Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 "Nganjeher"

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

"Nganjeher" - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 4 EmptySun Aug 28, 2011 5:16 pm

Nganjeher Ann@ ia fut kote...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

"Nganjeher" - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 4 EmptySat Oct 29, 2011 4:20 pm

Duke lexuar kot ne net, hasa ne qet shkrim. Jo qe vetum mu duk interesant por edhe shume real.
Une po sjelli vetum titullin dhe nje citat te keti shkrimi. Demografet: Botes imungojne 160 milione femra.
Ne veti thashe tragjike, por edhe me tragjike mu duk kur lexova ket citat.
Nje numer i madh ekspertesh mendon se brenda 50 vjetesh "mungesa" e femrave ne shoqeri do te ket pasoja te ngjashme sikur ngrohja globale.
Nje munges e tille po ndiheh edhe ne forumin BK per nje Dame jo vetum per nje por per shume zonja qe jo vetum dini me fshi me fshis hahaha, ishte shaka Goca, "ftes" mos hezitoni ejani te kontriboim sebashku ne te mir te kombit.
Ne ket shtepi te madhe nuk kullen vetum burrat...? Ka vend edhe per ju Gjinin femrore iu mirpresim.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

"Nganjeher" - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 4 EmptySun Oct 30, 2011 12:49 pm

https://www.youtube.com/watch?v=pBpBlCvWFMo&feature=player_embeddednganjiher mendoj se nuk jem normal,kta kultivojm muzik ton e ne -tallava ap ap bacooo.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

"Nganjeher" - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 4 EmptyMon Oct 31, 2011 1:01 pm

Nganjeher e verteta vonon por del ne shesh.

Xhem pershendetje te flemenderti qe ke sjell ket link interesant dhe te bukur, qe ma humbi dje diten duke e shiku, ket link e shikova disa her e me pastaj edhe te tjeret.
Edhe Fshatin e harruar te Kryeministrit qe ti ke perqef hahaha ishte shaka.
Kulla e lindjes e kryeministrit ishte mbetur ne mjerim e zbrazet, me vetum ate cope mermeri te tri shkronjave te arta te UCK.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

"Nganjeher" - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 4 EmptyWed Nov 02, 2011 12:46 am

Po po dhe un e kam ne qef, ti pak ma shum?

Po ky esht realtiteti qe disa i kan ra qypit te lirave ne qeveri me at kryeminisrin ton,e populli dhe nji pjes e madhe e pae ne shum raste qe tregon ky link, se n´qfar mjerimi jan.
un nuk jam per at se, un te jem milioner e ti vdis urie,te kem te gjith nji mirqenje si te perafert,ne prijashtim te disa njerzve te cillet jan te sukseseshem.

Ta njevsha te miren thojn ka ne......)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vesa
Admin
Admin
Vesa

Female
Numri i postimeve : 256
Age : 36
Vendi : Ne mes te luleve
Registration date : 13/07/2010

"Nganjeher" - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 4 EmptyWed Nov 09, 2011 6:00 pm

Nganjeher tu Very Happy

_________________
VESA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

"Nganjeher" - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 4 EmptySat Nov 12, 2011 7:19 pm

Ngajiher si bejm yrysh,si miza ne m.....euforia ne BE, ka nis po i del gracka evropes shtrig,ta harrojm -Bashkimin kombetar-per ket Lavire,per ket Mac te ngordhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

"Nganjeher" - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 4 EmptyMon Nov 14, 2011 7:16 pm

ndonjehere kur ska pule edhe sorra ban.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

"Nganjeher" - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 4 EmptyThu Nov 17, 2011 12:27 am

nganjehere pyes ! pse jemi aq popull servil dhe qefli tallava...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

"Nganjeher" - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 4 EmptySun Nov 20, 2011 10:49 pm

Ndonjehere edhe dimri eshte i thate.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
"Nganjeher" - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 4 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
"Nganjeher"
Mbrapsht në krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: