Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 "Nganjeher"

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

"Nganjeher" Empty
MesazhTitulli: "Nganjeher"   "Nganjeher" EmptyMon Jun 06, 2011 12:09 am

Nganjeher ia vlen te kyqesh ne forum, por nganjeher kur lexon ca postime ne forum merzitesh...!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Medalim
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Medalim

Male
Numri i postimeve : 610
Age : 67
Vendi : Shqypeni
Registration date : 06/12/2008

"Nganjeher" Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" EmptyMon Jun 06, 2011 5:39 am

Nga njehere duhet me u be gjoja se nuk ndegjon, kupton, i vetmi ilaq per ti ike merzijave tilla nga llapitje tilla. I shpall te pa vlefshme.
Pershendetje vllaznore
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

"Nganjeher" Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" EmptyMon Jun 06, 2011 3:07 pm

nganjehere
quditem se si do pseudopatriota sju vjen turp ti perkrahin tradhtaret
Sala Rugova etj,etj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

"Nganjeher" Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" EmptyMon Jun 06, 2011 9:25 pm

Nganjeher ejani edhe ju ne forum o Medalim mos na harroni...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
arberia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 40
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

"Nganjeher" Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" EmptyMon Jun 06, 2011 10:04 pm

nganjehere Shocked ,jo po e lexoj shpesh here dhe po me vjen shume keq per ca forumiste,e cuditshme si mund te kesh syze kaq te erreta Shocked
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

"Nganjeher" Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" EmptyMon Jun 06, 2011 10:33 pm

nga njiher po du ne dhe me hi kur i lexoj do,edhe dhe ty Arbri!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
arberia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 40
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

"Nganjeher" Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" EmptyTue Jun 07, 2011 12:00 am

nga njiher po du ne dhe me hi kur i lexoj do,edhe dhe ty Arbri!

S'PO TE KUPTOJ,MOS DO TE THUASH QE KUR ME LEXON MUA ,DO TE HYSH NE DHE?
po mire po eshte keshtu hajde se te shtyj edhe una hahahahahahahhaa Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

"Nganjeher" Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" EmptyTue Jun 07, 2011 10:24 am

Nganjehere Drinii
jeni ba nje tandem i mire valla ti medalimi Arberia atdhetari xili..
pe njifni politiken mire shume sidomos ate titiste keni pervoje me siguri....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
arberia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 40
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

"Nganjeher" Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" EmptyTue Jun 07, 2011 10:46 am

Po mire besoj se ti e di qe ai Titua ka qene miku me i afert e atij emershuarit,babait tuaj shpirteror edhe i atij Edvinit,qe ti e adhuron dhe s'ka lidhje fare as me mendimet dhe besimin tim politik,keshtu qe NGANJEHERE,ti duhet t;i therresesh mendjes tende....se kush e di......te shkon aty ku duhet Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
arberia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 40
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

"Nganjeher" Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" EmptyTue Jun 07, 2011 10:52 am

Gjatë vizitës së tij në Jugosllavi Enver Hoxha shkoi kudo përveçse në Kososë. Ai u takua edhe më udhëheqësin komunist Josip Broz ‑ Tito. Kur u kthye në Tiranë më 2 korrik 1946 Enver Hoxha do të deklaronte në aeroportin e Tiranës:

"..Ne, popujt vëllezër të Jugosllavisë i kemi miq të mëdhenj dhe nga më të sinqertit, dhe këtë miqësi do ta ruajmë si sytë e ballit, ta forcojmë dita‑ditës pse ajo është garancia shumë e madhe e mbrojtjes së indipendencës dhe sovranitetit të vendit tonë, është një nga faktorët kryesorë të përparimit të vendit tonë......Prandaj të vemë të gjitha forcat tona që vëllazërimi mes popullit shqiptar me popujt e Jugosllavisë të forcohet shumë e shumë për të ardhmen e popullit tonë...."(gazeta "Bashkim" 3 korrik 1946).

Nganjeher duhet tú kthehesh edhe ketyre fakteve ,qe te kuptosh se ku je ,more dedektiv Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
arberia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 40
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

"Nganjeher" Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" EmptyTue Jun 07, 2011 10:53 am

nganjehere....

Enver Hoxha ishte plotësisht i ndërgjegjshëm se pa vëllezërit e tij serbë nuk do të kishte mundur të ngjiste shkallën e partisë dhe të kapte postin e Sekretarit të Përgjithshëm të Komitetit Qendror të PKSH. Kjo ishte arsyeja se pse udhëheqja komuniste shqiptare nuk mund ta thoshte fjalen e vet përsa u përket çështjeve të veta të brëndshme, kur fatet e vendit po vendoseshin dhe nuk mund të kundershtonte planet serbe për vendosjen e ardhshme të territoreve shqiptare në Jugosllavi. "

keto qe kujtohesh edhe per ate Edvini qe e [perkrah ti dhe ca te tjere ketu ne forum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
arberia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 40
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

"Nganjeher" Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" EmptyTue Jun 07, 2011 10:56 am

Nganjehere duhet me kujtu se :
Sipas psikanalistëve energjitë e unit të mediokërisë specifike, janë më të mëdha, më potente, më demoniake dhe më vrastare te diktatorët,‑ egoistë të mëdhenj, të cilët madhështia e marrëzisë dhe frika se mos u rrëmbejnë pushtetin, i tjetërson në tiran. I tillë ishte edhe Enver Hoxha.

Etja karrieriste e përbindëshme e tij, ndizej si vullkan që zjenë brenda vetes ngaqë nuk përballej dot me personalitetet e shquara dhe intelektualët elitarë siç kam theksuar edhe në essenë: "Kompleksi I inferioritetit" Madje kjo etje e keqe karrieriste, që e kishte burimin te ankthi, tmerri dhe frika e rrëzimit nga froni, të cilin e quante të përjetshëm, ishte po kaq e egër, diabolike dhe hanibaliste, sa edhe kur nuk kishte të bënte direkt me personalitetet e shquara, i gjuante ata ku ishin e ku s'ishin, dhe ndizte fitilët e makiavelizmit ekstrem, intensifkonte e dinamikëzonte edhe të jashtzakonshmen edhe mitiken e magjiken edhe absurden e tragjiken, për të denigruar, poshtëruar, persekutuar, izoluar dhe për t'i zhdukur edhe fizikisht, ata, burrat e shquar të kombit, intelektualët elitarë, që i shikonte si armiq.

Dhe nga keto ti dedektiv dhe ndonje tjeter ketu ne forum,mund te beje anallogjine me Edvin Kristaq Ramen,eshte po i njetjti me emershuarin(Enver dylber hoxhen)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

"Nganjeher" Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" EmptyTue Jun 07, 2011 12:14 pm

Ju e dini se une jam larguar nga ky forum pershkak se ky seshte forum i Bashkimit Kombetare po siq kam ceke ky Forum eshte i Bashkimit te shpijuneve Titisto Komuniste te Brahim Titos dhe Sali Sllobodankes se serbise.
Dhe me vjen keq qe Lloji i Arberise ,nuk je asgje perveq nje psikopate dhe nje vajze e thjeshte qe ske lidhje me Politik.
Ju dini vetem te shani dhe te belbezoni per njeriun Kriminel nje antishqiptare i regjur,nje njeri i betuar te serbet kunder popullit te tije .
Njeriu qe eshte i njoftur per Atdhetaret e vertetet dhe patriotet Shqiptare.
Ky njeri qe nuk la gje pa bere kunder qytetareve te vete kunder shtetit te vete.
Mos te flasim per te berat e tije .
Ky njeri qe me gjak mbrone pushtetin ,me vota te vjedhura qe disa vite.
Per perkrahjen qe ju behet ketij njeriu te serbise,Greqise ,dihet se kushe e perkrahe ,jane njerez te njoftun per Atdhetaret Shqiptare.Dhe sja vlene te diskutohet ,po qudi eshte se si nuk ju vjen turp per ato sellje qe beni ,dikur kunder meje tashe kunder Detektivit Xhemes etj.

Pse mundoni koken fare ,ku te gjitha sherbimet e huaja shkruajne se kushe eshte sala,Basha ,me qfare kriminalitetesh mirren.
Kena shenimet e qdo personi,kushe qka punon ,per ke punon dhe qka veprone.
Te gjithe ata persona qe punojne kunder Interesave Kombetare ,te gjitha ato levizje qe punojne per Inetersa te veta na shiten patriot ne thonjeza dhe vjedhin Popullin dhe punojne per Sherbimet e huaja Sllavo maqedonase,greke ,Serbe.
Do te pergjigjen para Gjygjit te Popullit .

Levizja per Shpetimin Kombetare
E Formuar me 1 Mars 2011
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

"Nganjeher" Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" EmptyTue Jun 07, 2011 12:15 pm

Me falni qe kam harruar te shkruaj nganjehere!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

"Nganjeher" Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" EmptyTue Jun 07, 2011 2:15 pm

NGANJIHER-kam nji ndjenj sepo trajnohem ne ket forum ng disa persona , njiher nga FIONA tash nga ARBERIA ,disi kto replika pom duken nji lloj testi pytje e pergjegjeje.
S´kam dert veq se nuk di sa kam arrit te i plotsoj kushtet e kti trajnimi, dhe ne qfar stadi kam arritur....!

Kjo vlen per STAFIN!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

"Nganjeher" Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" EmptyTue Jun 07, 2011 8:01 pm

NGANJIHER ------- pom me akuzojn se jam e at apo me ket, jo kurr vetum me at qe mendojn shqip dhe per nji mirqenje te perbashket shqiptare.
Por kurr dhe asesi per interes personal, klanor, krahinor.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

"Nganjeher" Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" EmptyTue Jun 07, 2011 9:09 pm

Nganjeher si nuk iu vjen njerzve turp te shkruin marrina. Nganjeher nuk ke nevoi te pyesish budallai ai i tregon te gjithat vet. Jo vetum nganjeher por cdoher duhet budallait me ja leshu rrugen. Por pasi nuk jemi ne rruge por ne forum une po ia bej me dije detektivit dhe xhitit se une pershendes ke deshiroi, dhe une nuk bej ndasi si ju, vlersoi kontributin qe po japin ne forum titiste.
Juve patriotve iu uroi shendet, e partis suaj suksese.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
arberia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 40
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

"Nganjeher" Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" EmptyWed Jun 08, 2011 12:06 am

nganjiher dhe jo nganjeher por shshpesh po lexoj dhe kuptoj qe kur s'kane argumenta keta forumiste po na merziten dhe fillojne shpifin per qeveritaret e Shqiperise ....Po kjo po tregon se nuk e njihni aq sa duhet politiken shqiptare.Duhet te merni vesh nje gje qe,kur nuk di me mire mos u prononc,keshtu sherben me mire asaj ceshtjeje,por jo te derd3ellisesh c'te te vije neper mendjen e shperlare nga kjo ideollogji e shpifur dhe kriminale qe ta le ko......,ne preher,kjo eshte fatkeqsi per mendimin tim dhe mua me vjen keq per ju,sinqerisht,nganjehere.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

"Nganjeher" Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" EmptyWed Jun 08, 2011 12:33 pm

Nganjehere
haaaaaa haaaaaaa haaaaaaaaa
kure njerezit qe sdijne te bejne te qeshin si Arberia me disa perkrahes.
Sala humbi dhe kurre ma ska me pas pushtet ,po kane me vjerre kete komuniste te keq.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
arberia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 40
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

"Nganjeher" Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" EmptyThu Jun 09, 2011 4:43 pm

Very Happy Very Happy Very Happy cheers cheers cheers qesh dhe urime per lul bashen cheers

Nganjihere duhet me ndejte edhe serioxe apo jo o dedektiv se nuk mund te mbash dhembet jashte vend e pa vend,mire?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

"Nganjeher" Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" EmptyTue Jun 14, 2011 5:20 pm

Nganjehere ,po qeshni para kohe
Votat do numrohen perseri haaaaaaa cheers lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

"Nganjeher" Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" EmptyThu Jun 16, 2011 6:28 pm

Nga njiher dhe jeta po e humb kuptimin e vet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
arberia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 40
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

"Nganjeher" Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" EmptyFri Jun 17, 2011 12:18 am

nganjiher ,ky dedektivi po me duket si shkja, Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 25
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

"Nganjeher" Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" EmptyFri Jun 17, 2011 11:20 am

Nganjeher te gjithe dalim nga vetja....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

"Nganjeher" Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" EmptySun Jun 19, 2011 9:22 pm

Nganjeher nuk shqetsohem cka thon te tjeret.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
"Nganjeher" Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
"Nganjeher"
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: