Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Heshtja!!!

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
AutoriMesazh
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 38
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Heshtja!!! - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 7 EmptyMon Dec 14, 2009 12:02 am

hahahahhahahhaha pode qesi njerz po na vyn se bash na ka mungu haxhiu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Heshtja!!! - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 7 EmptyMon Dec 14, 2009 12:09 am

Nuk jam edhe aq ne form se ju kisha tregu nje ndodhi te nje haxhe juve, kujdes me ket emer mi goca.
Sonte po heshti ma mire.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Heshtja!!! - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 7 EmptyMon Dec 14, 2009 12:09 am

Nuk jam edhe aq ne form se ju kisha tregu nje ndodhi te nje haxhe juve, kujdes me ket emer mi goca.
Sonte po heshti ma mire.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 38
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Heshtja!!! - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 7 EmptyMon Dec 14, 2009 12:11 am

edhe une me mire po heshti se e paske postu dy here ket shkrim,kam frike se do pasoj ndonje replike e fort sipas zakonit alla drini
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Heshtja!!! - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 7 EmptyMon Dec 14, 2009 12:29 am

Nuk e di si ndodhi voglushe, postim dy here, nje humor fiton nje buzeqeshje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ruvejda
Fillestar/e
Fillestar/e
ruvejda

Female
Numri i postimeve : 28
Age : 26
Vendi : kosova
Registration date : 19/12/2009

Heshtja!!! - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 7 EmptySat Dec 19, 2009 10:46 pm

Heshtja nuk e shenj e ligësis flet shumë ai qe permbrenda osht BOSH!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Medalim
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Medalim

Male
Numri i postimeve : 610
Age : 67
Vendi : Shqypeni
Registration date : 06/12/2008

Heshtja!!! - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 7 EmptyMon Dec 21, 2009 4:01 am

Lexoni komentuesit e temave tjera me siper,
e hajde mos heshete.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Heshtja!!! - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 7 EmptyTue Dec 22, 2009 11:55 pm

Ruvejda
Mprehe edhe pake Lapcin, mos hesht!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ruvejda
Fillestar/e
Fillestar/e
ruvejda

Female
Numri i postimeve : 28
Age : 26
Vendi : kosova
Registration date : 19/12/2009

Heshtja!!! - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 7 EmptyWed Dec 23, 2009 10:24 pm

Driniii atëher kur ta shoh qe lapsi po shkruan trash padyshim se do ta mprehi Heshtja!!! - Faqe 7 Icon_winkapo jo?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Heshtja!!! - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 7 EmptyThu Dec 24, 2009 12:28 am

Epaske ngatrru lapsin, po shkrujka me ngjyra lapsi yt!!!

Sa me te kuptuar, aq me te bashkuar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 38
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Heshtja!!! - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 7 EmptyThu Dec 24, 2009 12:32 am

po prit o drinii e sheh qe vajza eshte e re shume,une shpesh jam ngatrruar me metaforat e juaja plot sens e intelegjence,une e kam mirepritur shume antaresimin e saj ne forum,me ka inkurajuar kur e kam par moshen e saj dhe interesin e saj per kete faqe,ju pershendes te dyve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Heshtja!!! - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 7 EmptyThu Dec 24, 2009 12:43 am

Sa me te pakuptuar, aq me te coptuar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Heshtja!!! - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 7 EmptyThu Dec 24, 2009 3:27 am

Ne heshtje, te kritikosh eshte vone, te kshillosh eshte, heret, te edukoshe eshte kohe e volitshme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Heshtja!!! - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 7 EmptySun Dec 27, 2009 1:26 am

Mos iu frigo shtypjes dhe varferise.
Drejtoju diturise se ajo eshte kunder tyre.

mos dil jashte temes.asgje nuk paske shkru ne lidhje me temen.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Heshtja!!! - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 7 EmptyMon Dec 28, 2009 2:12 am

heshtje qetsi po ku mbete moj voglushe mos po errah edhe ti azemin si ajo gruaj ne linke Heshtja!!! - Faqe 7 Icon_sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 38
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Heshtja!!! - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 7 EmptyMon Dec 28, 2009 2:18 am

hahahaaah ne po heshtim ndoshta eshte me mire ,jo jo shota dhe azemin gjdoher kane jetuar ne harmoni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Heshtja!!! - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 7 EmptyMon Dec 28, 2009 2:19 am

heshtje qetsi melankoli .po thashe mbasi e ke pare linkun
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Heshtja!!! - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 7 EmptyMon Dec 28, 2009 2:28 am

Femijen nuk ben ta urdherojme, por me se miri eshte ta lusim!!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Heshtja!!! - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 7 EmptyMon Dec 28, 2009 2:35 am

asgje nuk te kuptuam me kete mund te na spjegoshe pak ??
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Heshtja!!! - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 7 EmptyMon Dec 28, 2009 2:38 am

Femiu imiton cdo gje sepse i kupton gjerat drjteperdrejt!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Heshtja!!! - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 7 EmptyMon Dec 28, 2009 2:39 am

KU je hip ti aqe larte sa shikon vetem femi?? zbrit pak
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Heshtja!!! - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 7 EmptyMon Dec 28, 2009 2:46 am

Nendijen,telepatin, parapsikologjin, dhe te ashtuquajturat fenomene natyrore, thjesht i shpjegojme, veshtire i kuptojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Heshtja!!! - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 7 EmptyMon Dec 28, 2009 2:48 am

kur nuk mundesh ti kuptosh me mir mos i spjego,dy veshe per me ndegju nje goje me fol .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 39
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Heshtja!!! - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 7 EmptyMon Dec 28, 2009 2:56 am

Kur te jeshe i mencur, kupton te keqen, dhe nuk mirresh me te.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Heshtja!!! - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 7 EmptyMon Dec 28, 2009 2:58 am

po qte bejm nuk kemi qellu krejt te mequre.ja un nuk jam e mequr ti po
dikush po dikush jo jeta e till eshte .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Heshtja!!! - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! - Faqe 7 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Heshtja!!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 7 e 14Shko tek faqja : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: