Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 "Nganjeher"

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

"Nganjeher" - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 3 EmptySun Jul 31, 2011 10:54 pm

Nganjeher, e shume her harroim se koha eshte faktor qe i tregon te gjithat, e ne veqanti per ata qe jetoin me kohen.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

"Nganjeher" - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 3 EmptyMon Aug 01, 2011 1:06 pm

Nganjehere po pyes ku qenkan keta trima qe nuk i dulem zote veriut te Mitrovices
Ku ke kjo fare Aksh FDBK Fbksh etj,Trima te Internetit dhe biznesit me shkije e maqedon ,tuj ble banesa e villa me hajni me shkije bashke ...
spo ju vjen marre mu paraqit hala neper interneta ,sa qe edhe femijet e djepit po tallen me komunikatat e tyre boshe.
haj trimat e pasulit na knaqen krejt...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

"Nganjeher" - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 3 EmptyThu Aug 04, 2011 10:04 pm

Ne pushime verore... Thmija e djepit nuk din me lixu cka thua edhe ti.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

"Nganjeher" - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 3 EmptyFri Aug 05, 2011 1:25 am

Nganjehere yjet kur shndrisin duket sikur i flasin njeri tjetrin.....

_________________
Është diçka që vlen...

më shumë se pranvera, që shkëlqen më shumë se dielli ,më shumë se ari...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

"Nganjeher" - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 3 EmptyFri Aug 05, 2011 10:27 am

Drini pse! ti a me keto hajna je a.....deri dje i shave qka sthe.
Po ske faje se me shume perkrahim hajnat dhe rrencat e bashkpunetoret e udbes se Atdhetaret-po te njofim me shkrimet e tua kontraverze. uha qka paske thene diqka palidhje ktrejt...veq po ja fut nganjehere.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

"Nganjeher" - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 3 EmptyFri Aug 05, 2011 6:41 pm

O detetktiv pasha diellin qe po rrezon, une nuk jame me ta as qe do te jem ndonjeher me ta. Por tashti vera e pushimet, ne jakemi zanat vetum ne pranver mu kthjell pake.
Ti thua qka te duash se une me u merzit nuk e kame ndermend.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

"Nganjeher" - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 3 EmptySun Aug 07, 2011 12:36 am

Nganjiher po e pys veten,ky mixha Mexhid a besdiset, se nuk shkruan kush ne temat qe aj plason,apo ka obligim, te bej numer......!?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Atdhetari
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 109
Vendi : Arbëri
Registration date : 13/11/2009

"Nganjeher" - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 3 EmptySun Aug 07, 2011 12:38 am

Duhet edhe ai vet te shkruaj nganjiher dhe me pas te tjeret . Mendoj une .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 25
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

"Nganjeher" - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 3 EmptySun Aug 07, 2011 6:44 pm

Nganjeher mendoj qe ai nuk hap tema terheqese thjesht per kete.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

"Nganjeher" - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 3 EmptyMon Aug 08, 2011 2:33 pm

Nganjehere medoje pse ne shqiptaret jemi shume servil dhe vrapojme pas pasunise ,e shkijet vrapojne pas shtetesise .
Ne vend qe ne te protestojme ,ne rrijme e shiqojme kushe qka po na jep ,e ata nate e dite protestojne duke kerkue me shume se sa kane.
mjerana jemi ,qallum kemi ,mendje medhenje jemi,pune skemi e kesrkushi sjemi.
keshtu kurre liri sdo kemi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

"Nganjeher" - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 3 EmptyTue Aug 09, 2011 8:10 pm

Nganjeher nuk po kame kohe as per te ngren...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Atdhetari
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 109
Vendi : Arbëri
Registration date : 13/11/2009

"Nganjeher" - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 3 EmptyTue Aug 09, 2011 10:37 pm

Nganjehere leje kohen e ha :)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 25
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

"Nganjeher" - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 3 EmptyWed Aug 10, 2011 1:53 pm

Nganjeher mos mendo per kohen........
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

"Nganjeher" - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 3 EmptyWed Aug 10, 2011 7:41 pm

Nganjeher tek ne themi koha flori, mu perket Mujota po kujdesohem qe mos te me ike kote koha...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 25
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

"Nganjeher" - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 3 EmptyThu Aug 11, 2011 5:09 pm

E po per disa gjera duhet harrohet koha.......sepse po fillove te mendosh per kohen aq shume disa gjera shkojn...........per te mos u kthyer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

"Nganjeher" - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 3 EmptyFri Aug 12, 2011 12:17 am

Po po nganjeher, por me mire me shku me kohen une mendoj...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 25
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

"Nganjeher" - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 3 EmptyFri Aug 12, 2011 6:19 pm

Por une po zgjohem me heret,dhe po filloj diten duke len kohen pas.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

"Nganjeher" - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 3 EmptyFri Aug 12, 2011 7:00 pm

Nganjeher e shume her kane thene se, cdo gje qe behet para kohe nuke eshte mire.
Keni kujdes ju...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

"Nganjeher" - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 3 EmptySat Aug 13, 2011 3:01 am

Nganjiher,pys veten,pse po mendoj kaq shum per atedhe,mu ka ber ves!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 25
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

"Nganjeher" - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 3 EmptySat Aug 13, 2011 4:25 pm

Do e kem parasysh kete Drin..........
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vesa
Admin
Admin
Vesa

Female
Numri i postimeve : 256
Age : 36
Vendi : Ne mes te luleve
Registration date : 13/07/2010

"Nganjeher" - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 3 EmptyTue Aug 16, 2011 1:12 pm

Nganjeher me merr malli te futem ketu

_________________
VESA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

"Nganjeher" - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 3 EmptyTue Aug 16, 2011 9:41 pm

Ateher nganjeher futi ne forum mi Vesa, se keni humbur fare...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

"Nganjeher" - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 3 EmptySun Aug 21, 2011 7:56 pm

Nganjeher e merzitshme te jesh vetum ne forum.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ann@
Anëtar
Anëtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 32
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

"Nganjeher" - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 3 EmptyWed Aug 24, 2011 12:34 am

Nganjeher vi ne perfundime qe te gjithe jeni dembela Cool
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

"Nganjeher" - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 3 EmptyThu Aug 25, 2011 2:52 am

nganjehere eshte mire me u pajtu me fatin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
"Nganjeher" - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 3 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
"Nganjeher"
Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: