Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Me ka marre malli per..

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
Ann@
Anëtar
Anëtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 32
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Me ka marre malli per.. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. - Faqe 4 EmptySun May 22, 2011 12:04 am

Per fjonennn qe te bajme tollovi ne forum Very Happy Crying or Very sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Me ka marre malli per.. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. - Faqe 4 EmptyThu Jun 09, 2011 8:37 pm

Me ka marr malli per Annen iku pa na then as lamtumir...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Me ka marre malli per.. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. - Faqe 4 EmptyMon Jun 13, 2011 11:32 pm

me ka marr malli te mlidhemi edhe nje here ne GëRMI me të gjithë Anëtart/et nga Forumi Bashkimi Kombëtar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ann@
Anëtar
Anëtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 32
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Me ka marre malli per.. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. - Faqe 4 EmptyFri Jun 17, 2011 6:09 pm

Me ka marr malli per ju te gjitheve...Driniiiii u kthevaa (don arsye qe kame mungu,urdhon: - Ka qen afate i provimeve per kete!!! Very Happy pale
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Me ka marre malli per.. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. - Faqe 4 EmptyFri Jun 17, 2011 8:14 pm

Anna ishime mesuar me ju, mendova se ike pa na then lamtumir, dhe na kishte marr malli per ju,bububu nuk ke patur nevoj te shpjegosh per mosprezencen ne forum, e provime shpresoi se i ke perfundu me rezultate te mira. Mirmbetshi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Merisa
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
Merisa

Female
Numri i postimeve : 276
Age : 29
Vendi : Kosovë
Profesioni/Hobi : mjekesi
Registration date : 16/03/2009

Me ka marre malli per.. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. - Faqe 4 EmptyWed Jun 22, 2011 5:53 pm

Me ka marre malli per babin tim te ndjere Sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 25
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

Me ka marre malli per.. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. - Faqe 4 EmptyWed Jun 22, 2011 6:45 pm

Me ka marre mallit te takoj nje njeri,komplet njeri.......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Merisa
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
Merisa

Female
Numri i postimeve : 276
Age : 29
Vendi : Kosovë
Profesioni/Hobi : mjekesi
Registration date : 16/03/2009

Me ka marre malli per.. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. - Faqe 4 EmptyWed Jun 22, 2011 10:13 pm

Me ka marr malli ta shoh motren time
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vesa
Admin
Admin
Vesa

Female
Numri i postimeve : 256
Age : 37
Vendi : Ne mes te luleve
Registration date : 13/07/2010

Me ka marre malli per.. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. - Faqe 4 EmptyFri Jun 24, 2011 9:56 am

per ty yllo

_________________
VESA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ann@
Anëtar
Anëtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 32
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Me ka marre malli per.. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. - Faqe 4 EmptySun Jun 26, 2011 12:00 am

Me ka marr malli per Driniiii qe ta perzine muhabetine e Arberin qe mundohet te sqarohet e per Xhemen qe nervozohet e per zemrushen Fionaaa-en qe me ka ndimu shume ne kete forum dhe iku pa u lajmeruu ma kurr .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Me ka marre malli per.. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. - Faqe 4 EmptySun Jun 26, 2011 9:19 am

E mua me ka marre malli per Anne, dhe "muhabetine" e saj. Anna mi goce flm per komplimentin, por problemi ime eshte se ashtu si fjalen (muhabetine edhe perzine) nuk e kuptova. Sidoqoft une jam i tille, urrej injorancen, amama mi Anna te preksha per te mire hiq mos u shqeteso, se une nuk prekem si grate e kqija (kerkoi falje per gjinin femrore, ) po vrehet mungesa dhe ndihma e zemrushes per kete arsy dhe ju nuk kyeqi ne forum. Te uroj gjithe te mirat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Me ka marre malli per.. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. - Faqe 4 EmptySun Jun 26, 2011 11:20 pm

me ka marr malli te shkoj ne germi te bashkohemi me te gjithe antart-/ et e Forumit
te njihemi te gjithe mes veti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ann@
Anëtar
Anëtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 32
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Me ka marre malli per.. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. - Faqe 4 EmptyMon Jun 27, 2011 12:39 pm

E pse nuk e e organizone prape te marr pjese edhe une hahahh !!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 55
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Me ka marre malli per.. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. - Faqe 4 EmptyMon Jun 27, 2011 7:17 pm

Edhe un tash dot shkoj ne kosov, dhe pa e taku naj te forumit beli nuk kthehna,bile qet MUJOTEN se e kam afer,sepaku qet @nnen, se ne prishtin sillna gjethditen, pra mir u pavshim..........!?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 25
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

Me ka marre malli per.. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. - Faqe 4 EmptyMon Jun 27, 2011 7:38 pm

Valla kur te duash me ki ne Ferizaj.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Me ka marre malli per.. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. - Faqe 4 EmptyMon Jun 27, 2011 9:58 pm

Ann@ nuk jam une Organizator
por Riki30 eshte
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Me ka marre malli per.. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. - Faqe 4 EmptyTue Jun 28, 2011 1:10 am


me qoni selam edhe mua, ne korri do i bi verdall ks, dhe shqiperis
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 41
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Me ka marre malli per.. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. - Faqe 4 EmptyTue Jun 28, 2011 10:21 am

askushe sta kohet ne kosove me askend nga forumi sepse nuk dojne te dalin te njoftun
se ka shume ldkiste udbashe bashkpunetore te serbise
kishte me qen mir te takohemi dhe te bisedojme te qajme halle se ne ashtu keshtu nuk zgjidhim problemet
po te shkembejme mendime ..
Me deshire do ishna i pari qe do te takohemi me gjithe kend..te forumit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 25
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

Me ka marre malli per.. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. - Faqe 4 EmptySat Jul 02, 2011 7:28 pm

Me ka marre malli qe ketu ne forum ta lexoj nje debat te bere ne mes antarve perkates te ketij forum,nje debat pa fyerje,sepse deri tash nuk pashe asnje........!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Me ka marre malli per.. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. - Faqe 4 EmptySat Jul 02, 2011 10:25 pm

Me ka marre malli per...? Per shume cka, por me se shumti per nene time.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ann@
Anëtar
Anëtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 32
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Me ka marre malli per.. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. - Faqe 4 EmptySat Jul 16, 2011 12:45 am

Me ka marr malli per jeten e adoleshences,budallalleqet me shoqe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ann@
Anëtar
Anëtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 32
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Me ka marre malli per.. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. - Faqe 4 EmptySat Jul 16, 2011 12:47 am

Cito :
Valla kur te duash me ki ne Ferizaj.....
Edhe ti je Ferizajli eee (mos me thuaj ) !!!!?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Me ka marre malli per.. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. - Faqe 4 EmptyTue Nov 15, 2011 12:49 am

Me ka marr malli per per per per per nje birr peje......................................
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 41
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Me ka marre malli per.. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. - Faqe 4 EmptyThu Nov 17, 2011 12:25 am

haaaaaaaaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Me ka marre malli per.. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. - Faqe 4 EmptyFri Nov 18, 2011 9:11 pm

Prodhim vendor ore detektivi. Nuk esht diq per te qeshur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Me ka marre malli per.. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. - Faqe 4 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Me ka marre malli per..
Mbrapsht në krye 
Faqja 4 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: