Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 sa ka kontribu diaspora per kosoven

Shko poshtë 
+2
zeriatdheut
drenicaku=sk
6 posters
AutoriMesazh
drenicaku=sk
Fillestar/e
Fillestar/e
drenicaku=sk


Male
Numri i postimeve : 2
Age : 35
Vendi : sk
Profesioni/Hobi : mir
Registration date : 26/10/2008

sa ka kontribu diaspora per kosoven Empty
MesazhTitulli: sa ka kontribu diaspora per kosoven   sa ka kontribu diaspora per kosoven EmptySun Oct 26, 2008 9:28 pm

fla sa ka ka kontribu diaspora per kosoven
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut


Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

sa ka kontribu diaspora per kosoven Empty
MesazhTitulli: Re: sa ka kontribu diaspora per kosoven   sa ka kontribu diaspora per kosoven EmptySun Oct 26, 2008 9:36 pm

Diaspora ka organizuar luften
dhe diaspora ka ndimuar te gjithe luften ne Kosove e gjetk
Mbrapsht në krye Shko poshtë
loredana
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
loredana


Numri i postimeve : 886
Registration date : 24/04/2008

sa ka kontribu diaspora per kosoven Empty
MesazhTitulli: Re: sa ka kontribu diaspora per kosoven   sa ka kontribu diaspora per kosoven EmptySun Oct 26, 2008 9:43 pm

zeriatdheut shkruajti:
Diaspora ka organizuar luften
dhe diaspora ka ndimuar te gjithe luften ne Kosove e gjetk


se lun topi :p
Mbrapsht në krye Shko poshtë
murturi
Ushtarak
Ushtarak
murturi


Male
Numri i postimeve : 517
Age : 46
Vendi : Bruksel
Registration date : 19/04/2008

sa ka kontribu diaspora per kosoven Empty
MesazhTitulli: Re: sa ka kontribu diaspora per kosoven   sa ka kontribu diaspora per kosoven EmptySun Oct 26, 2008 9:57 pm

Ather kur diaspora mbajke te gjall nej shtet me tre perqindish,ather kur rugoviqate ndalun e vjedhen dhe e poshtrun diasporen -dhe fundin e tre peqindshit ,ather diaspora ishe ajo qe ja dha Pushken e fundit shkaut....

e sod diaspora prap esht harru merreni memend ,ne ketu skemi dukumenta te udhtimit shkau na thot shkoni ne shtetin e juaj ,tanet thojn shkoni ne ambasad te serbis,sepse ne dukumentat e juaja esht ende e shkruar serbi e montenegro.
Vall te gjith popujt mesojn nag gabimet historike vetem Politikanet e ton i perserit poshtersimet historike
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.fbdk.eu
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli


Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

sa ka kontribu diaspora per kosoven Empty
MesazhTitulli: Re: sa ka kontribu diaspora per kosoven   sa ka kontribu diaspora per kosoven EmptyMon Oct 27, 2008 1:27 am

Roli i diasporës shqiptare në ndihmën e atdheut ka qenë dhe vazhdon të mbetet i fuqishëm.Mos harroni një krijues i madh shqiptar ka thënë"Atdheun duhet dashur,edhe kur të vret".Diaspora ka bërë ate që ka mundur të bëjë për atdheun,dhe është e gatshme të kontriboi saherë atdheu të thërret.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

sa ka kontribu diaspora per kosoven Empty
MesazhTitulli: Re: sa ka kontribu diaspora per kosoven   sa ka kontribu diaspora per kosoven EmptyMon Oct 27, 2008 2:12 am

shaban cakolli shkruajti:
Roli i diasporës shqiptare në ndihmën e atdheut ka qenë dhe vazhdon të mbetet i fuqishëm.Mos harroni një krijues i madh shqiptar ka thënë"Atdheun duhet dashur,edhe kur të vret".Diaspora ka bërë ate që ka mundur të bëjë për atdheun,dhe është e gatshme të kontriboi saherë atdheu të thërret.

Kjo është shumë e vërtetë i nderuari Shaban Cakolli, fjalë shumë me vend... sepse ata që janë në Atdhe duhet t'i krijojnë kushtet dhe rrethanat për të pasur mundësi për ta ndihmuar në mënyra të ndryshme Atdheun.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

sa ka kontribu diaspora per kosoven Empty
MesazhTitulli: Re: sa ka kontribu diaspora per kosoven   sa ka kontribu diaspora per kosoven Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
sa ka kontribu diaspora per kosoven
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» DIASPORA SHQIPETARE
» A perfiton Atdheu nga diaspora shqiptare?
» Diaspora shqiptare - kontributi, meritat dhe përgjegjësitë
» Origjina e fjales Kosove.
» Ç' dijmë për Kosoven Lindore ?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Emigracioni-
Kërce tek: