Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Doja te thoja...

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Doja te thoja... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 3 EmptySat Oct 20, 2012 6:50 pm

doja te thoja se une jam anetar i Iluminatit qe 5 vite dhe me ka shkuar shume mire,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Doja te thoja... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 3 EmptySat Oct 27, 2012 12:40 am

doja te thoja se ku hupi qaj laminati...


Mbrapsht në krye Shko poshtë
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 50
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Doja te thoja... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 3 EmptySat Oct 27, 2012 10:58 pm

Do të thoja edhe unë se ku hupën kta njerz ......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Doja te thoja... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 3 EmptyMon Oct 29, 2012 3:08 pm

Bashkom- doja te thoja se kot e kemi qe i kerkojmse jan trazuar fare,kan marr malin,hhahha.!?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Doja te thoja... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 3 EmptyWed Oct 31, 2012 9:40 pm

doja te thoja se dikush ne krye te ketij forumit po mendon se e dine cka eshte iluminati
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Doja te thoja... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 3 EmptyFri Nov 02, 2012 12:13 am

..............Ku eshte Arberi!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Doja te thoja... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 3 EmptyFri Nov 02, 2012 1:28 am

Qka eshte illuminati...!?

Illuminati eshte nje shoqeri sekrete me qellime Satanike(Djallzore) e krijuar ne shekullin e 17 nga njerzit me te pasur dhe te fuqishem ne mbar boten me te vetmin qellim qe te krijojn nje qeveri te vetme ne bot.
illuminati ka arritur qe te ket me shum se 90% te telivioneve , politikaneve , artisteve ne mbar boten. Media dhe njerzit e famshem jan te kontrolluar nga ata.
Rregulla e par e illuminatit eshte qe qdo antar i ksaj shoqerie qe bashkangjitet me ta do te jet i kercnuar me jet te tij dhe familjarve te tij nese qet ne shesh ritualet apo ndonje sekret te tyre.
Rregull tjeter i tyre eshte mos besimi ne Zot sepse ata me tani kan nje besim tjeter besimin satanik.
Artistet(Kengetaret) me te mdhej ne bot treguan ne nje menyr apo tjetren qe ata i shiten shpirtin e tyre Djallit per te arritur famen e caktuar.
Dhe me pastaj qka ndodhi me ta....?
U vran nga illuminati ne rrethanat ma te ndryshme te mundshme.
Me posht do te keni artikuj per secilin person te famshem qe ka qen pjes e illuminatit dhe me pastaj kur eshte terhequr eshte egzekutuar nga vet ata.


Doja te thoja... Qe jemi ne 2012 dhe te gjithat mund ti gjeim ne net, te gjithat edhe ata/ato qe kan humbur...

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 25
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

Doja te thoja... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 3 EmptyMon Nov 26, 2012 9:18 pm

A erdhi edhe koha jone?!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Doja te thoja... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 3 EmptyMon Nov 26, 2012 9:25 pm

Nuk eshte edhe larg...

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 25
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

Doja te thoja... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 3 EmptyMon Nov 26, 2012 9:26 pm

Vertet....une nuk po e shoh mire Driten....me thuaj e ka veshur edhe fustanin e bardhe?!!!Do martohet me Clirimin?!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Doja te thoja... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 3 EmptyMon Nov 26, 2012 9:34 pm

Se cilin fustan do e vesh nuk eshte me rendesi, me rendesi eshte se do martohet... Drita.

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 25
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

Doja te thoja... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 3 EmptyMon Nov 26, 2012 9:38 pm

Me rendesi martesa me Clrimin qe ne themi se e kemi qe 13 vite...Do doja vertet te jem deshmitare e kesaj dasme....Gjithemon e enderroj se do jete nje dasem madheshtore...sepse gjerat qe fitohen me durim vertet ta knaqin shpirtin...Jam e sigurt se do e shoh Driten te bukur,te magjishme...si asnjehere me pare!!!Sepse do te jete hera e pare qe une do e shoh me te vertet...s'dua me te shoh vetem ne enderr!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Doja te thoja... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 3 EmptyMon Nov 26, 2012 9:44 pm

Do jesh, ne qofte se jo leje amanet endrren...

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 25
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

Doja te thoja... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 3 EmptyMon Nov 26, 2012 9:46 pm

Kujt t'ia le?!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Doja te thoja... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 3 EmptyMon Nov 26, 2012 9:49 pm

Atyre qe do bein dasmen.

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 25
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

Doja te thoja... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 3 EmptyMon Nov 26, 2012 9:53 pm

E po une doja qe te isha njera nder organizatoret...por pasi qe une nuk do jem me ne jete duhet te te tregoj ty Drini endrren time.....Por te lutem shume duhet te ma tregosh tek varri se si rrjedhi ngjarja.... Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 25
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

Doja te thoja... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 3 EmptyMon Nov 26, 2012 9:54 pm

Por kishte shume njerez te tille si une...qe ende presin qe ne t'ua rrefejm dasmen e Drites....ende presin...Shpresoj qe une nuk do pres kaq gjate!!?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Doja te thoja... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 3 EmptyMon Nov 26, 2012 10:06 pm

Ti do jesh, po qe jo? Endrren tende do e percielli koder pas kodre , e bjeshk pas bjeshke, per diten e dasmes se Drites. Mos te lutem njerzit nuk vdesin.

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Doja te thoja... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 3 EmptyMon Nov 26, 2012 10:09 pm

Sa me shum dasma me e bukur, si kan then te vjetrit dasem ama pa mish nuk ka?

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________


Edituar për herë të fundit nga Driniiiii në Mon Nov 26, 2012 10:51 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 25
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

Doja te thoja... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 3 EmptyMon Nov 26, 2012 10:19 pm

Vertet...por u be tashme shume kohe dhe nese e leme mishin ende te rrije dikur nuk do te hahet....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Doja te thoja... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 3 EmptyMon Nov 26, 2012 10:26 pm

Do i vjen era Mishit siq po i vjen nderkoh, ateher te punoim per dasmen e Drites. Si gjermani si punun per dasmen e Murit, qe ter boten e befasun.

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 25
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

Doja te thoja... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 3 EmptyTue Nov 27, 2012 5:03 pm

Sikur te kishte ardhur koha jone....mishi do i ishte i kryposur i gatshem per pjekje....Drini endrra jone per Bashkim Kombetar nuk ka filluar me mua,por me shume e shume njerz para meje,e po vazhdon me mua!!!!S'do doja qe gjeneratat edhe me te reja se une te enderronin te njejten enderr...Do te doja qe ata ta jetonin....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Doja te thoja... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 3 EmptyTue Nov 27, 2012 10:03 pm

Me dashje, dhe deshira bashkimi nuk do arrihet, endrra jon do realizohet vetum ateher ku cdo shqipetar ngreh zerin e bashkimit por jo vetum zerin por ... Ate her europa lavire do e merr me me seriozitet ket problem, ama ne njeher duhet te ngrehem si gjermanet siq rrenun murin.

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 25
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

Doja te thoja... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 3 EmptyTue Nov 27, 2012 11:27 pm

Problemi eshte Drini qe ne nuk e kemi vetem nje mur si gjermanet...por kemi shume e shume mure brenda zemrave tona!!....Dhe shume me lehte eshte ta rrezosh shume mure qe jane ndretuar nga dora e njeriut,se sa nje te ndertuar nga zemra e njeriut!!Duhet qe te gjithe te flasim me nje ze!!Ndoshta atehere Evropa do na degjoj?!!E derisa ne nuk na behet vone per vete,kujt do i behet vone per ne?!!!Zgjohuni o njerez,sepse populli qe bije ne gjume....shuhet!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Doja te thoja... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 3 EmptyFri Apr 05, 2013 11:55 pm

.........Pershendetje.Arber
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Doja te thoja... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 3 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Doja te thoja...
Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: