Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Doja te thoja...

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Doja te thoja... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 2 EmptySun May 08, 2011 11:21 pm

Doja te thoja qe moti se Stafi shpesh po bie ne gjum, me mos ndrrimin e temave......)))
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ann@
Anëtar
Anëtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 31
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Doja te thoja... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 2 EmptySun May 08, 2011 11:26 pm

Doja te thoja qe Xhema sante paska prob..me satfin

.....Tu kum fluk pas;)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Doja te thoja... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 2 EmptySun May 08, 2011 11:33 pm

E ke kot Anna,jamshum larg, dhe shum i shpejt,por provo se ndosht, si dihet kurr mos thuaj ( Kurr).........!?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ann@
Anëtar
Anëtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 31
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Doja te thoja... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 2 EmptySun May 08, 2011 11:38 pm

Nuk po mundona hiqq se nuk po ja vlejka Rolling Eyes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Doja te thoja... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 2 EmptyMon May 09, 2011 10:12 pm

doja te thoja se me te vertet stafi jan te nxanun me zgjedhje pom duket a mos jan katandisur prej mllefit se po humb SALA, se me kto tema per momentin,sja vlen te hysh ne forum.......!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Doja te thoja... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 2 EmptyMon May 09, 2011 10:25 pm

Doja te thoja..1.Sa per sqarim qe une Driniiiii kurr nk kame qen ne stafin e keti forumi.2 sa u perket temve qe po hapen ne forum une shpesh nuk kame qen dakort me to dhe kame reagu si antar i thjesht i forumit, por me nje lule nuk qel pranvera.£ Dhe nje sa pper salen , si cdo njeri qe ka parimet e veta edhe une kame te mija, dhe per mendimin time sala eshte me i mire se edi, e di qe ne PS ka indivd shume te zotet, por per momentin Ps rama e sundon si dikur hoxha shqiperin.
Cka po pritni hapni tema...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ann@
Anëtar
Anëtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 31
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Doja te thoja... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 2 EmptyMon May 09, 2011 10:39 pm

o Xhem,eshte nje heshtje a papranuar po shpresojme qe te rikthehen:)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Doja te thoja... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 2 EmptyThu Jun 09, 2011 8:42 pm

Doja te thoja, sa me qef do isha neser ne Prizren. Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuffffffffffffffff
Mbrapsht në krye Shko poshtë
arberia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 40
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

Doja te thoja... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 2 EmptySat Jun 11, 2011 4:21 pm

une do te thoshnja qe jane mbjelle 10.000 rrenje ullinj sipas nje projekti te Qeverise Shqiptare cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Doja te thoja... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 2 EmptyMon Jun 13, 2011 6:15 pm

Une doja te thoja haaaaaaaa sa interesant ,ullinje a populli ska buk me ngrene....
pune te madhe paha bere.!!!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Doja te thoja... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 2 EmptyMon Jun 13, 2011 11:12 pm

Doja te thoja qfare qeverioe kriminale,rrezikon popullin me hajni ,sote shtro rruge e neser prishu.
Kjo eshte qeveria pro serbe sala sllobodankaDurrës-Kukës, dëmtohet një pjesë e rrugësNga Korresp. 24-ore.com 6 ore 26 minuta me pare
Madhesia e germes:
Një gjatësi prej 280 metrash linearë e autostradës Durrës-Kukës ka pësuar dëmtime të mëdha. Për shkak te carjeve dhe rreshqitjeve te materialeve inerte, qe jane perdorur kjo pjese e autostrades ka pesuar demtime serioze

Demtimi i kesaj pjese te autostradës ka filluar qe para 18 muajve, vetem 6 muaj pas perfundimit te ndertimit te saj ne fund te vitit 2009.

Drejtoria Rajonale e Rrugeve Kukes, e cila ka marre ne dorezim segmentin e autostrades nga Kukesi deri ne Morine ka devijuar levizjen e makinave vetem ne njeren ane te kalimit per shkak te kesaj situate te krijuar, pasi nuk ka fondet e mjaftueshme per riparimin e pjeses se demtuar.

Gropat e hapura nga carjet ne kete segment kane krijuar nje diameter disa metra ku nga dita ne dite vijon zmadhimi i saj.

Reshqitjet dhe carjet po rezikojne edhe dy banesa te fshatit breg lume te cilet shpesh here jane ngritur shqetësimet e tyre prane institucionit te prefekturs si dhe prane Drejtorisë Rajonale te Rrugeve Kukes.

Fenomeni i carjeve dhe reshqitjeve te autostrades eshte shfaqur edhe ne pjese te tjera te saj sic eshte carja ne afersi te Divizionit Ushtarak te Kukesit, apo rreshqitjet e gureve dhe dherave ne lagjen Drinas te qytetit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Doja te thoja... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 2 EmptyMon Jun 13, 2011 11:29 pm

Doja te thoja aka ardh njeri nga perendimi keto dite [ ne Kosove
me padurim pres ta takoj Sofren ta ngrem nje dolli
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Doja te thoja... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 2 EmptySat Dec 03, 2011 12:30 am

Doja te thoja sa keq ka mbetur forumi. Ku jeni o Patriot ooooooooooooooooooooo he ooooooooooooooo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Doja te thoja... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 2 EmptyMon Dec 05, 2011 10:10 pm

Doja te thoja se sot po bjen shi e ka pas edhe kohen.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Doja te thoja... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 2 EmptySat Mar 24, 2012 7:40 pm

DOJA TE THOJA CFAR KA TE RE KETU
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 50
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Doja te thoja... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 2 EmptySun Mar 25, 2012 4:52 pm

Doja te thoja se prap se prap po na tradhtojn të tanët si gjith ,


Edituar për herë të fundit nga BashKom në Sun Apr 01, 2012 12:08 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vesa
Admin
Admin
Vesa

Female
Numri i postimeve : 256
Age : 36
Vendi : Ne mes te luleve
Registration date : 13/07/2010

Doja te thoja... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 2 EmptyThu Mar 29, 2012 9:10 am

Doja te thoja ku jeni o ju Antar

_________________
VESA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 50
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Doja te thoja... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 2 EmptySun Apr 01, 2012 12:07 pm

Doja të thoja ku je hup edhe ty e madhja .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Doja te thoja... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 2 EmptyThu Apr 05, 2012 11:30 am

Doja te thoja se na erdh pranvera
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Doja te thoja... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 2 EmptySun Aug 26, 2012 1:13 pm

Doja te thoja, cka te them...Po mendoj.

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Doja te thoja... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 2 EmptySun Aug 26, 2012 2:43 pm

Doja te them se ne kosove eshte veshtire ta besh publike nje zbulim se nuk vleresohet asgje kam kontaktuar me milaim Zeken dhe ai gjithashtu me sygjeroi te takoj Shyqyri Nimanin,.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Doja te thoja... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 2 EmptySun Sep 02, 2012 8:02 pm

..........Mir se ju gjej Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Doja te thoja... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 2 EmptySun Oct 14, 2012 10:24 pm

Doja te thoja mir se erdhet .......

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Doja te thoja... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 2 EmptyMon Oct 15, 2012 3:59 pm

Doja te thoja se neser kam takim me nje drejtor te departamentit te kultures ne ministrine e kultures rini dhe sport per Mona Lizen.KUrse se shpejti Mona Liza ne KOSOVARE.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Doja te thoja... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 2 EmptyTue Oct 16, 2012 4:45 pm

sot isha ne ministrine e kultures rinise dhe sportit dhe u takova me Kamuran \Gorancin drejtorin e departamentit te kultures premtimet jane inkurajuese.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Doja te thoja... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 2 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Doja te thoja...
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: