Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Doja te thoja...

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
Atdhetari
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 109
Vendi : Arbëri
Registration date : 13/11/2009

Doja te thoja... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 4 EmptyThu Apr 18, 2013 2:57 am

Falemnderit Fiona , gjithashtu pershendetje per ty dhe per te gjithe anetaret e forumit .
U humbem Sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Doja te thoja... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 4 EmptyThu Jun 06, 2013 9:21 pm

Doja te thoja si po shkon koha dhe ne shum pak po veprojm per mos me than fare...

Por prap ma diq se hiq,hhaa ndashta e kam qellu ksaj rradhe.....)

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Doja te thoja...
Mbrapsht në krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: