Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Irani në vendin e parë në kongresin botëror të mjekësisë bër

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
Mexhid Yvejsi
Anëtar
Anëtar
Mexhid Yvejsi


Male
Numri i postimeve : 429
Age : 71
Vendi : Gjakovë, Kosovë
Registration date : 04/05/2009

Irani në vendin e parë në kongresin botëror të mjekësisë bër Empty
MesazhTitulli: Irani në vendin e parë në kongresin botëror të mjekësisë bër   Irani në vendin e parë në kongresin botëror të mjekësisë bër EmptyWed Oct 13, 2010 9:53 am

Irani në vendin e parë në kongresin botëror të mjekësisë bërthamore

Teheran-(IRIB) -

Republika Islamike e Iranit A prezantuar 52 artikuj në federatën ndërkombëtare të mjekësisë bërthamore dhe biologjike zuri vendin e parë mes 85 vendeve të botës. Dr. Mohsen Sageri, drejtor i qendrës studimore të mjekësisë bërthamore deklaroi se në këtë kongres pas Iranit janë renditur Kina, India dhe Afrika e Jugut. Në kongresin e mëparshëm që u zhvillua në vitin 2006, Irani zuri vendin e 7 mes 70 vendeve pjesëmarrëse. Sipas dr. Sageri kongresi botëror i mjekësisë bërthamore zhvillohet në dy nivele të specialistëve dhe teknicientëve dhe pjesëmarrja e vendeve në këtë forum të rëndësishëm shkencor është zgjeruar shumë.

(IRIB)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf


Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 52
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Irani në vendin e parë në kongresin botëror të mjekësisë bër Empty
MesazhTitulli: Re: Irani në vendin e parë në kongresin botëror të mjekësisë bër   Irani në vendin e parë në kongresin botëror të mjekësisë bër EmptyWed Oct 13, 2010 7:10 pm

irani asht ne vendin epare per ligjet islamike te njerezve per nje pule te vjedhur ta kepusin doren pa anestezion kurse pertradhti bashkeshortor te fusin ne dhe deri ne fyt dhe te gjuajne me gure derisa vdesesh\
te
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Irani në vendin e parë në kongresin botëror të mjekësisë bër
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Te reja nga bota e mjekesise!
» E Pa besueshme , Irani i ofronë , 1 bilion dollarë USA.
» Kontributi i kerçovarëve per Kongresin e Manastirit
» Shqiptarët e Manastirit jashtë procesit mësimorë
» Qfarë gjeni te pakuptimt te ISLAMI.

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shkencë-
Kërce tek: