri Nov 07, 2008 3:05 pm

Se na ke ti parashikues i se ardhmes me dite se sa perqind te votave do ti merr PDK-ja.
O plako nuk je ka e din se ku po jetojme...
Po ndoshta ju ka verbruar imagjinatat dhe endrrat e perralltarit Thaqi.
S'eshte koha per kendim kengesh,kur ne Kosove me shume se gjysmen e popullit i ke te papune dhe ne varferi absolute.
Te shohim se sa perqind e popullit do te dalin ne zgjedhje?
Aty-ketu ndonje familjare apo kusheri i shtreses politike aktuale.
Duke u bazuar ne gjendjen e mjerueshme politike dhe ekonomike ne te cilen gjendet Kosova sot,fale atij kryeministrit tend.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Fjona
Xhelozja...
Xhelozja...
Fjona


Female
Numri i postimeve : 2283
Age : 35
Vendi : n'matiqan
Profesioni/Hobi : me vallzu tallava, me kallxu barcoleta
Registration date : 07/10/2008

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 8 EmptySat Nov 08, 2008 12:08 am

forca1 shkruajti:



HAHAHAHAHAHA PERSE SKA RENDESI HAHAHAHA KA KA....

nuk jam une tu e krahasu por veprat e atij vet e krahasojne me keta...

aaa po veprat qe mi ka bo thaqiiiiii...mos veeeeet!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://it.youtube.com/user/ilovekosova88
feratkoca
Anëtar
Anëtar
feratkoca


Male
Numri i postimeve : 294
Age : 35
Vendi : Shqiperi/Mitrovicë
Registration date : 21/10/2008

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 8 EmptySat Nov 08, 2008 1:41 am

forca1 shkruajti:


--per fen islame ishte (MUHAMETI)
--per fen krishtere ishte (JEZUSI)
-- per ppopullin SHQIPETAR ESHT HASHIM THAQI.......

hahah Hashim Thaqoviqitnenshkruesit te marrveshjes se Rambujes,te marrveshjes se Kumanoves , kur u nenshkrua kapitullimi i UCK-se pra Thaqi bashk me Qekun ishin keta qe nenshkruan ti kete e quan njeri te guximit ne cilin aksion ka marr pjes ne cilen betej ku ka qendruar gjat gjithe luftes pra ne cilen zone operative ka qen ne drenice une per vete ne komplet rrethinen e Skenderajt kam qen gjat gjithe luftes pra duke perfshire Skenderajn , fshatrat Prekaz ,Polac ,Galic ,Mikushnic, Verbofc, Morin, Likofc, Abri, Baks, Qirez , Gradic une personalisht kam qen ne keto vende duke qendruar me dite dhe asnjeher nuk u shfaq , apo ka mundur te ket vetem disa sekonda sa per te ber fotografi e xhirime,
Premtimet e Kryehajnit te hajnave ishin se do te kemi 24 ore drite sigurishte se e ka plotesu kete premtim pra me drita te veturave dite dhe nat ndez , ku eshte premtimi qe ka bere qe 9 vite pra bashkimi i Mitrovices sa eshte duke u punuar ne kete drejtim apsolutkisht 0% pra nuk jan ne gjendje me e qit njesin speciale te SHPK-se ne kufi me i armatos , nuk jan ne gjendje TMK-ne me e forcu po me e shu pra te vetmen fryme te luftes po e shuajne , nuk e meriton me kan as kryefamiljar e le ma kryeminister i dikujt . o Forca1 lej keto rrena bre se ne Kosove po jetojme shumica e antareve te ketij forumi e e dim se kush eshte Hashim Thaqi e kush e kush jan zagaret e tij pra keshtu si ti ,e te gjithe e njohum Thaqin dhe qka ka bere per Shqiptaret pra ndryshimin e identitetit tone Shqiptare ndryshimin e Flamurit qe ishte aj flamur pra kuq e zi qe nga koha e Skenderbeut e gjer me sot qe i percjelli trimat keshtu me radh pra ne rrugen e gjate ne mbrojte te Shqiperise dhe tokave Shqiptare ishte flamuri kuq e zi qe na percjelli ne qdo betej ishte ky flamur pra qe na percjelli si ne luftra per liri ashtu edhe ne luftra per bashkim kombetar , e Hashim Thaqoviqi bashk me Sejdioviqet , Rugoviqet, e te tjeret pra e ndryshuan flamurin kombetar qe nuk mundi as armiku te na ndryshoj me gjithe perpjekjet e armikut ne prap qendruam stoik pra duke mbrojtur flamurin dhe identitetin tone shqiptar ndersa thaqi bashk me politikanet e tjere te dirigjuar nga sistemet kolonialiste dhe nga armiku i perbetuar Serbia pra e nderruan flamuri kombetar dhe identitetin keshtu qe duke tentuar qe edhe kombin kosovar ta krijojne pra qe nuk do te ket asnjeher sukses sepse ne jemi shqiptare dhe vetem shqiptar prandaj e njohum Hashim Thaqin dhe te tjeret
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.feratkoca.multiply.com
Vizitor
Vizitor
avatar



Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 8 EmptySat Nov 08, 2008 1:46 am

Fjona shkruajti:
forca1 shkruajti:



HAHAHAHAHAHA PERSE SKA RENDESI HAHAHAHA KA KA....

nuk jam une tu e krahasu por veprat e atij vet e krahasojne me keta...

aaa po veprat qe mi ka bo thaqiiiiii...mos veeeeet!!!
Po e kish shkru nje veper se si me vjedh, hahaha.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feratkoca
Anëtar
Anëtar
feratkoca


Male
Numri i postimeve : 294
Age : 35
Vendi : Shqiperi/Mitrovicë
Registration date : 21/10/2008

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 8 EmptySat Nov 08, 2008 1:57 am

po more ka nje veper thaqi pra Fitimi i Negociatave te Vienes pra bisedimet Prishtine-Beograd hahahahah po qfar veprash me pas bre valla qysh po thot BiBiKiM veq vepra te hajnise haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.feratkoca.multiply.com
forca1
Anëtar i ri
Anëtar i ri
avatar


Male
Numri i postimeve : 88
Vendi : GJERMANI
Profesioni/Hobi : PILOT
Registration date : 13/01/2008

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 8 EmptySat Nov 08, 2008 11:36 am

Fjona shkruajti:
forca1 shkruajti:



HAHAHAHAHAHA PERSE SKA RENDESI HAHAHAHA KA KA....

nuk jam une tu e krahasu por veprat e atij vet e krahasojne me keta...

aaa po veprat qe mi ka bo thaqiiiiii...mos veeeeet!!!


HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA OOOOOOO ZEMER TE KAM TY BRE HAHAHAHAHA GJITHENJE ME SHTIN TE QESHI DERI TE ME DHEM BARKU......

POR HASHIM THAQI ME (UCK-NE) BERI PER 1 VITE ME SHUM SE RUGOVA YT PER NJA 50 VJET ..... HAHAHAHAHAHA AI RUGOVA EDHE FEN E VET E KISHTE NDERRU DHE PRAP SE PRAP PA SUKSES....


PS::: RRESPEKT PER TE GJITHA FEJAT.................

E HASHIM THAQI ME ''GABIMET'' E VETA BERI KET
Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 8 Kosovostatue_wideweb__470x319,0
Mbrapsht në krye Shko poshtë
forca1
Anëtar i ri
Anëtar i ri
avatar


Male
Numri i postimeve : 88
Vendi : GJERMANI
Profesioni/Hobi : PILOT
Registration date : 13/01/2008

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 8 EmptySat Nov 08, 2008 11:40 am

feratkoca shkruajti:
forca1 shkruajti:


--per fen islame ishte (MUHAMETI)
--per fen krishtere ishte (JEZUSI)
-- per ppopullin SHQIPETAR ESHT HASHIM THAQI.......

hahah Hashim Thaqoviqitnenshkruesit te marrveshjes se Rambujes,te marrveshjes se Kumanoves , kur u nenshkrua kapitullimi i UCK-se pra Thaqi bashk me Qekun ishin keta qe nenshkruan ti kete e quan njeri te guximit ne cilin aksion ka marr pjes ne cilen betej ku ka qendruar gjat gjithe luftes pra ne cilen zone operative ka qen ne drenice une per vete ne komplet rrethinen e Skenderajt kam qen gjat gjithe luftes pra duke perfshire Skenderajn , fshatrat Prekaz ,Polac ,Galic ,Mikushnic, Verbofc, Morin, Likofc, Abri, Baks, Qirez , Gradic une personalisht kam qen ne keto vende duke qendruar me dite dhe asnjeher nuk u shfaq , apo ka mundur te ket vetem disa sekonda sa per te ber fotografi e xhirime,
Premtimet e Kryehajnit te hajnave ishin se do te kemi 24 ore drite sigurishte se e ka plotesu kete premtim pra me drita te veturave dite dhe nat ndez , ku eshte premtimi qe ka bere qe 9 vite pra bashkimi i Mitrovices sa eshte duke u punuar ne kete drejtim apsolutkisht 0% pra nuk jan ne gjendje me e qit njesin speciale te SHPK-se ne kufi me i armatos , nuk jan ne gjendje TMK-ne me e forcu po me e shu pra te vetmen fryme te luftes po e shuajne , nuk e meriton me kan as kryefamiljar e le ma kryeminister i dikujt . o Forca1 lej keto rrena bre se ne Kosove po jetojme shumica e antareve te ketij forumi e e dim se kush eshte Hashim Thaqi e kush e kush jan zagaret e tij pra keshtu si ti ,e te gjithe e njohum Thaqin dhe qka ka bere per Shqiptaret pra ndryshimin e identitetit tone Shqiptare ndryshimin e Flamurit qe ishte aj flamur pra kuq e zi qe nga koha e Skenderbeut e gjer me sot qe i percjelli trimat keshtu me radh pra ne rrugen e gjate ne mbrojte te Shqiperise dhe tokave Shqiptare ishte flamuri kuq e zi qe na percjelli ne qdo betej ishte ky flamur pra qe na percjelli si ne luftra per liri ashtu edhe ne luftra per bashkim kombetar , e Hashim Thaqoviqi bashk me Sejdioviqet , Rugoviqet, e te tjeret pra e ndryshuan flamurin kombetar qe nuk mundi as armiku te na ndryshoj me gjithe perpjekjet e armikut ne prap qendruam stoik pra duke mbrojtur flamurin dhe identitetin tone shqiptar ndersa thaqi bashk me politikanet e tjere te dirigjuar nga sistemet kolonialiste dhe nga armiku i perbetuar Serbia pra e nderruan flamuri kombetar dhe identitetin keshtu qe duke tentuar qe edhe kombin kosovar ta krijojne pra qe nuk do te ket asnjeher sukses sepse ne jemi shqiptare dhe vetem shqiptar prandaj e njohum Hashim Thaqin dhe te tjeret


O SHOKU KUR TE MBJELLESH GRUR, DUHET ME PRIT DERI TE RRITET E DUHET ME I QIT PLEH E DUHET ME E VADIT ME UJ E TANI NESE DIN ME E KORR MIRE KI ME PAS QKA ME HANGER................ DHE SHOKU MOS I BESO PROFILAVE SHUM SE KUSH KU JETON.....................##qe the te shumtit e keti forumi jetojn ne kosove##
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Fjona
Xhelozja...
Xhelozja...
Fjona


Female
Numri i postimeve : 2283
Age : 35
Vendi : n'matiqan
Profesioni/Hobi : me vallzu tallava, me kallxu barcoleta
Registration date : 07/10/2008

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 8 EmptySat Nov 08, 2008 12:54 pm

forca1 shkruajti:
Fjona shkruajti:
forca1 shkruajti:



HAHAHAHAHAHA PERSE SKA RENDESI HAHAHAHA KA KA....

nuk jam une tu e krahasu por veprat e atij vet e krahasojne me keta...

aaa po veprat qe mi ka bo thaqiiiiii...mos veeeeet!!!


HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA OOOOOOO ZEMER TE KAM TY BRE HAHAHAHAHA GJITHENJE ME SHTIN TE QESHI DERI TE ME DHEM BARKU......

POR HASHIM THAQI ME (UCK-NE) BERI PER 1 VITE ME SHUM SE RUGOVA YT PER NJA 50 VJET ..... HAHAHAHAHAHA AI RUGOVA EDHE FEN E VET E KISHTE NDERRU DHE PRAP SE PRAP PA SUKSES....


PS::: RRESPEKT PER TE GJITHA FEJAT.................

E HASHIM THAQI ME ''GABIMET'' E VETA BERI KET

ohhh fet e ka booo, e ka knaaaq thaqi!!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://it.youtube.com/user/ilovekosova88
anila
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
anila


Female
Numri i postimeve : 973
Age : 28
Registration date : 29/08/2008

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 8 EmptySat Nov 08, 2008 2:09 pm

Fjona shkruajti:
forca1 shkruajti:
Fjona shkruajti:
forca1 shkruajti:



HAHAHAHAHAHA PERSE SKA RENDESI HAHAHAHA KA KA....

nuk jam une tu e krahasu por veprat e atij vet e krahasojne me keta...

aaa po veprat qe mi ka bo thaqiiiiii...mos veeeeet!!!


HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA OOOOOOO ZEMER TE KAM TY BRE HAHAHAHAHA GJITHENJE ME SHTIN TE QESHI DERI TE ME DHEM BARKU......

POR HASHIM THAQI ME (UCK-NE) BERI PER 1 VITE ME SHUM SE RUGOVA YT PER NJA 50 VJET ..... HAHAHAHAHAHA AI RUGOVA EDHE FEN E VET E KISHTE NDERRU DHE PRAP SE PRAP PA SUKSES....


PS::: RRESPEKT PER TE GJITHA FEJAT.................

E HASHIM THAQI ME ''GABIMET'' E VETA BERI KET

ohhh fet e ka booo, e ka knaaaq thaqi!!!!

Auuu mos vete krejt e ka knaq ky kryemnistri yt.
Na ka ndihmu,na ka vesh,na ka vjedh,na ka rrejt,na ka.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
forca1
Anëtar i ri
Anëtar i ri
avatar


Male
Numri i postimeve : 88
Vendi : GJERMANI
Profesioni/Hobi : PILOT
Registration date : 13/01/2008

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 8 EmptySun Nov 09, 2008 10:39 am

hahahahahaahahahaha e paska hiq dikush foton e papas ibrahimit hahahahahahahahahahahahahahaha cenzure e ngjalle esht kjoooooooo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
anila
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
anila


Female
Numri i postimeve : 973
Age : 28
Registration date : 29/08/2008

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 8 EmptySun Nov 09, 2008 3:57 pm

hahaha na shkrive Rolling Eyes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Blerti_Gashi
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Blerti_Gashi


Male
Numri i postimeve : 593
Age : 36
Vendi : Në Troje të Enver HOXHES !!
Registration date : 20/10/2008

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 8 EmptySun Nov 09, 2008 4:01 pm

forca1 shkruajti:
hahahahahaahahahaha e paska hiq dikush foton e papas ibrahimit hahahahahahahahahahahahahahaha cenzure e ngjalle esht kjoooooooo
shum mir kan bo qe e kan heq ate foto te rugov-milloshit edhe kete te hashimit duhet me hek.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.BashkimiKombetar.com
petritkola
Hero anëtar
Hero anëtar
petritkola


Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 8 EmptySun Nov 09, 2008 7:04 pm

Haradinaj: Ne shtator 2009, do te jem kryeminister i Kosoves
Mbrapsht në krye Shko poshtë
anila
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
anila


Female
Numri i postimeve : 973
Age : 28
Registration date : 29/08/2008

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 8 EmptySun Nov 09, 2008 9:33 pm

Kape njanin,mshoj tjetrit...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
forca1
Anëtar i ri
Anëtar i ri
avatar


Male
Numri i postimeve : 88
Vendi : GJERMANI
Profesioni/Hobi : PILOT
Registration date : 13/01/2008

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 8 EmptySun Nov 09, 2008 9:46 pm

anila shkruajti:
Kape njanin,mshoj tjetrit...

me fal veq a je burr a gru?

me rrespekt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Labinot Drenica
Fillestar/e
Fillestar/e
Labinot Drenica


Male
Numri i postimeve : 50
Age : 34
Vendi : Suedi
Registration date : 23/10/2008

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 8 EmptyMon Nov 10, 2008 1:28 am

Une e shof se disa members ketu i kan do pengesa.
Edhe deshiroj se Hasan Prishtina, Avni Rrustemi, Fan Noli e te tjer te ishin gjall edhe per ta quar Shqiperin dhe Kosoven ne vendin ku duhet. ( Shqiperin te bashkuar )

Por ne duhem te shofin realitetin, Kosova dhe Shqiperia i kan politkanet ma te mire ne momentin. Ne nuk mundem te jem ma mire. Shqiptaret kure nuk kan qen ne poziten qe e kan ne moment. Besom. Nodshta ne kohen e Skenderbeut.

Sali Berisha ndoshta nuk esht njeri ma i mire por kush duhet ta mer postin e ti? Edi Rama? Fatos Nano? por me partin e ti PD po shkun Shqiperia perpara.

Hashim Thaqi esht ni njeri si ja don Kosoves te miren e jo si Pjeter Rrugova por edhe ky i ka disa probleme, pershembul situata ne Mitrovice. Duket se qeveria dhe populli Shqiptar ne Kosove e kan haruar luften 98.

Politikan prej Evropes kan shum vende dhe fuqi ne Kosove, ajo i ndalon politikanet Shqiptar ne Kosove, veq na duhem te behem realist dhe te shikojm perpara e jo mrapa.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feratkoca
Anëtar
Anëtar
feratkoca


Male
Numri i postimeve : 294
Age : 35
Vendi : Shqiperi/Mitrovicë
Registration date : 21/10/2008

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 8 EmptyMon Nov 10, 2008 1:44 am

forca1 shkruajti:
feratkoca shkruajti:
forca1 shkruajti:


--per fen islame ishte (MUHAMETI)
--per fen krishtere ishte (JEZUSI)
-- per ppopullin SHQIPETAR ESHT HASHIM THAQI.......

hahah Hashim Thaqoviqitnenshkruesit te marrveshjes se Rambujes,te marrveshjes se Kumanoves , kur u nenshkrua kapitullimi i UCK-se pra Thaqi bashk me Qekun ishin keta qe nenshkruan ti kete e quan njeri te guximit ne cilin aksion ka marr pjes ne cilen betej ku ka qendruar gjat gjithe luftes pra ne cilen zone operative ka qen ne drenice une per vete ne komplet rrethinen e Skenderajt kam qen gjat gjithe luftes pra duke perfshire Skenderajn , fshatrat Prekaz ,Polac ,Galic ,Mikushnic, Verbofc, Morin, Likofc, Abri, Baks, Qirez , Gradic une personalisht kam qen ne keto vende duke qendruar me dite dhe asnjeher nuk u shfaq , apo ka mundur te ket vetem disa sekonda sa per te ber fotografi e xhirime,
Premtimet e Kryehajnit te hajnave ishin se do te kemi 24 ore drite sigurishte se e ka plotesu kete premtim pra me drita te veturave dite dhe nat ndez , ku eshte premtimi qe ka bere qe 9 vite pra bashkimi i Mitrovices sa eshte duke u punuar ne kete drejtim apsolutkisht 0% pra nuk jan ne gjendje me e qit njesin speciale te SHPK-se ne kufi me i armatos , nuk jan ne gjendje TMK-ne me e forcu po me e shu pra te vetmen fryme te luftes po e shuajne , nuk e meriton me kan as kryefamiljar e le ma kryeminister i dikujt . o Forca1 lej keto rrena bre se ne Kosove po jetojme shumica e antareve te ketij forumi e e dim se kush eshte Hashim Thaqi e kush e kush jan zagaret e tij pra keshtu si ti ,e te gjithe e njohum Thaqin dhe qka ka bere per Shqiptaret pra ndryshimin e identitetit tone Shqiptare ndryshimin e Flamurit qe ishte aj flamur pra kuq e zi qe nga koha e Skenderbeut e gjer me sot qe i percjelli trimat keshtu me radh pra ne rrugen e gjate ne mbrojte te Shqiperise dhe tokave Shqiptare ishte flamuri kuq e zi qe na percjelli ne qdo betej ishte ky flamur pra qe na percjelli si ne luftra per liri ashtu edhe ne luftra per bashkim kombetar , e Hashim Thaqoviqi bashk me Sejdioviqet , Rugoviqet, e te tjeret pra e ndryshuan flamurin kombetar qe nuk mundi as armiku te na ndryshoj me gjithe perpjekjet e armikut ne prap qendruam stoik pra duke mbrojtur flamurin dhe identitetin tone shqiptar ndersa thaqi bashk me politikanet e tjere te dirigjuar nga sistemet kolonialiste dhe nga armiku i perbetuar Serbia pra e nderruan flamuri kombetar dhe identitetin keshtu qe duke tentuar qe edhe kombin kosovar ta krijojne pra qe nuk do te ket asnjeher sukses sepse ne jemi shqiptare dhe vetem shqiptar prandaj e njohum Hashim Thaqin dhe te tjeret


O SHOKU KUR TE MBJELLESH GRUR, DUHET ME PRIT DERI TE RRITET E DUHET ME I QIT PLEH E DUHET ME E VADIT ME UJ E TANI NESE DIN ME E KORR MIRE KI ME PAS QKA ME HANGER................ DHE SHOKU MOS I BESO PROFILAVE SHUM SE KUSH KU JETON.....................##qe the te shumtit e keti forumi jetojn ne kosove##

Jo ti Forca 1 ne asnjeren pyetje nuk je pergjigjur qe ti kam bere une ty per Thaqin e se ku jetojne antaret e ketij forumi nuk me intereson ok a Grurin duhet me e mbjell po duhet me dit kohen kur me e mbjell se nuk mundesh ne Gusht me mbjell a?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.feratkoca.multiply.com
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja


Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 61
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 8 EmptyMon Nov 10, 2008 1:55 am

kush e di betimin edhe kush eshte betuare para flamurit tone kombetare no comente dihet kushqka eshte betimi ishte per clirimin e bashkimin e trojeve shqiptare pse i paska bashkuar thaqi e rugova trojet shqiptare a veq edhe mitrovica ju paska mbete per pa e bashkuar zdihet ndoshta edhe prishtinen e ndajne se keta e kane humbe vehten e tashe e humbin edhe kosoven
Mbrapsht në krye Shko poshtë
forca1
Anëtar i ri
Anëtar i ri
avatar


Male
Numri i postimeve : 88
Vendi : GJERMANI
Profesioni/Hobi : PILOT
Registration date : 13/01/2008

Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 8 EmptyMon Nov 10, 2008 12:44 pm

feratkoca shkruajti:
forca1 shkruajti:
feratkoca shkruajti:
forca1 shkruajti:


--per fen islame ishte (MUHAMETI)
--per fen krishtere ishte (JEZUSI)
-- per ppopullin SHQIPETAR ESHT HASHIM THAQI.......

hahah Hashim Thaqoviqitnenshkruesit te marrveshjes se Rambujes,te marrveshjes se Kumanoves , kur u nenshkrua kapitullimi i UCK-se pra Thaqi bashk me Qekun ishin keta qe nenshkruan ti kete e quan njeri te guximit ne cilin aksion ka marr pjes ne cilen betej ku ka qendruar gjat gjithe luftes pra ne cilen zone operative ka qen ne drenice une per vete ne komplet rrethinen e Skenderajt kam qen gjat gjithe luftes pra duke perfshire Skenderajn , fshatrat Prekaz ,Polac ,Galic ,Mikushnic, Verbofc, Morin, Likofc, Abri, Baks, Qirez , Gradic une personalisht kam qen ne keto vende duke qendruar me dite dhe asnjeher nuk u shfaq , apo ka mundur te ket vetem disa sekonda sa per te ber fotografi e xhirime,
Premtimet e Kryehajnit te hajnave ishin se do te kemi 24 ore drite sigurishte se e ka plotesu kete premtim pra me drita te veturave dite dhe nat ndez , ku eshte premtimi qe ka bere qe 9 vite pra bashkimi i Mitrovices sa eshte duke u punuar ne kete drejtim apsolutkisht 0% pra nuk jan ne gjendje me e qit njesin speciale te SHPK-se ne kufi me i armatos , nuk jan ne gjendje TMK-ne me e forcu po me e shu pra te vetmen fryme te luftes po e shuajne , nuk e meriton me kan as kryefamiljar e le ma kryeminister i dikujt . o Forca1 lej keto rrena bre se ne Kosove po jetojme shumica e antareve te ketij forumi e e dim se kush eshte Hashim Thaqi e kush e kush jan zagaret e tij pra keshtu si ti ,e te gjithe e njohum Thaqin dhe qka ka bere per Shqiptaret pra ndryshimin e identitetit tone Shqiptare ndryshimin e Flamurit qe ishte aj flamur pra kuq e zi qe nga koha e Skenderbeut e gjer me sot qe i percjelli trimat keshtu me radh pra ne rrugen e gjate ne mbrojte te Shqiperise dhe tokave Shqiptare ishte flamuri kuq e zi qe na percjelli ne qdo betej ishte ky flamur pra qe na percjelli si ne luftra per liri ashtu edhe ne luftra per bashkim kombetar , e Hashim Thaqoviqi bashk me Sejdioviqet , Rugoviqet, e te tjeret pra e ndryshuan flamurin kombetar qe nuk mundi as armiku te na ndryshoj me gjithe perpjekjet e armikut ne prap qendruam stoik pra duke mbrojtur flamurin dhe identitetin tone shqiptar ndersa thaqi bashk me politikanet e tjere te dirigjuar nga sistemet kolonialiste dhe nga armiku i perbetuar Serbia pra e nderruan flamuri kombetar dhe identitetin keshtu qe duke tentuar qe edhe kombin kosovar ta krijojne pra qe nuk do te ket asnjeher sukses sepse ne jemi shqiptare dhe vetem shqiptar prandaj e njohum Hashim Thaqin dhe te tjeret


O SHOKU KUR TE MBJELLESH GRUR, DUHET ME PRIT DERI TE RRITET E DUHET ME I QIT PLEH E DUHET ME E VADIT ME UJ E TANI NESE DIN ME E KORR MIRE KI ME PAS QKA ME HANGER................ DHE SHOKU MOS I BESO PROFILAVE SHUM SE KUSH KU JETON.....................##qe the te shumtit e keti forumi jetojn ne kosove##

Jo ti Forca 1 ne asnjeren pyetje nuk je pergjigjur qe ti kam bere une ty per Thaqin e se ku jetojne antaret e ketij forumi nuk me intereson ok a Grurin duhet me e mbjell po duhet me dit kohen kur me e mbjell se nuk mundesh ne Gusht me mbjell a?



ok pyt cfar duash se nuk kam pa qe me ke pyet diqka.......

nisja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: Kryeministri Hashim Thaqi   Kryeministri Hashim Thaqi - Faqe 8 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kryeministri Hashim Thaqi
Mbrapsht në krye 
Faqja 8 e 27Shko tek faqja : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 17 ... 27  Next
 Similar topics
-
» Berisha prap kunder Bashkimit kombetar!
» Mendu Thaçi dhe politika ne Iliridë.
» A K T U A L I T E T E dhe I N T E R V I S T A
» Thaqi emèron Fehmi Mujoten ministèr i Mbrojtjes
» Pse tardhtuan amanetin e deshmoreve Thaqi Ramushi me shoke!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët :: Politikë-
Kërce tek: