Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Nese zhduken bletet, do zhdukemi edhe ne?

Shko poshtë 
+6
Veneta
Sofra
socratus
Aldo
Guximi
Agrone
10 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
socratus
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
socratus


Male
Numri i postimeve : 556
Age : 41
Vendi : Prishtinë
Profesioni/Hobi : psikologji, teologji, design
Registration date : 11/02/2009

Nese zhduken bletet, do zhdukemi edhe ne? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Nese zhduken bletet, do zhdukemi edhe ne?   Nese zhduken bletet, do zhdukemi edhe ne? - Faqe 3 EmptyTue Mar 10, 2009 11:14 am

Tungjatjeta Veneta.

Cito :
Veneta shkroi:
P.S Socratus nuk me pelqen tendenca juaj per te dominuar neper debate.

E nderuar ky eshte nje vlersim qe ju takon juve te konkludoni, deklarohem se do terhiqem nga ky debat ne kete teme dhe do mundohem qe ne temat tjere te mos ju pergjigjem. Jo pse nuk mund te vazhdoj, por sepse nuk dua qe zemrat te lendohen. Nga tani nuk keni nevoj ti frikesoheni shkrimeve te mija me tendenc dominuese.
Do vazhdoj te ushqej respektin ne brendin time per ju.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.forum.ds-point.com
 
Nese zhduken bletet, do zhdukemi edhe ne?
Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Edhe student edhe deshmore...
» Nese......
» Nese do bashkohemi ,cili do të jet kryeqyteti?
» KISHA DASHT ME JU PYT DIQKA NESE E DINI ?
» A beson ne ZOT, nese thu po duhesh me shkru arsyen

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shkencë-
Kërce tek: