Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 DIASPORA SHQIPETARE

Shko poshtë 
AutoriMesazh
forca1
Anëtar i ri
Anëtar i ri
avatar


Male
Numri i postimeve : 88
Vendi : GJERMANI
Profesioni/Hobi : PILOT
Registration date : 13/01/2008

DIASPORA SHQIPETARE Empty
MesazhTitulli: DIASPORA SHQIPETARE   DIASPORA SHQIPETARE EmptyMon Nov 10, 2008 1:08 pm

Organizatat Shqipetare ne amerike:

Albanian American Civil League
Vatra
National Albanian American Council
Albanian Aid Society
Albanian American Women Organization
Albanian American Cultural Foundation
Albanian American Committee of Illinois
Albanian American National Organization
Albanian American Society Foundation
Albanian Catholic Churches
Akademia Shqiptaro Amerikane e Shkencave
American Cultural Center of Michigan
Albanian Islamic Centers
Albanian Orthodox Churches
Albanian Yellow Pages
Ana e Malit
Atdheu Na Bashkon
Balkan Care Foundation
Bashkimi Demokrat Kombetar
Besa, Massachusetts Albanian American Society
Democratic League of Kosova, NY/Detroit
Democratic League of Dardania, NY/Chicago
Fondi Humanitare Malesia
Fondi i Perbashket Shqiptar - Paterson
Partia Levizja e Legalitetit
Kraja Foundation
Komuniteti Shqiptar Hasan Prishtina
Kosova Albanian Society of Boston
Plave Guci Foundation
Shoqata Ded Gjo Luli
Shoqata Atdhetare Dibrane
Shoqata Rugova
Shoqata US Ulqini
Shoqeria Cameria per te Drejtat e Njeriut
Shqiptare Amerikan per Demokraci
Pan Albanian Women Network
Shenoni Organizata shqipetare nga ter Bota.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
DIASPORA SHQIPETARE
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» sa ka kontribu diaspora per kosoven
» A perfiton Atdheu nga diaspora shqiptare?
» Diaspora shqiptare - kontributi, meritat dhe përgjegjësitë
» Jeta e VIP-ve Shqipetare..
» SHITJA E TOKAVE SHQIPETARE.

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Bota-
Kërce tek: