Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 SI FUNKSION MENDJA GJATË KOHËS SË FRYMËZIMIT ?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
feneri
V.I.P
V.I.P
feneri

Numri i postimeve : 2101
Registration date : 26/03/2008

SI FUNKSION MENDJA GJATË KOHËS SË FRYMËZIMIT ? Empty
MesazhTitulli: SI FUNKSION MENDJA GJATË KOHËS SË FRYMËZIMIT ?   SI FUNKSION MENDJA GJATË KOHËS SË FRYMËZIMIT ? EmptyFri Oct 24, 2008 10:11 pm

Ata që merren me krijimtari, por edhe cdo forumist që publikon shkrimin e tij, padyshim se është në gjendje kur tendenca e lindjes së idesë është e vënë funksion!

Pershkruani si ndjeheni, gjegjësisht si funksionon mendja juaj gjatë kohës së frymëzimit ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
SI FUNKSION MENDJA GJATË KOHËS SË FRYMËZIMIT ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: