Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice !

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice ! Empty
MesazhTitulli: Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice !   Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice ! EmptySun Jun 07, 2009 2:15 am

Pardje ne RTK ne shtepin e mbeses se Isa Boletinit gjindeshin eshtrat
e te gjorit Isa Boletinit,bile te paketuara neper paketa,bashke me
disa antar qe ishin vrare ne prite tek ura e podgorices ,ne prani te forcave austiake!A ka fetyre ndonje shqiptar te flasi ma per kete hero ?Ata trima qeluftuan per atedheun e shqiptareve per nje mend as nuk shkruhet,edhe nese shkruhet sa per sy e faqe me ua rrase rinise drejte ne humner ne frontin kinse per atedhe e vete bajrakun e qeverisjes!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja

Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 57
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice ! Empty
MesazhTitulli: Re: Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice !   Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice ! EmptySun Jun 07, 2009 5:37 pm

ESHTRAT E HEROIT TONE KOMBETARE ISA BOLETINIT DO RIVARROSEN ME CERMONIT ME TE LARTA SHTETRORE KU NE KETE CEROMONI FJALEN KRYESORE DO KETE PRESIDENTI I SHQIPERISE QEVERIA SHQIPTARE ESHTE KREJT E PERGADITNE POR KJO DO BEHET SE SHPEJTI
E KJO SKA MUNDURE ME PARE PER ARSYJE DERI SA SHQIPERIA E THEU MURIN E TUNELIT QE NA KA NDA TANI KJO DO TE NDODHE DHE DO TE MARRIN PJESE TE GJITHE INTELEKTUALET E POLITIKANET NGA TE GJITHA TROJET SHQIPTARE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice ! Empty
MesazhTitulli: Re: Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice !   Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice ! EmptyMon Jun 08, 2009 3:36 pm

agim barja
po me tranove more bir!!!
kur ka ngordhur Isa o njeri ?Te gjithe ata qe kan dhene jeten per atedheun e te pareve tan ***** qeshtuu ja keni shkerdhyer!!More njeri kokan bere te gjitha pergaditjet e spaska pas kohe as shqiperia me varros ne Vloren e Qemailit,apo mbasi e thyen murin e tunellit me pordha e do ta varrosim ma vone edhe nje nje mije vjet kur ti bashkojna te gjitha trojet shqiptare dhe ty do te bejna presidenc!Mue a e dine se çka me pate thene profesori e historis akademiku dhe kryetari i Prizreni e ke ne jou tube,kete bisede!Me tha se kur te vdesish ti mbas pesdhjet vjeteve te shkruajna ne histori se ta rrezikojna familen !!Ti dhefsha i thash ato historina te historianeve shqiptar!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice ! Empty
MesazhTitulli: Re: Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice !   Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice ! EmptyMon Jun 08, 2009 3:40 pm

Ketu e ke kryetarin e prizrenit Ramadan Mujen


https://www.dailymotion.com/user/El-Kosovar/video/x63evn_news
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja

Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 57
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice ! Empty
MesazhTitulli: Re: Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice !   Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice ! EmptyMon Jun 08, 2009 4:56 pm

O HAXHI TI TE KOKE I MIRE ME TA Q...N... NE HAP TE GOJES ME TE RA PLUMBE TA Q... SVETI SAVEN E NANES
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice ! Empty
MesazhTitulli: Re: Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice !   Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice ! EmptyWed Jun 10, 2009 12:35 pm

agim__barja
O bir bushtres une ***** nuk ta q.por avradin dhe ti je ai qe dhin mbi gjakun e deshmoreve,por ti dhefsha deshmoret e tu tradhetar,qe thua se une i mbroi ata qe luftuan!!Ti i mbron ata luftetar qe rasteisht jan vrare nga shkau qe nuk jeni lajmrue qe jeni servilet e tyre o qen!!sepse edhe ***** e ke tradhetare me gjak sllavi,apo baben tend e ke kumbar te shkaut !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice ! Empty
MesazhTitulli: Re: Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice !   Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice ! EmptyWed Jun 10, 2009 12:38 pm

O kopil i shkaut sveti saven ruaja neuqit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice ! Empty
MesazhTitulli: Re: Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice !   Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice ! EmptyWed Jun 10, 2009 12:43 pm

Mos harro ih dilingji e spiun i poshter se i pari ja nise kesaj qiqihanes e shofin tan permbi mua je
Pa te zbulue e me ta hanger avllen ska me lan o bir i kurves e kudres
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice ! Empty
MesazhTitulli: Re: Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice !   Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice ! EmptyWed Jun 10, 2009 12:45 pm

Ti çdo neriut perparimtar qe e don qeshtjen e shqiptareve per bashkim ua shan familjet kush muti je o luftetar tradhetar eh medet do te vjen dita e e shofim se kush kujt do ti jep plumb ne ball ?!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja

Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 57
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice ! Empty
MesazhTitulli: Re: Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice !   Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice ! EmptyWed Jun 10, 2009 4:13 pm

hahahahahaha
eja kur te duashe une jame sy patrembure kame qef me kesi kopila te serbise me ja u shtyp koken e me ja gjue ne m***
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice ! Empty
MesazhTitulli: Re: Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice !   Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice ! EmptyWed Jun 10, 2009 5:09 pm

Haxhiu!
Ky kopil Agim Bajra prej fillimit e kam hetue se eshte me ide udbashe.
Ky une besoi se ka qene me uniforme,,po farkiste"i qen Rugoves dhe udbes.
Ky vetem Alltine ne goje per shqiptaret e mbane.pale sa trima te ishe uck ka vra ky pis.
PO duhet me i verifikue ne Sherbimet sekrete .
Ky eshte nje qen shkau dhe i felliqur.
Per kete se ne uck hynen njerezit pa verifikim me urdher te udbe na mqoi kjo e zeze.
Ky po lypke ate allti qe e permen shpeshe me ja shty ne bithe.Ky ende nuk ka pa bire shqiptari.
Po dote sheh shum shpejte.
Mos u mirre me keta lavir e idiot qe skane kulture shqiptari as familjare.
Ky eshte ndonje qe ska rrespekt as ne lagjen qe jeton.
keta bejne tregti me serbet ne veri.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja

Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 57
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice ! Empty
MesazhTitulli: Re: Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice !   Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice ! EmptyWed Jun 10, 2009 7:21 pm

HO HO HO SA HUMORISTE PO BEHESH MORE TI LAHPERI PLAKE XHITI
PO ME DUKESH SI ATA MAJMUNET NE NEPAL QE BREDHIN RRUGEVE TE QYTETIT
SHUME INTERESANT NJERI PO BEHESHE
NJE GJE E DI SE NE ZONEN TIME KU ISHA UNE SKA PASE UDBASHA SI TI
E TI PASKE SHPETUARE QE TE KOKE NE GJERMANI APO NE AUSTRI E SPO TA MAN MA ME ARDHE
SE PO TE ISHE TI NE NJE KOHE TY ESHTE DESHTE ME TE LYE ME BENZIN E ME TA DHAN ZJARRIN NE EMERE TE KOMBIT SHQIPTARE
POR TANI CFARE TI ZBENE ME TE PREK SE TI TANI KE MBETE GJALLE E PER GAZEP DERI SA TE LESHON SHPIRTI PER KIJAMET SHUME KI MU PERMEQAT DERI SA TE DEL SHPIRTI TY KA MU TU NDIJE BRIMA KU ME DIJT KU
E TEK NE THOJN THOJN MOS E PREK PLEHUN SE I VIJE ERA
E ASHTU JE TI
HAHAHAHAHAHAHAHAHA
SPO MUNDESH TE JA ARIJSHE QELLIMEVE SERBE PER TE BERE TRAZIRA NE KOSOVE
E TASH CKA TE PASKAN DHENE DETYRE VEQ NE INTERNET
NESE MUNDESH ME ZBULUE DIQKA
E ME BA PABESI
POR KETE SMUNDESHE KURRE
PER TY VEQ E DIJMI
EDHE JASHTE SHTETIT TONE
KA KUSHE MIRRET ME TY
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja

Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 57
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice ! Empty
MesazhTitulli: Re: Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice !   Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice ! EmptyWed Jun 10, 2009 7:25 pm

TY TE KEMI LESHUARE NGA ZINGJIRI SI ATA QENET E PRISHTE
E LADRON E LADRON DERI SA TE LODHET E VET TAJ DOREZOHET E TI LADRO O MATUFI PLAK
SE GATI E KE
LOJA JOTE VEQ SA SKA MBARUARE
NUK JE I RENDESISHEM QE TE MIRREMI ME TY
PO FOL CFARE TE DUASHE SE NA NE KONTINJERA KUR ME SE KQYRUM BERLLOGUN
E TI JE AI
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice ! Empty
MesazhTitulli: Re: Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice !   Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice ! EmptyWed Jun 10, 2009 7:31 pm

jo o qen shkau,
Nuk ka bire nene qe ndalon trimat qe tju pshurrin ne kete status tradhtare.
As Milloshi as Rugova nuk mundi ti ndaloi as ju.
Shume shpejt ke me ja ndegjue zerin .
Po ka keni me shkue ju tradhtaret -e vetmja rruge serbija ju ka mbet.
Se me shqiptare nuk keni pune as vend.
JO o kosovari shkije.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja

Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 57
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice ! Empty
MesazhTitulli: Re: Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice !   Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice ! EmptyWed Jun 10, 2009 7:38 pm

HAHAHAHAHAHAHA
NJERIU QE ESHTE TRADHETARE ESHTE DETEKTIVI ME GJAKE SHESHELLI APO MILOSHI
A I PIFSHA UJE PER SHNET ISA BOLETINIT QE SI KA LANEE VENDE ASKUNDE KETYRE SHKIVE E KETYRE SHPIJUNAVE SI KY DETEKTIVI ME 100 EMRA QE PO MUNDOHET TE THIRRET NE EMERE SHQIPTARI
POR NE FAKT GJAKE SHKAU ESHTE
ESHTE I LINDURE DIKU NE SERBI NE SHTEPIT PUBLIKE NE SERBI HAHAHAHAHA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice ! Empty
MesazhTitulli: Re: Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice !   Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice ! EmptyThu Jun 11, 2009 1:13 pm

po ti edhe fjalorin e shkaut e ke edhe shkrimet anti shqiptare.
se ti perkrahe dezertoret e uck tradhtaret bashkpunetoret e serbise servilet e huaj.
qfare dallimi ke prej qetnikeve vete emrin e ke bajraj(apo Balosh).
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja

Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 57
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice ! Empty
MesazhTitulli: Re: Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice !   Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice ! EmptyThu Jun 11, 2009 3:34 pm

haahahhahahaaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice ! Empty
MesazhTitulli: Re: Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice !   Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice ! EmptyThu Jun 11, 2009 3:39 pm

O Agim Bajra skane kerkushi!
Ti vet lavderohesh a kam pyet shoket ste njef askushe.
Une kam shok Bajram rexhepin qe me se shumti kam simpati prej pdk se ky eshte i matun dhe i pjekun.Edhe pse ka gabime per disa qeshtje .
Po ja imponon Thaqi servili i huaj .
Dhe ju qenat serbe se ju doni kosoven mutietnike.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja

Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 57
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice ! Empty
MesazhTitulli: Re: Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice !   Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice ! EmptyThu Jun 11, 2009 11:16 pm

e bajrami te paska tregue me te vertet se kush dhe qka jame e spo e di si e paske shoke kete kur ste paska treguare asgje per mua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice ! Empty
MesazhTitulli: Re: Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice !   Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice ! EmptyFri Jun 12, 2009 3:50 pm

a pe sheh qe sqenke kerkushi.
Xhiti njef shum shoke.
Po ti ke qen dhe je nje ishe farkiste tradhtare dhe servile.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja

Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 57
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice ! Empty
MesazhTitulli: Re: Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice !   Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice ! EmptySat Jun 13, 2009 7:50 pm

o patriot hajde ne boletin prej javes se ardheshme
se po rivarrosen eshtrat e isa boletinit se ka kush punon e jo si ti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice ! Empty
MesazhTitulli: Re: Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice !   Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice ! EmptySat Jun 13, 2009 8:33 pm

o turp, qe eshtrat e patrioteve i bartin ishe udbashet dhe servilet e huaj.
Isa Boletini nuk ja ka rras evropes e as shkaut.
E ju sote keni shkaterrue qka ka shqipztare dhe jeni kosovare e ,e kuku per ne.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja

Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 57
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice ! Empty
MesazhTitulli: Re: Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice !   Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice ! EmptySat Jun 13, 2009 9:29 pm

po ti ske b.... per keso sene po shihe3t sa jeni njeri me vler per ceshtjen ton kombetare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice ! Empty
MesazhTitulli: Re: Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice !   Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice ! EmptySat Jun 13, 2009 10:06 pm

jo ti ske bere,ju jeni per kete status,kosovarqe.
Ti ke luftue per kete,ne jo.
po na tradhtuat zoti ju marrofte.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice ! Empty
MesazhTitulli: Re: Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice !   Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice ! EmptySun Jun 14, 2009 1:54 am

XHITI
Ky fare udbashi po shifet se ka eksperience ne udben e shkaut dhe niset nga vetevetja dhe na etiketon sa nuk ja kemi ngjeshur poshterisrat e shkaut,por ih ka mi dal hendek edhe hendek i madhe!!
vertete na kan ba majmuna te nepalit,dehe mos e vete se te thote vete udbashi thote se ne njesin e tij nuk ka pasur udba&sha te betuarit e shkavellit ?!
Po keta qena na i vran ne prite si Fehmi e Xheva LLadrovcin e nonen ketyre derri i shkaut !Po edhe komandant kumanoven keta qena na vrane dhe i mbajn kinse pervjetore,o zot pse nuk vjell vrere mbi keta katila qe ne vend te tradhetise na shiten heronje te pordhavicave dhe krenohen si trima ne emer te shkavit !Mire na thone qe nuk na lyn me benzin e me na kall ******* e me jau shtie ne goje spiunave tradhetareve ,ku edhe LIMA ja mesyu me mua por i doli gjidavi e ja mbathi per Kleqen e ****!!!Ky agim **** punon si ndihmes komandiri i te burgosurve ne....vete qeni le te lajmrohet tradhetari i shkive qe hala punon me derektivat qe i vijn nga beligradi ****!
******* ma hankkshin jo por ma lipifshit ju qena,bashk me shkijet e serbise!O m*** agimi une jam qe ja kam qie ***** jugosllavise;edhe juve tradhetareve pa ua qie ato nonuqat derr i derrave u befsha nuk kam melane e shifni shume shpejte se çka ka me ndodhe ne kosove!!!!!!!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice ! Empty
MesazhTitulli: Re: Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice !   Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice ! Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Eshtrat e Isa Boletinit ende te pa varrosura ne Mitrovice !
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: