Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriMesazh
Delia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Delia

Numri i postimeve : 514
Registration date : 13/01/2008

Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?   Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 EmptyFri Oct 02, 2009 10:56 am

Xilin (ma ke borgj nji kafe hahaha )
Adisa motrushën e nderuar je yllë Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 841967
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?   Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 EmptyFri Oct 02, 2009 11:40 am

zeriatdheut

Nese nuk i njef normat e nderkombetareve mos hyni ne kurrfare lufte çlirimtare,sepse te han gjarperi siq u ka hanger!
Serbet din valle,maqedonet poashtu e ne me mendje madhesi me mijera vite keshtu dhe keshtu !Ne kuran shkruhet komet ne toke e zevendesoin Perendin e ne qiell gjithesin perendija!

Thoin nje fjale kur nuk dine me kercyer valle mos hyne ne te !
Kur nuk din me notue mos kerce ne detin e pafund se mbytesh!
Une i kam dite dhe i di normat e luftes dhe qellimet e saja!
Shqiptaret nuk doijn me bashkpunue me nderkombetar a i duroin,ndersa me shkije bashkpunoin ma shume se me nderkombetar kete e dijn mire nderkombetaret!E sebet perqiten me nderkombetar e shqiptareve nuk ja fusin sepse i lodhen duke spiunue velau kundra shqiptarit!
Nuk ka ne lufte me rrah gjoks para vellaut,por para shkaut e jo me ngrere me shka e me masakrue e debue popullin!
Une jam jurist dhe historjan por as nje provim nuk e kam dhene me miqasi as me para,pos ne çdo provim me komision!
Me njofin mire tane profesoret e prishtines,dhe kurr nuk kam mundur te punsohem ne profesionet e mija sepse isha per shqiptar dhe per shqiptar!
Serbet serbin qe punon per ta e ngrisin e shqiptaret vetem a ka gjokse dhe spiunin e ngrisin e patriotin ja e etiketoin ja e vrajn apo e deboin duke e etiketue ne vend te tyre tradhetar!
meq me shendet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Delia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Delia

Numri i postimeve : 514
Registration date : 13/01/2008

Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?   Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 EmptyFri Oct 02, 2009 11:57 am

Haxhi mja qit nji kafe per kto reshta ma lart .

Haxi mos fol ma se i paske vu kapuq si thon nje fjal popullore ,
u ngopem me fjal boshe .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?   Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 EmptyFri Oct 02, 2009 12:22 pm

Te erdhi mire Deli se te foli mire per shkijet Haxhiu dhe po hap dhembet si vampir skeni turp nuk ju vjen mire me aqe sa ka mberi Kosova mjafton kemba e shkaut nuk eshte apo ju duket keq pse nuk jane policia serbe folni pse a me mire ishmi te rinim nen shkja sipas jushe apo me mire qe e ngritem zerin po jeni mesu ju bije Sh,,,,, me pall se ska kush ju ndjek e pallni nga large se me qen afer e dini mire shume se cfare ju pret njeri ne zvicer e tjetri ne France bukur mire pallni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?   Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 EmptyFri Oct 02, 2009 12:31 pm

zeriatdheut ,une kur kam palle kundra serbeve ti kerkund nuk ke qen ne jete!Por ti po ikesh nga pyetjet qe ti parashtroi ?;
Per çka u betuat ne lufte ?Per bashkim kombetar apo per nje kosove multietnike ?
Ne maqedoni per çka ?
Ne luginen e Presheve per çka ?
Skaun nese nuk e ke ne kosove,urdherat e shkaut qeveria i zbaton edhe ma keq per popullin shqiptar ne varferi,papunesi pa kurrefare te drejtash njesoi si ne kohen e shkaut!

Shkarkimi i Agim Zatriqit tregoi se RTK eshte antikombetar,kundra BK !
Ti nuk je i interesuar per realitetin,por vetem çka te teket nga mendja !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Fleta Gurguri
Fillestar/e
Fillestar/e
Fleta Gurguri

Female
Numri i postimeve : 3
Age : 65
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : Pa profesion e Hobi dihet:gjuetia
Registration date : 02/10/2009

Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Tema të ndryshme :: Me cilin anetar te forumit keni deshirë   Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 EmptyFri Oct 02, 2009 12:57 pm

Nuk e di, meq jam anetare e re, por e di se deshiroj t'i pershendes, pa perjashtim, qe te gjithe! Fleta
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Fleta Gurguri
Fillestar/e
Fillestar/e
Fleta Gurguri

Female
Numri i postimeve : 3
Age : 65
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : Pa profesion e Hobi dihet:gjuetia
Registration date : 02/10/2009

Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?   Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 EmptyFri Oct 02, 2009 1:04 pm

Nuk e di, meqe jam anetare e Re, por e di nje gje qe dua t'i pershendes qe te gjithe, pa perjashtim, e veçmas ata qe jane per bashkim e jo per perçarje! Fleta
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?   Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 EmptyFri Oct 02, 2009 1:26 pm

me thane realitetin zeri,Haxhiu kurre nuk perkrahe shkijet ,po kritikon servilet ata qe tradhtuan amanetin e deshmoreve te uck-se.
Ata qe po naj afrojne bashkim vellazerimin.
Po edhe ne duhet ti kritikojme ata tradhtare.
Nuk te pyesin kushe ke qen po kushe je.
Sote shqiptare eshte ai qe nuk perkrahe kete statuse sipas 1244 nen serbi.
PO patriot atdhetare eshte ai qe nuk perkrahe parti lider sote ne kosove,
Ata qe vjedhin popullin pasunohen per veti.
Ata qe thirren ne emer te uck a tradhtojne idealet e deshmoreve dhe betimin qe kane dhene.
Ata qe bashkpunojne me tradhtaret me udbashet a deri dje i akuzuan.Kurse sote hajne me nje tanjire me ta sepse murren hygjim pas pasunise..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?   Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 EmptyFri Oct 02, 2009 6:38 pm

kam dëshirë të takohem me Vesa , Adisa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
L1ndush3
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
L1ndush3

Female
Numri i postimeve : 553
Age : 38
Vendi : Gjk
Registration date : 04/12/2008

Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?   Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 EmptySat Oct 03, 2009 11:51 am

Kam deshir te takohem me Xhitin, Xilin,patjeter me Vesen dhe Merisen Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 Icon_biggrin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Delia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Delia

Numri i postimeve : 514
Registration date : 13/01/2008

Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?   Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 EmptySat Oct 03, 2009 11:58 am

Zëri shum lehët asht me ja fut kot por për ta shikuar realitein është diqka krejt ndrishe ?
Si ti që p..nga italai ?
Përse luftove për të quajt njeri i malit ardhack në vendin tan?
si dhe për tju përmbajt temës është edhe ma mir po nejse nuk qon pesh kjo ka kush i shikon shkrimet jasht temës .
Kur thua diqk duhet të kesh fakte dhe jo thash e thëna apo pse na e kan ana neve ,nga shkrimet et ua gjithmon është bër mëse reale se nuk ke edhe qka të shkruash më porse fjalit biri ose bija e shkinës e kur dikush nuk të shkon për shtati mendimeve tuaja por duhet bër real dhe pranuar edhe mendimet e të tjerve ,dhe dhën replik pa nënqmim të tjerët dhe ofendime .
Shkurt ktu jemi për të bër një Bashkim Madhshtor se të ndar jemi boll o i ndeurë.

Kërkoj ndjes që dola nga tema por e ndiej përgjegjsi të përgjigjm (mundohem të jap mendimin tim pa e nënqmuar as kend ,por nuk toleroj të më nënqmojn )
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?   Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 EmptySat Oct 03, 2009 11:59 am

Nuk esht vetmi i yti jasht temes po se di apo shohni se qfar lidhje ka kjo tem dhe per qfare shkruajn

Gjithashtu Lindushe1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 50
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?   Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 EmptySat Oct 03, 2009 12:07 pm

Përshënesh Adisa .


Nuk ke qka shikon shkrimet jasht temës dihet ku e kan vendin prandaj respkt për të gjith por rregulla mbi të gjith po qe se nuk respektohen rregulla gjithkund dihet se qka bëhet ,prandaj ju lutemi kemi respekt dhe përmbajuni temave stafi ,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?   Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 EmptySat Oct 03, 2009 7:21 pm

Lindush 3 edhe une me ty! Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 841967
Mbrapsht në krye Shko poshtë
petritkola
Hero anëtar
Hero anëtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?   Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 EmptySun Oct 04, 2009 4:19 am

Me te gjithe takohem... vecanarisht me ata qe me kundrshtojne me fort ne kete forum.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?   Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 EmptySun Oct 04, 2009 10:55 am

me ata qe ioshin kunder uck-se e sote perbehen ne ta..
Dhe me ata qe perkrahin ende udbashet ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?   Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 EmptyMon Oct 05, 2009 11:42 am

Kush jeni shqiptar te vertete e qe deshironi ti bashkoni trojet shqiptare regjistroheni ne kete emel tek Haxhi Kuçi
liria nuk fitohet me pallje por me lufte te eger

perparimi@hotmail.fr!
Hajdeni shqiptar ju therret atedheu,nese doni bashkimin shqiptar!

Vetem nje ta dini ata qe nuk deshirojn mu kyq ne troje nuk kan vend kurrr

Haxhi ju ltem keni respekt ndaj rregullores dhe temat postoni ne vendin e duhur me respket Satfi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
L1ndush3
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
L1ndush3

Female
Numri i postimeve : 553
Age : 38
Vendi : Gjk
Registration date : 04/12/2008

Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?   Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 EmptyTue Oct 06, 2009 12:08 pm

me Fjonaaa,Vesa,Merisa,Xili,Xhiti,Valmiri9,edhe shum te tjer qe kan gjak Shiptari Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 841967 Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 841967
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?   Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 EmptyTue Oct 06, 2009 4:54 pm

edhe une ashtu, Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 841967 Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 841967 Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 841967 Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 841967
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?   Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 EmptyTue Oct 06, 2009 7:16 pm

eshte nder per mua l1ndushe 3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?   Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 EmptyWed Oct 07, 2009 12:23 pm

L1ndushe-n
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?   Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 EmptyWed Oct 07, 2009 12:23 pm

Vesa-n
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?   Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 EmptyWed Oct 07, 2009 12:24 pm

Eva0506
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?   Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 EmptyWed Oct 07, 2009 12:24 pm

Fionaa-n
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Delia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Delia

Numri i postimeve : 514
Registration date : 13/01/2008

Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?   Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 EmptyWed Oct 07, 2009 12:26 pm

Xili.
Mja qit një makiato ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?   Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 2 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 9Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: