Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Kinematografia Kosovare!

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi


Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 29
Vendi : Në "Komedinë Njerëzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Kinematografia Kosovare! Empty
MesazhTitulli: Kinematografia Kosovare!   Kinematografia Kosovare! EmptyTue Sep 02, 2008 5:20 pm

Sa mendoni se eshte e profesionalizuar kinematografia kosovare?

Per mendimin tim ajo eshte ne nje gjendje te mjerueshme, ku veshtire se do te del prej saj, vec ndoshta koj qeveria e re ...Very Happy.

Tung.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Kinematografia Kosovare! Empty
MesazhTitulli: Re: Kinematografia Kosovare!   Kinematografia Kosovare! EmptyFri Oct 17, 2008 3:06 am

Ooooo qeveria multietnike nëse ndërmerr diçka në Kinematorgrafinë Kosovare do të ja fillojë me Bardh e Zi si në kohën e "Vëllazrim Bashkimit" Arrow
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kinematografia Kosovare!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pavarsia e Kosoves
» POLICIA E KOSOVËS ARRESTON 40 KOSOVARË...
» PËRPJEKJET E GAZETËS “PËRPJEKJA KOSOVARE” NË MËRGIM
» MASAR MURTEZAI - BARD I GAZETARISË KOSOVARE
» Lirim jakupi pranon te gjykohet nga gjyqi Kosovarè e jo ...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Arti dhe kultura :: Kinematografi-
Kërce tek: