Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Krijimi i uebeve & faqe interneti falas?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ArmandOp
Fillestar/e
Fillestar/e
ArmandOp

Male
Numri i postimeve : 1
Age : 30
Vendi : Tirane
Registration date : 17/04/2015

Krijimi i uebeve & faqe interneti falas? Empty
MesazhTitulli: Krijimi i uebeve & faqe interneti falas?   Krijimi i uebeve & faqe interneti falas? EmptyFri Apr 17, 2015 3:17 pm

Përshëndetje miq!

Doja t'ju uroja në fillim dhe t'ju thoja se sa shqiptarët janë hapur gjërësisht online.
Unë vi nga organizata shqiptare e quajtur "JetaShqip" me shërbimin e parë Shqiptarë për uebet & faqet e internetit online. Ne i lejojmë cdo përdoruesi që të krijojë dhe të menaxhoje faqet & uebet e tij me ne kurdoherë falas! Do që të krijosh një bllog? Dyqan shitjesh online? Personale? JetaShqip.com

Ne kemi dy plane, Personal (për ata që nuk kanë shumë njohuri për uebet) dhe Biznes (më shumë opsione e hapërsirë).

Thjesht ju duhet të regjistroheni, zgjidhni sub-domainin dhe jeni online brënda minutash!
JetaShqip.com

Ju faleminderit, dhe kërkoj ndjesë nëse postimi është në bordin e gabuar!

Stafi i JetaShqip
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Krijimi i uebeve & faqe interneti falas?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: