Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Merre me mend.....

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30
AutoriMesazh
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Merre me mend..... - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 30 EmptyWed Nov 12, 2014 2:42 am


Merre me mend...

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Merre me mend..... - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 30 EmptySun Nov 16, 2014 6:40 pm

Merre me mend sa kohë u bo pa u taku me anëtart=et e Forumit shumë kisha pas dëshirë me organizu një takim sikur më heret kur e ka organizu një Riki30 para disa viteve jemi kënaq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Merre me mend..... - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 30 EmptyFri Nov 21, 2014 11:00 pm

merre me mend as kush nga anëtart e Forumit nuk ka qenë në gjendje të deklarohet se ka dëshirë me u taku me stafin e Forumit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Merre me mend..... - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 30 EmptyMon Nov 24, 2014 9:46 pm

Xili gjendja e nderlikuar, rrezik hahaha anetare e forumit kan humbur, jan te zen me pune nuk kane koh per takime o xili... Te takohem qe te formoim qeveri apo per qka eshte fjala xili.

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Merre me mend..... - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 30 EmptyMon Nov 24, 2014 11:01 pm

me ka marr malli me ju taku sepse jemi një shoqëri e mrekullueshme Vllaçko Driniiiiii të përshëndes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Merre me mend..... - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 30 EmptyMon Nov 24, 2014 11:15 pm

Cte them une o Xili pasi askende une nuk e njoh nga kjo shoqeri , vazhdoni te jeni te mrekullueshe dhe doki nga nje her ne forum te paketen te iu shohim shkronjat, jeni te pershendetur edhe nga ana ime.

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Merre me mend..... - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 30 EmptySat Nov 29, 2014 4:32 pm

Merre me mend ky qafiri Yvejsi nuk e merr te udhes me uru festen e pavaresise se shqiperise sepse nuk e ndijne veten shqipetar por musliman.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Merre me mend..... - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 30 EmptyMon Dec 08, 2014 1:57 pm

Merre me mend pas kater viteve pune sot filloi prodhimi i librit tim i cili do te del ne shitje pas nje jave .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Merre me mend..... - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 30 EmptySat Dec 20, 2014 2:21 pm

merre me mend vriten 126 femije nxenes nga talebanet ,cfare perfaqesojne keta njerez
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Merre me mend..... - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 30 EmptyFri Dec 26, 2014 12:59 pm

Merre me mend ky qafiri Yvejsi thote terrori nuk ka fe,ka edhe shume por atributet tua po tregojne se je nje matrapaz islamik dhe asgje me shume .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Merre me mend..... - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 30 EmptyMon Dec 29, 2014 11:17 pm

Merre me mend librat si Kurani dhe Bibla ne njeren ane thojne se Zoti i fal mekatet dhe ne anen tjeter thojne se ne diten e gjykimit do te denohen sipas veprave qe kane bere njerezit .logjikisht atehere nuk ekziston xhehnemi apo ferri .une, keshtu e kam kuptuar kete
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Merre me mend..... - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 30 EmptyThu Apr 06, 2017 7:15 pm

Merr me mend nje kafe ka kohe se nuk e kam pi ketu.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Merre me mend..... - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 30 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Merre me mend.....
Mbrapsht në krye 
Faqja 30 e 30Shko tek faqja : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: