Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi?

Shko poshtë 
+76
haxhiu
agim__barja
arbeni24
Medalim
Isa Uka
Tatoo
arberia
eri Tr
xhiti
Ada_Kondi
xhema
socratus
ramadan mekaniku
an-di
Lancelot
detektivi
sokrati
Aktiv
PeriiKeputur
VINCA
ngadhenjimi
Hamitmatjani
anila
Kasper
Blerti_Gashi
Mirushe
gjakushi
Gjura
Eva0506
ylari
MUHAMETII
paioni
feneri
MARY
besim78
aurora jasini
Parapsikologu
istogalia
Roza
alban kita
Loti
Mergimtari
Xili
Eagle Eye
Argent
Euridika
E_Bukura
ariana18
stabili
cuni
Ali Baba Tepelena
xhavo_
nardlushnja
lilu
tom sojer
Jeetaa
zeriatdheut
rolling
Mister
murturi
fina
Orfe@
MARIA
USHTARILIRIS
Zogisti_Legalist
Delia
Leka i Madh
Ago Muji
Beton
prizreni73
Riki30
Aquila
ss1
Sofra
Anna
petritkola
80 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24, 25  Next
AutoriMesazh
petritkola
Hero anëtar
Hero anëtar
petritkola


Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi?   Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 EmptyMon Apr 20, 2009 4:08 pm

Kolonel Junullatosi ke frike se munde ti deshtoje misioni.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ali Baba Tepelena
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
Ali Baba Tepelena


Male
Numri i postimeve : 187
Age : 68
Vendi : greqi
Registration date : 13/08/2008

Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi?   Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 EmptyTue Apr 21, 2009 7:22 pm

MARIA shkruajti:
Ali baba po me kercenon apo e kuptova gabim?Aman mos se nuk do me zere gjumi.Ato qe une them i them se i kam menduar dhe cfare pasoje do kene qe keshtu mos me trego mua kam ditur apo jo cgur kam hedhur.Ti me duket se je merzit me tentakulat qe nuk po te ecin.Mendoj se edhe ne tentakulat te njetat gjera do diskutojme nuk ka pese te hapim tjeter teme edhe ti veme vize temes te petritit pasi edhe ajo jotja te njejtin qellim ka!Megjithate une dua te te shpreh ngushellimet e mia qe te deshtoi tema me tentakulat dhe qe nuk po ja arin dot ti maresh vendin petritit.

Unë moj e ndritur Maria,nuk kërcënoj asnjë por,që ta kuptosh ti atë që të thashë,do të duhet një far kohe.
Megjith atë po të them të pyesësh edh një herë eprorin tënd:Kur u ndiekërka "shqipëtar" siç thu ti,pse këmbënguli aq shumë e nuk la gurë pa lëvizur që të bëheshin 4 varreza greke në Shqipëri? (duke u futur edhe me rrugë mafioze!)???????
Sqipëtari kurrë në jetë të jetëve nuk ka kërcënuar,vrarë,masakruar njeri pse kërkon të flasi gjuhën e nënës,apo do të jetojë i lirë në trojet e tija.
Këtë e kanë bërë gjitonët dhe është dalluar ai "Patrioti jot!".
Ka shumë por nuk kam kohë të merrem me ty sepse "Kur s'ke,as perëndija jote nuk të jep".
shëndet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
MARIA
Anëtar i ri
Anëtar i ri
avatar


Numri i postimeve : 117
Registration date : 10/07/2008

Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi?   Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 EmptyWed Apr 22, 2009 2:30 pm

Po Ali babe te drejte ke ashtu sic shkruan ti me te vertete e kam shume te veshtire te te kuptoj mund te them te pamundur fare po he qe me ty kam te bej edhe duhet te mesohem edhe ate po bej.Une nuk kam epror Janullatosin kam Saliun ne do ta pyes ate per varezat,ok.PO tani une dua te te them nje gje te vogel se varezat greke jane nje kusht nga B.E per te treguar emancipim te Shqiperise qe keshtu sic e pa lartmadhnia jote qe ne momentin qe rane dakort per varezat u ratifikua MSA me Greqine se ai eshte kush i ''dashur '' per te hyre ne BE.Pastaj vareza te njeri tjetrit ka tere bota ne kaq debila jemi mos respektojme te vdekurit.Vareza kane Gjermanet ne France dhe e kunderta,anglezet-francezet,turqit-greket,Anglezet-indiane,gjermane-israelite edhe per te mos vazhduar se ti i di te ftoj qe ta kontrollosh dhe vete.Rruge mafioze?Po ti nga e di apo ishe i brendeshem?Shume mire atehere kur i ditke te gjitha keto dhe paske fakte Prokurorine e di ku eshte shko denoncoje,keshtu mund ta heqesh dhe qafe me lehte pa asgje.Te ftoj me faktet qe ke te veprosh mos me brockullis mua si grua llafazane shko ore edhe denoncoje ,po ka bere gjera ne rruge mafioze posi jo,burg!Po ne e dime shume mire te dy qe nuk ka bere asgje ne rruge mafioze ato jan iluzionet tuaja per njerez qe nuk i njihni edhe qe me te vertet nuk meritoni ti njihni.Gjuhen e nenes e flet se ashtu e ndien ai kur te ankohen ata qe i prek tema drejtperdrejt atehere dakort po tani kur ne nuk kemi problem ju perse terboheni?Sa per minoritetet une e kam thene dhe me pare ata jane shqiptare qe vdesen te behen pak greke dhe greku duke shfytezuar mosfunksionimin e shtetit tone e shfrytezon ate fakt dhe u jep ate qe ata kane interes.Taftotita, si mos e duan grekun ata o ''vella'' ata levizin ne gjithe boten me ato dokumente qe kane vetem Amerike nuk shkojne!Me pashaporten time une e di ku vete? vetem Turqi,Kosove ,Maqedoni dhe ne Mal te Zi.Mos i akuzo ata po shtetin!Sa per tu mos mare me mua te kuptoj edhe shume mire ben se nuk te leverdis.Shendet edhe ti!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ali Baba Tepelena
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
Ali Baba Tepelena


Male
Numri i postimeve : 187
Age : 68
Vendi : greqi
Registration date : 13/08/2008

Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi?   Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 EmptyWed Apr 22, 2009 5:37 pm

MARIA shkruajti:

....PO tani une dua te te them nje gje te vogel se varezat greke jane nje kusht nga B.E per te treguar emancipim te Shqiperise ..... qe ne momentin qe rane dakort per varezat u ratifikua MSA me Greqine se ai eshte kush i ''dashur '' per te hyre ne BE.Pastaj vareza te njeri tjetrit ka tere bota ne kaq debila jemi mos respektojme te vdekurit............
...........Mos i akuzo ata po shtetin!

Po Maria e bekuar dhe e bukur.
Po e nis nga fundi.Jam shum dakord me këtë të fundit.Më në fund më duket se paskemi diçka të përbashkët.Por....? Shteti është në rregull kur janë njerzit në rregull,apo jo?
Sa për kushtin e BE-së,kjo nuk qëndron.Ishte kusht i shtetit Grek.Këtë e ka pohuar ministrja e jashtme e Greqisë kur është nënëshkruar protokolli i MSA-së.Ty ta kanë thënë ndryshe! Nuk ke faj....
SA për varreza të huaja...Këtu ha diskutim....E kam parë se Greqia është mbushur me varreza e përmendore Gjermane,Turke,Italiane etj.!!!Kam 20 vjet,e shetita cep më cep.
Nejse.Mirë-u pafshim.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 44
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi?   Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 EmptyThu Apr 23, 2009 3:43 pm

E ka nesnshkrue Sali Tradhtari se 100 kushte me i dhane europa nuk pranohet evropa eshte hiqe kurgja,po shteti eshte me rendesi! fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 44
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi?   Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 EmptyThu Apr 23, 2009 3:43 pm

E ka nesnshkrue Sali Tradhtari se 100 kushte me i dhane europa nuk pranohet evropa eshte hiqe kurgja,po shteti eshte me rendesi! fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut


Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi?   Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 EmptyThu Apr 23, 2009 5:48 pm

Une e kisha vorose bsshke me Detektivin dhe XHitin Sofren Haxhiun Orfen e disa tjere bashke me Janutallosin bashke keshtu e mesojne Greqishten bashke hahahhahha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
MARIA
Anëtar i ri
Anëtar i ri
avatar


Numri i postimeve : 117
Registration date : 10/07/2008

Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi?   Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 EmptyFri Apr 24, 2009 11:43 am

Ali babe Po po duhet ata dish se popullin e formon edhe shteti edhe ne nuk kemi nje.Sa per varrezat dhe MSA ne kam frike se ti nuk je i informuar mire ali babe mua nuk me ka thene asnjeri asgje ne forme thashethemi pasi nuk eshte nevoja ta bej se ne ato pune qe ti mendon se mi kane thene kam 5 vjet qe merem vete edhe nuk eshte nevoja te mi transmetojne te tjerit se ate pune e kam vete gjithsesi ti mbase e ke gjezdisur cep ne cep Greqine dhe di me shume une nuk e kam mbrojtur kurre ate si shtet por ta dish ama se edhe une e njof mjaft mire ate shtet dhe jo cep ne cep por zyre ne zyre!Gjithsesi nuk ka rendesi kjo MSA eshte kusht nga BE ja dhe varrezat dhe shume gjera pa fun dhe keto ti ftoj ti kerkosh ne faqet zyrtare te B.E.Shendet.Zeri ai atdheut tani defekti im eshte apo nuk kishe shruar asgje qe te kuptohej.Tani bashkke me Janullatosin do varosje gjithe shoket e tu apo bashke me te do varosje Janullatosin?Ne te dyja rastet je out..si gjithmone po sa gajle....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mergimtari
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Mergimtari


Male
Numri i postimeve : 755
Age : 111
Vendi : Jashtë forumit
Registration date : 31/05/2008

Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi?   Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 EmptySat May 02, 2009 2:05 pm

Duke kerkuar ne "Google Images" rashe ne kete foto :

Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 N50588690718406921612
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 44
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi?   Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 EmptySat May 02, 2009 5:45 pm

Une e kishna vorros bashk me zeriatdheut dhe rugoven!
Edhe at te RRahman Morina! fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut


Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi?   Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 EmptySat May 02, 2009 8:06 pm

Va kisha sjell edhe MARIA per kamariere ta keni te gjitheve o Detektivo keshtu qe dote ishit kenaqe lali hhahaahaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ali Baba Tepelena
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
Ali Baba Tepelena


Male
Numri i postimeve : 187
Age : 68
Vendi : greqi
Registration date : 13/08/2008

Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi?   Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 EmptySun May 03, 2009 11:03 am

zeriatdheut shkruajti:
Va kisha sjell edhe MARIA per kamariere ta keni te gjitheve o Detektivo keshtu qe dote ishit kenaqe lali hhahaahaa

Bëj dhe ti një punë të mirë...!!!!!!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
MARIA
Anëtar i ri
Anëtar i ri
avatar


Numri i postimeve : 117
Registration date : 10/07/2008

Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi?   Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 EmptySun May 03, 2009 4:20 pm

Zeri i atdheut po jo se nuk te bej une se jam gjakprishur edhe infektoheni me mire ta kishe mare teteme me tet moter tju sherbente se jeni te njohur dhe jeni edhe nje gjak ore ,jo e them edhe per ty qe ta kesh gjakun e paster por te tregohesh dhe mikprites me shoket!Mendoj se do ta kishin vleresuar me shume po ta sakrifikoje mamin dhe motren tende.Menoj se do ishin kenaq me shume me ato qe thashe me siper!Ali babe po ti ke ndonje moter?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti


Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 63
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi?   Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 EmptySun May 03, 2009 4:25 pm

Maria!
JO oj e shitur jellunatosit ,me verre ne mijdis te tiranes!
Me gjithe ty! fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
MARIA
Anëtar i ri
Anëtar i ri
avatar


Numri i postimeve : 117
Registration date : 10/07/2008

Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi?   Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 EmptySun May 03, 2009 4:28 pm

Kjo eshte me e bukur se ajo brockulla qe s'jeni lodhur ta perdorni.FOTOJA E MEPOSHTME NUK ESHTE JASHTE TEME .ME KETE FOTO I PERGJIGJEM MERGIMTARIT.Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 11
Mbrapsht në krye Shko poshtë
eri Tr
Fillestar/e
Fillestar/e
eri Tr


Male
Numri i postimeve : 50
Age : 34
Vendi : Shqiperi
Registration date : 20/04/2009

Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi?   Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 EmptySun May 03, 2009 4:30 pm

Kjo njolle e zeze e komunikimit, ne emer te Bashkimit kombetar, eshteedhe nje dobesi e madhe e karaktereve qe ne mungese te ideve dijne te paraqesin keto skena!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
eri Tr
Fillestar/e
Fillestar/e
eri Tr


Male
Numri i postimeve : 50
Age : 34
Vendi : Shqiperi
Registration date : 20/04/2009

Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi?   Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 EmptySun May 03, 2009 4:34 pm

Zonja Maria, duke dashur te jete elokuente dhe te dominoje, ka sjelle nje sterkeqje te papare ne paraqitjet e saj! Ajo nuk e ka te qarte se te besh te pamunduren per te vertetuar nje veprim te Janullatosit, per pikepamjet dhe rrethanat qe dominojne sot eshte kot. As ai vete keshtu nuk perpiqet se nuk e ka nivelin e qendreses per te mbajtur hapin qe e ka pasur te nisur e te mbeshtetur gjithmon ne spirancat hipokrite!

Nese tutje e tuje hapen velat e nje lundrimi, patjeter se i fundosur do te jete ai, dhe jo populli heroik shqiptar.

Me nderime Maria ! Je duke bere nje pune te Sizifit te mundur!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ali Baba Tepelena
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
Ali Baba Tepelena


Male
Numri i postimeve : 187
Age : 68
Vendi : greqi
Registration date : 13/08/2008

Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi?   Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 EmptySun May 03, 2009 7:50 pm

MARIA shkruajti:
Ali babe po ti ke ndonje moter?

Maria moj Maria!!!Më mirë hiç se sa një si ty!
Do të rekomandoja të zbrisje nga ai kalë,se do bjesh e do më vritesh. E do më lësh merak ca ....Unë nuk bëhem shum merak,mos u mundo të më provokosh.Nga mua i ke portat të hapura.Një gjysëm llafi më ke borxh.Asgjë më tepër.T'u vjen hekurudha.Të paça dhe tu forcoftë ...inati.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mergimtari
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Mergimtari


Male
Numri i postimeve : 755
Age : 111
Vendi : Jashtë forumit
Registration date : 31/05/2008

Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi?   Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 EmptySun May 03, 2009 8:01 pm

Maria me foton e fundit tregon se si Janullatosi po infekton femijet shqiptare , turp per prinderite e tyre , per shkollat apo kush dreqin i ka dergu...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ali Baba Tepelena
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
Ali Baba Tepelena


Male
Numri i postimeve : 187
Age : 68
Vendi : greqi
Registration date : 13/08/2008

Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi?   Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 EmptySun May 03, 2009 8:14 pm

MARIA shkruajti:
Kjo eshte me e bukur se ajo brockulla qe s'jeni lodhur ta perdorni.FOTOJA E MEPOSHTME NUK ESHTE JASHTE TEME .ME KETE FOTO I PERGJIGJEM MERGIMTARIT.Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 11

Shum e bukur je Maria.Ti je ajo me bluzën e kaltër? Ka lezet në mes moshatarëve.Sa e mirë që je moj të qëëlloftë! Ptuuu me sy mos të marrshin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
MARIA
Anëtar i ri
Anëtar i ri
avatar


Numri i postimeve : 117
Registration date : 10/07/2008

Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi?   Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 EmptyMon May 04, 2009 4:37 pm

Eri tr nuk po kuptoj ku i ke pare te gjitha ato qe thua une kam thene qarte se nuk me intereson fare mendimi juaj dhe mund te keni ate mendimi qe doni ju sepse kjo eshte e drejta juaj,perkundrazi ju po beheni cope te me impononi mendimin tuaj po nuk keni shanse!Sa per Hiresine e tij e dime shume mire qe ka kredi dhe kete e ka treguar vazhdimish ,ti e di shume mire qe ai nuk po del i humbur por edhe as kombi heroik shqiptar,ketu ka vetem fitimtare po ne rast se ti do te mendosh edhe te brockullisesh kot per njerez qe nuk i njeh eshte e drejta jote po duhet ta dish qe ai qe flet per njerez qe nuk njeh konsiderohet(jashte shtetit) njeri me bisht!E mundur?Je i sigurt eri nga tr?Ty te duket vetja fitimtar qe bashke me 20 anetare te tjere kunder meje dhe une ju perballoj vete,ne vendin tend do mendohesha pak me mire se kush eshte fitimtar dhe kush i mundur!Shendet edhe ti?Ali babe po kaq ironik ore se mezi te kuptuam,me vertet vetem kaq di te thuash?Po edhe sikur te deshe ti andej nga zona ime thone nje shprehje''me mire te mbytsha ne urinen time sesa me nje si ty''(me falni per shprehjen).Ali babe por jo mo se nuk jam me ajo me ate bluzen e kalter por mos u bej merak se aty jam por qendroj ne prapaskene
Mbrapsht në krye Shko poshtë
petritkola
Hero anëtar
Hero anëtar
petritkola


Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi?   Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 EmptyTue May 05, 2009 12:31 am

Po vjen stuhia...Kolonel Janullatos, Berisha, Milloshevic, Rugova, Nano, Rama... nuk munde te percaktojne e ndryshojne kufijt ne Ballkan.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
arberia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
arberia


Female
Numri i postimeve : 814
Age : 44
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi?   Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 EmptyTue May 05, 2009 12:13 pm

Metropoliti i Korçes eshte shqiptaro-amerikan.E njoh shume mire ne distance,me kuptoni drejt.
U arrtis nga Shqiperia pa vdekur diktatori dhe ka mbaruar shkelqyeshem per Teologji,ne Amerike.Nuk eshte grek askurre.Eshte nje shqiptar i devotshem dhe patriot.
ate janullatosin s'e shoh dot me sy,edhe kishen ma ka shpif kur eshte ai dhe na lutet greqisht.kete e ben jo se nuk e ka mesuar shqipen,por eshte grek i felliqur nga ta me te felliqurit,ua sa e kam alergji...babababa kur te shikon permes atyre xhamave ,si b....kavanozi,greku i qelbet....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
arberia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
arberia


Female
Numri i postimeve : 814
Age : 44
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi?   Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 EmptyTue May 05, 2009 12:15 pm

se me ngriti nervat dhe e harrova t'i pergjigjesha temes:ky ku duhet varrosur?po atje ne h....e
Mbrapsht në krye Shko poshtë
eri Tr
Fillestar/e
Fillestar/e
eri Tr


Male
Numri i postimeve : 50
Age : 34
Vendi : Shqiperi
Registration date : 20/04/2009

Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi?   Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 EmptyTue May 05, 2009 8:29 pm

Eri tr nuk po kuptoj ku i ke pare te gjitha ato qe thua une kam thene qarte se nuk me intereson fare mendimi juaj dhe mund te keni ate mendimi qe doni ju sepse kjo eshte e drejta juaj,perkundrazi ju po beheni cope te me impononi mendimin tuaj po nuk keni shanse!


Sa i keqkupton edhe qellimet e mira Maria!

Desha te te ndihmoj me kete rast shterzimesh se as barsë mbetesh me ato qe thua as pjell ndonjeherë ! Je shkretuar fare! Perse flet per te drejtat qe ti do t'i minosh me nje Hiç ! Per cilen shanse flet ? Cilen kauze e mbron te Janullatosit i cili edhe sa ishte gjalle ishte nje morr i vdekur ! Jo Maria ! Me vjen keq per oshnarine e mendimeve qe ke! Kisha dashur me ketë rast te te them mos e be edhe shpirtin edhe trupin oshnare ! Besoj dikuj se ta do te miren dhe pergdhelja pak mendimet! Se te shkon kot gjithe oreksi qe e ke ndrydhur pas nje absurdi!



Sa per Hiresine e tij e dime shume mire qe ka kredi dhe kete e ka treguar vazhdimish ,ti e di shume mire qe ai nuk po del i humbur por edhe as kombi heroik shqiptar,ketu ka vetem fitimtare po ne rast se ti do te mendosh edhe te brockullisesh kot per njerez qe nuk i njeh eshte e drejta jote


Perse ia fut ate njolle hiresise tende! Ata qe kane kredi te humbur janë ! Per debi mos e kishe fjalen ? Te tilla gjendje i kane te gjithe ata qe flasin se duhmen e ketij Satani po e ndjejne ne Atdheun e tyre, por ja ka dhe shtojzovalle si Ju qe e mbroni ! Do t'u vije fundi si lugetërive kur u shperthen kerthiza dhe derdhen nga nje plaçke!



po duhet ta dish qe ai qe flet per njerez qe nuk njeh konsiderohet(jashte shtetit) njeri me bisht!E mundur?Je i sigurt eri nga tr?Ty te duket vetja fitimtar qe bashke me 20 anetare te tjere kunder meje dhe une ju perballoj vete,ne vendin tend do mendohesha pak me mire se kush eshte fitimtar dhe kush i mundur!Shendet edhe ti

Manovela e Patrikanes Janullatoiste, Maria, ju mbase e dini se Shtetin shqiptar e kanë cunguar ! Por nuk e gjunjëzuar! Edhe Ky Janullatosi, është nge segment Pyke qe ka hy e do te bejë nje plasë ! Por ja po plas vetë duke perënduar me autoqefaline greke në te cilën shpurdh hija jote Vjeshtë !
Vete e thua se je e vetmuar ! Vallë! Perse te dukemi ne shumë ? Si do te na perballosh atëherë ftimtarja e absurdit?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 Empty
MesazhTitulli: Re: Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi?   Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi? - Faqe 22 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ku duhet varrosur Kolonel Janullatosi?
Mbrapsht në krye 
Faqja 22 e 25Shko tek faqja : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24, 25  Next
 Similar topics
-
» "Të ndalet greqizimi i Shqipërisë"
» PROF. DR. (KOLONEL) CLIRIM PRESHEVA: DENONCIM PUBLIK I SIGU
» Duhet te flsim
» Dhe sa duhet te presim akoma sa ????????
» Si duhet të çlirohemi nga maqedonët

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët :: Politikë-
Kërce tek: