Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Bastisje E paramilitareve sllavo-maqedonas ne ILIRIDE

Shko poshtë 
AutoriMesazh
kacimix
Anëtar i ri
Anëtar i ri
kacimix

Male
Numri i postimeve : 104
Age : 42
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Sporti , Muzika
Registration date : 26/10/2008

Bastisje E paramilitareve sllavo-maqedonas ne ILIRIDE Empty
MesazhTitulli: Bastisje E paramilitareve sllavo-maqedonas ne ILIRIDE   Bastisje E paramilitareve sllavo-maqedonas ne ILIRIDE EmptyWed May 13, 2009 8:02 pm

sot me daten 13 maj 2009 eshte bere nje bastisje e pakuptueshme ne opaj te komunes te likoves.. operacioni filloi ne ora 12-30 dhe endee nuk dihet se per qfar arsye eshte bastisur ky fshat ne disa lokacione speciale dhe mesa duket ende operacioni eshte duke zgjatur..!! nuk ka diqka qe mund te gjejne, po shihet qarte kjo eshte vetem nje provokim qe ne te mllefosemi dhe te bejme dic...!! mendoj se eshte nje informacion qe do tju interesonte..!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Bastisje E paramilitareve sllavo-maqedonas ne ILIRIDE
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: