Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Nje burre ne Amerike lind nje femije

Shko poshtë 
+16
Veneta
isuf ramadani
ngadhenjimi
Gjura
PeriiKeputur
Muja e Halili
Mysafir
stabili
beti
scorpioni
loredana
Himi
luan mreti
rrebelja
shqip0nja
Orfe@
20 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......


Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 34
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje burre ne Amerike lind nje femije - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje burre ne Amerike lind nje femije   Nje burre ne Amerike lind nje femije - Faqe 2 EmptyTue Jul 14, 2009 3:28 pm

Hajde per hajre , ishall edhe ne ks.. ja fillojn te lindin meshkujt bebe . let ja besojn more grave se nuk eshte let si mendojn keta hhhahhaha.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili


Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Nje burre ne Amerike lind nje femije - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje burre ne Amerike lind nje femije   Nje burre ne Amerike lind nje femije - Faqe 2 EmptyWed Jul 29, 2009 8:47 pm

une nuk po muna me kuptu qita qe esht mirpo zoti e ka krijuar skem qi ti bejm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nje burre ne Amerike lind nje femije
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Një burrë egjiptian ka 10 fëmijë, të gjithë hafizë të Kur'an
» Me veshtire te jesh burre apo grua ?
» TË LUMTË PËR QËNDRESËN O BURRË SHQIPËRIE!
» Vjerrsha per Femije.
» Protesta anti-Bush në Amerikë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Bota-
Kërce tek: