Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Me ka marre malli per..

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutoriMesazh
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 51
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Me ka marre malli per.. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. - Faqe 5 EmptySun Nov 20, 2011 10:47 pm

per Fionen.Margaritarin e forumit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 33
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Me ka marre malli per.. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. - Faqe 5 EmptyTue Nov 22, 2011 9:38 pm

Cito :
per Fionen.Margaritarin e forumit.


Weeeeeeeee ke respektin tim inderuar Rrimtaf Very Happy

Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 51
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Me ka marre malli per.. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. - Faqe 5 EmptySat Nov 26, 2011 9:37 pm

Nje pershendetje te madhe per Fionen.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 33
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Me ka marre malli per.. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. - Faqe 5 EmptySat Feb 04, 2012 1:14 pm

Nje big pershendetje edhe per ty rrimtaf Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Me ka marre malli per.. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. - Faqe 5 EmptyThu Oct 27, 2016 1:15 am

Me ka marrë malli për, posti metë e anëtareve te forumit.

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 33
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Me ka marre malli per.. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. - Faqe 5 EmptyThu Apr 06, 2017 7:13 pm

Per kohen e lir.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Me ka marre malli per.. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. - Faqe 5 EmptySun Mar 18, 2018 12:13 pm

Me ka marrë malli për Fshatin tim dhe fisin tim, me ka marr malli edhe për shkronjat e anëtareve te forumit që kanë humbur.

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Me ka marre malli per.. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. - Faqe 5 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Me ka marre malli per..
Mbrapsht në krye 
Faqja 5 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: