Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Bisede e lire (chat)

Shko poshtë 
+60
Blerti_Gashi
Ajet
Albona
Eva0506
elisa
Driola
Orfe@
rolling
tina
Ago Muji
MUHAMETII
beti
Nezir Myrta
Parapsikologu
njonidrenica
istogalia
Fjona
Luki
zeriatdheut
eri M
Dano
Leka i Madh
Valdrini_pr
sy shkruari
beri
meti
bledi
Lejla
**Embelsira**
dreni
Mysafir
Aquila
flaka
Sofra
beni100
absurdja
Guximi
STUPCAT
Lina
drenusha
besa-bese
rrebelja
meli
Lea_uk
stine
sofia
ribery
E_Bukura
silvi
tom sojer
Vista
alissa
Sy kaltri
azzurra
anjesa
Beton
shaban cakolli
Kosovarja
Anna
Riki30
64 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next
AutoriMesazh
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton


Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Bisede e lire (chat) - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 17 EmptyThu Dec 13, 2007 2:59 am

flaka

Pranoi pershendetjet e mia mir se keni ardhe ne kete Forum..

shpresoi te ja kaloim si eshte me mire gjithe se bashku

Respekt

Beton
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Anna
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
avatar


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Bisede e lire (chat) - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 17 EmptyThu Dec 13, 2007 4:55 am

beton aje gjall pash perendin kune ,mendoja se mos je humbur kun ,ne beton ,se fabrika eshte shum e madhe ,epo te merr lumi me te .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Bisede e lire (chat) - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 17 EmptyThu Dec 13, 2007 9:26 am

Flaka të dëshirojë mirëseardhje në mesin tonë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
azzurra
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Female
Numri i postimeve : 1294
Vendi : Kosove e dashure
Registration date : 28/08/2007

Bisede e lire (chat) - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 17 EmptySat Dec 15, 2007 1:08 pm

Ooooooooooooo shoqeri e dashure miremengjesi si po e kaloni ket dimer a kini ftoft apo jooooo,vallai une u merdhina nga te ftofti ketu ne qytet ku jetoj une edhe rruget jane blloku per nje meter bore hmmmmmmmmmmmmmmmmmm,por te kisha ra me shume paskemi pas me vdeke per buke.

Si eshte atmosfera e vitite te ri nga ju????
Ju uroj q'ta kaloni sa me mire ket wikend te bukure me ngjyre te bardhe.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli


Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Bisede e lire (chat) - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 17 EmptySat Dec 15, 2007 3:34 pm

Kujdes nga te ftohetit,por edhe ngarreshqitjet,te ne nuk ka bore fare
atmosfera per feste nuk eshte edhee keqe,do te ia dalim mbane,ju urojme juve dhe shqiptareve kudo qe ndodhen nje feste te kendshme naten e vitit te ri 2008,dhe nje vit te mbare.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Riki30
Admin
Admin
avatar


Male
Numri i postimeve : 2358
Age : 48
Vendi : Prishtine
Registration date : 09/08/2007

Bisede e lire (chat) - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 17 EmptySat Dec 15, 2007 9:14 pm

Pershendetje juve si jeni a ka ndonje ankese apo kerkese a ju kemi mungu hiq a jo ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja


Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 38
Vendi : Jashtokësore!
Registration date : 14/08/2007

Bisede e lire (chat) - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 17 EmptySat Dec 15, 2007 9:18 pm

Riki mu me ke mungu edhe pse skom hy as une Sad Sad skom kerkese e din ti veq nje e kam WinkWink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Anna
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
avatar


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Bisede e lire (chat) - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 17 EmptySat Dec 15, 2007 9:19 pm

ky riki30 ka humb si milva dikur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Aquila
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar


Numri i postimeve : 68
Registration date : 30/10/2007

Bisede e lire (chat) - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 17 EmptySat Dec 15, 2007 9:39 pm

Nuk eshte se do thoshe si vaji ullirit, qe jasht shtetit "shitesh me recete"?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Anna
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
avatar


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Bisede e lire (chat) - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 17 EmptySat Dec 15, 2007 9:42 pm

Aquila ,jo mund ta quej si edhe si me tollona kur ishte mishi dikur .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Riki30
Admin
Admin
avatar


Male
Numri i postimeve : 2358
Age : 48
Vendi : Prishtine
Registration date : 09/08/2007

Bisede e lire (chat) - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 17 EmptySun Dec 16, 2007 12:01 am

Lumi une per vete mpasni bo vaj ulliri, mish ,milva .
Anna kush te ka faj se ti smundesh mem gjet mue si une ty qe te gjej hala pa ardh mire ne Prishtine Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Anna
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
avatar


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Bisede e lire (chat) - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 17 EmptySun Dec 16, 2007 12:03 am

o riki ,ti me gjen mua une isha dhe u ketheva dhe nuk me gjete ,por nejse do te vije atje me ke dhe shum shpejt besoj .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli


Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Bisede e lire (chat) - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 17 EmptySun Dec 16, 2007 12:05 am

Une anna,nuk jupergjigjem me pyetjeve tuaja,sahere po pergjigjem te ti,po me fshihet nga nje postim,isha 4456 tash 4455,4454...
pse nuk e dij! Me fal anna,por!!!!!!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Anna
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
avatar


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Bisede e lire (chat) - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 17 EmptySun Dec 16, 2007 12:07 am

eh shaban me siguri akullnajat po ju bien bre pika qe su bije atyre qe i fshin postimet ,ketu eshte mendim i lire dhe duhet te mos fshihen asnji secili qe jep mendim le ta mbron ,besoj nuk jemi ne kohen as te enverit e as te rankoviqit ose nen masat e dhunshme .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Riki30
Admin
Admin
avatar


Male
Numri i postimeve : 2358
Age : 48
Vendi : Prishtine
Registration date : 09/08/2007

Bisede e lire (chat) - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 17 EmptySun Dec 16, 2007 12:18 am

Zoteri Shaban te pershendes dhe ti e din qe je i respektuar ne mesin tone kemi nderin qe je ne forumin tone por besoj se do ta kuptosh pse po te fshihen heren tjeter do ti bejm copy dhe i sheh vet besoj se do te bindesh edhe vet qe del ndonjeher nga tema se asnje sjemi te perkryer .
Ju pershendes kaloni sa me mire
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Anna
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
avatar


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Bisede e lire (chat) - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 17 EmptySun Dec 16, 2007 12:20 am

o riki po lej more se aj qe elexon e din se cka thot ,dhe enxjerr temen vet aty .keshtu mos fshije se ja humb kuptimin ,me fshirje dhe behesh prrall nji dite .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Anna
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
avatar


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Bisede e lire (chat) - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 17 EmptySun Dec 16, 2007 12:23 am

ika rikethehm pas ores dy te nates kaloni mire dhe shkrimet mos i fshini ,mos e hupni at pak burrni qe ju ka met hahahahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Riki30
Admin
Admin
avatar


Male
Numri i postimeve : 2358
Age : 48
Vendi : Prishtine
Registration date : 09/08/2007

Bisede e lire (chat) - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 17 EmptySun Dec 16, 2007 12:26 am

Anna cdo kush qe del nga tema duhet ta dije se me mire ti fshihet postimi sesa me hup kuptimi temes .
Si humb kuptimi temes nese kontrollohen shkrimet e nese filloni chit chat neper tema i humb kuptimi muhabetit e jo temes edhe mos harro se smar asnje lek nese e fshi nje postim .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Riki30
Admin
Admin
avatar


Male
Numri i postimeve : 2358
Age : 48
Vendi : Prishtine
Registration date : 09/08/2007

Bisede e lire (chat) - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 17 EmptySun Dec 16, 2007 12:27 am

e moj Anna shyqyr qe ka burrnesha se na marum e hajt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Anna
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
avatar


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Bisede e lire (chat) - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 17 EmptySun Dec 16, 2007 12:28 am

ah mos me kan burrneshat per ju burrecat moti flaka i ikish dal .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli


Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Bisede e lire (chat) - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 17 EmptySun Dec 16, 2007 2:45 pm

Per postimet e dalura nga tema,une vet iu kam dhene dore te lire te me fshihen,duhet te pranojme realitetin,por une e di kur dal nga tema,ketu po behet fjale per dhjetera postime qe me fshihen ne dite,me vjen keq nese do te lodheni,duke bere sulm mbi postimet e mia.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Bisede e lire (chat) - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 17 EmptySun Dec 16, 2007 3:34 pm

I nderuari Shaban nëse mendon për postimet e dalura nga tema unë kam fshi tek një temë përafërsisht 9 faqe madje edhe postimet e mija i kam fshi, arsyeja është se një forumist ka filluar të dal nga tema dhe pastaj 9 faqe kanë filluar të dalin nga tema.
Jam munduar përafërsisht pak sa ka pasur mundësi të mbes në temë e kam lënë. Por nëse neser dikush futet dhe lexon tek ajo temë do të shofë postimet me vend tek tema kjo është në të mirë të forumit, por t'i leja ato postime do të fillojnë të bëjnë shaka së pari me moderator pastaj me Admin dhe me titullin e V.I.P-ë.

Por nëse tjetër kund të janë fshirë postimet ..... unë nuk di le të lajmrohen ata që i kanë fshi dhe arsyen.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Aquila
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar


Numri i postimeve : 68
Registration date : 30/10/2007

Bisede e lire (chat) - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 17 EmptySun Dec 16, 2007 4:07 pm

Ne qofte se jemi ne nje forum , ku toleranca dhe debati konstruktiv duhen te dalin ne pah ,duhet dhe te behen ballafaqime ku te marrin pjese te gjith anetaret e forumit.

Mendoj qe forumistet tane, jane nga me te vaksinuarit persa i perket moshes, dhe eshte e kote te pretendohet
me egzagjirimin qe i bejne "arsyetimit" edukativ sepse ketu nuk jemi ne kopeshtin e kalamajeve.

Justifikimet qe paraqet Sofra, mundohen te fshehin natyren dhe qellimin e ndonje administratori te vecant.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Guest
Vizitor
avatar



Bisede e lire (chat) - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 17 EmptySun Dec 16, 2007 4:16 pm

fshini sa e doni, tek une personalisht nuk ka asnje minipeshë ky akt qe nuk sjell asnje¨perfitimbash te asnje menyre!

fundja jam edhe per te dhuruar , i kam shume postime qe kush eshte i etur ¨per to, lirisht le ti bart ne emrin e tij!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli


Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Bisede e lire (chat) - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 17 EmptySun Dec 16, 2007 5:04 pm

z.Sofra,te mos brengoseni per kete,as qejam duke u brengosur as une,qdo here kur kam dale nga tema,e kam bere per shkak disa gabimeve teknike ne pc,dhe menjehere ju kam quar mesazh te fshihen,nuk brengosem me fshirjen e postimeve,por kam vene re disa mendime qe kane qene pike per pike ne teme,dhe aty per aty jane fshire,kjo nuk perkon me realitetin e stafit,nuk duhen analist ne staf,sepse secili shpreh mendimin e vet ashtu si ai e kupton,jo si te u pelqejne te tjereve!!!Pyetja ishte:Per çka ju ka marre mallime se tepermi,une shpreha mallin tim,aty per sekond X,moderatori e fshiu,dmth,pse shpreha une mallin tim,e jo te atij qe vuante,nga ku ta dije une.Kjo nuk ishte dalje nga tema,dhe per mendimin tim ishte nje cinizem,nje hakmarrje,apo qka do tjeter,por jo dalje nga tema!!!!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





Bisede e lire (chat) - Faqe 17 Empty
MesazhTitulli: Re: Bisede e lire (chat)   Bisede e lire (chat) - Faqe 17 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Bisede e lire (chat)
Mbrapsht në krye 
Faqja 17 e 40Shko tek faqja : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Bisede Me 3 fjalë...
» Bisedë me nivel i dy krijuesve bashkëkohorë
» Masoneria (Frimasoneria - Muratorët e lirë)
» BALADË PËR FJALËN E LIRË - Gjakush Tana - Uskana

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: