Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Opozita e sotme shterpe!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Orfe@
V.I.P
V.I.P
Orfe@


Female
Numri i postimeve : 9104
Age : 112
Vendi : Ne zemer te njerit
Profesioni/Hobi : Bum - Bum bum !
Registration date : 26/03/2008

Opozita e sotme shterpe! Empty
MesazhTitulli: Opozita e sotme shterpe!   Opozita e sotme shterpe! EmptyMon Oct 27, 2008 11:11 am

Opozita e sotme shterpe!

 

Kritikat joparimore dhe të pamoralshme 

të opozitës!

 

· Dështimet e opozitës së sotme (së paku të asaj pjese të opozitës që veten e konsideron me potenciale për të ardhur sërish në pushtet) e kanë burimin në paraqitjen e dobët të djeshme të saj, kur vetë ishte në pushtet. Ajo dje nuk tregonte efikasitet dhe transparencë në shpenzimet e parave të taksapaguesve të Kosovës (kujtojini milionat e mbetura në buxhetin e varfër të Kosovës së varfër në fund të çdo viti buxhetor dhe garën pastaj se si më parë të shpenzoheshin këto mjete në fund të vitit).

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Opozita e sotme shterpe!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dilaver Goxhai: Sali Berisha dhe Opozita
» Situata e sotme e gruas....
» Gjendja e sotme e kombit shqiptar!
» Kush lexon ne ditet e sotme
» Poezi e sotme bashkekohore nga Muharrem Kurti

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët :: Politikë-
Kërce tek: