Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Me ka marre malli per..

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 33
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Me ka marre malli per.. Empty
MesazhTitulli: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. EmptyMon Dec 28, 2009 5:49 pm

Per gjyshen time.


Me ka marre malli per.. 2qtxvgp


Edituar për herë të fundit nga fionaa në Mon Jan 04, 2010 11:03 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Parapsikologu
Hero anëtar
Hero anëtar
Parapsikologu

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 52
Vendi : Ferizaj-Kosovë
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

Me ka marre malli per.. Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. EmptyMon Dec 28, 2009 9:41 pm

Per Babain tim te ndjere!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 38
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Me ka marre malli per.. Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. EmptyMon Dec 28, 2009 10:19 pm

per qytetin time te bukur,per nenen time dhe per eren e saj s ska parfum ne bote qe zevendeson eren e nenes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feride
Anëtar
Anëtar
feride

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 35
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

Me ka marre malli per.. Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. EmptyMon Dec 28, 2009 10:59 pm

Me ka marr malli per" Lisus shqiptarin"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 41
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Me ka marre malli per.. Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. EmptyMon Dec 28, 2009 11:01 pm

me ka marr malli per..... o feride loqke je,po nuk je per femer me mire vesh pantollona te mashkujve ,se kralic je!
temsilet qe ke haaa aa..larg vret ti!
mos dile jashte kujdes?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 38
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Me ka marre malli per.. Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. EmptyMon Dec 28, 2009 11:06 pm

kqyre burri fort loqk je pe paramendoj patriotat tone tu i than femrav loqk ej kuku per neve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Parapsikologu
Hero anëtar
Hero anëtar
Parapsikologu

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 52
Vendi : Ferizaj-Kosovë
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

Me ka marre malli per.. Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. EmptyMon Dec 28, 2009 11:07 pm

Me ka marre malli per ditet studentore!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 38
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Me ka marre malli per.. Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. EmptyMon Dec 28, 2009 11:07 pm

sigurisht dedektivi te ka marr malli per haxhijen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 41
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Me ka marre malli per.. Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. EmptyMon Dec 28, 2009 11:11 pm

Uksh
po edhe diqka gafurr tradhtari ska te bej me ket ushtri ne jemi duke u munduar qe ta gjejm at psikopat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 33
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Me ka marre malli per.. Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. EmptyTue Dec 29, 2009 12:35 am

me ka marre mall per nje fli dhe nje jogurte Me ka marre malli per.. Icon_sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 33
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Me ka marre malli per.. Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. EmptyThu Feb 11, 2010 12:46 am

Me ka marre mall per voglushen . Me ka marre malli per.. Icon_sad e pershendes kudo qe eshte na mungon me shkrimet tua dhe pranin tende.te perqafoj shum Me ka marre malli per.. Icon_sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Me ka marre malli per.. Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. EmptyThu Feb 11, 2010 9:19 pm

Me ka marre malli per, nje cop buke misri.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 33
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Me ka marre malli per.. Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. EmptyThu Mar 25, 2010 12:29 am

Me ka marre malli per femirin tim . o sa vite te bukur kan qen.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 51
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Me ka marre malli per.. Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. EmptyThu Mar 25, 2010 1:25 am

Më ka mar malli për buk të kallamojt me pasulë .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 33
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Me ka marre malli per.. Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. EmptyThu Mar 25, 2010 1:28 am

oo lere pashe zote cfare thua nuk thot per ndonej pizz.
po per buku miser ani me fasul;
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 51
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Me ka marre malli per.. Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. EmptyThu Mar 25, 2010 1:39 am

Pizza u ngopa më .po kjo bëhet shum rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 33
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Me ka marre malli per.. Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. EmptyThu Mar 25, 2010 1:49 am

Po tjesh ne kosove do keshe ne cdo fundjav fasul .
e per buke te misrit vetem te moshuarat din .ase mos kerko me .iku ajo koh me
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Merisa
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
Merisa

Female
Numri i postimeve : 276
Age : 29
Vendi : Kosovë
Profesioni/Hobi : mjekesi
Registration date : 16/03/2009

Me ka marre malli per.. Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. EmptyMon May 17, 2010 5:18 pm

Per Vesen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Me ka marre malli per.. Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. EmptyMon May 17, 2010 5:42 pm

Per ty o Meri meka marr mlli shum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ramizi
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Ramizi

Male
Numri i postimeve : 158
Age : 41
Vendi : Tirona
Registration date : 23/02/2009

Me ka marre malli per.. Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. EmptyTue May 18, 2010 12:50 am

Me ka marr Malli er SHQIPERINE
se'Kur po e shohim ne mes te europes ,por nuk po e Lene Korbat e Zi..........
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 55
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Me ka marre malli per.. Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. EmptyTue May 18, 2010 4:25 pm

Shka pot hyn ne pun shqipria ne europ me gjys autobusi njrz,pse nuk po thua shqipria
etnike, e ata tjert si me hy ne evrop mahalla mahall.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Me ka marre malli per.. Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. EmptyTue May 18, 2010 4:36 pm

Per merisen moti se kam pa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
NIPIIXHAXHIT
Anëtar i ri
Anëtar i ri
NIPIIXHAXHIT

Male
Numri i postimeve : 167
Age : 41
Vendi : te dardha
Registration date : 28/09/2009

Me ka marre malli per.. Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. EmptyTue May 18, 2010 9:28 pm

nje shtei buze Drinit te Bardh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Me ka marre malli per.. Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. EmptyTue May 18, 2010 9:29 pm

Meka marr malli shum per me shku ne kososv se uba ni ko
Mbrapsht në krye Shko poshtë
murturi
Ushtarak
Ushtarak
murturi

Male
Numri i postimeve : 517
Age : 45
Vendi : Bruksel
Registration date : 19/04/2008

Me ka marre malli per.. Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. EmptyTue May 18, 2010 9:44 pm

NIPIIXHAXHIT shkruajti:
nje shtei buze Drinit te Bardh

Po mor, Nip e kuptoj atdhedashurin tande por edhe ti duhet ta kuptosh dashurin e atdheut ndaj teje... edeh aj te ka mall ty.
Me qense lumi i fshatit ton esht i vogel,por rendsija e tij esht e madhe sepse i bashkon lumenjt ,djathtas = majtas dhe hyn ne nje rrug pa terezi ,po ketu as ai s beson se ku del por rri zgjuar dhe rri drejt dhe hec zig zag deri sa ta bashkon Lumejt e tjer.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.fbdk.eu
Sponsored content
Me ka marre malli per.. Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli per..   Me ka marre malli per.. Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Me ka marre malli per..
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 5Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: