Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Gjëja më e vlefshme që keni..?

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 38
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjëja më e vlefshme që keni..?   Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 4 EmptySun Dec 06, 2009 11:25 pm

Eeee harrova dhe nje gje shume te rendesishme,shoqerine
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Luki
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Luki

Male
Numri i postimeve : 664
Age : 42
Vendi : Prishtinë
Registration date : 03/10/2008

Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjëja më e vlefshme që keni..?   Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 4 EmptyMon Dec 07, 2009 11:45 am

Sinqeritetin dhe jam shume i drejteperdrejte per cdo gje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Eva0506
Hero anëtar
Hero anëtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 38
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjëja më e vlefshme që keni..?   Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 4 EmptyMon Dec 07, 2009 2:31 pm

Voglushja shkroi:
Cito :
Eeee harrova dhe nje gje shume te rendesishme,shoqerine

Jam shume dakord me ty, Voglushe. Edhe per mua eshte shume e vlefshme shoqeria.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
L1ndush3
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
L1ndush3

Female
Numri i postimeve : 553
Age : 38
Vendi : Gjk
Registration date : 04/12/2008

Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjëja më e vlefshme që keni..?   Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 4 EmptyMon Dec 07, 2009 2:35 pm

Gjeja me e vlefshme per mua esht shendeti Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 4 Icon_biggrin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjëja më e vlefshme që keni..?   Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 4 EmptyMon Dec 07, 2009 3:03 pm

Gjeja me e vlefshme per mua eshte stabiliteti dhe zhvillimi ekonomik i Kosoves.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Parapsikologu
Hero anëtar
Hero anëtar
Parapsikologu

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 52
Vendi : Ferizaj-Kosovë
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjëja më e vlefshme që keni..?   Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 4 EmptyMon Dec 07, 2009 10:20 pm

Gjeja me e vlefshme qe kemi eshte LIRIA...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjëja më e vlefshme që keni..?   Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 4 EmptySun Jul 25, 2010 4:01 pm

immmmmmmmmmm sinqeritetin mo kjo mbulon cdo gje hehhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
azzurra
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Female
Numri i postimeve : 1294
Vendi : Kosove e dashure
Registration date : 28/08/2007

Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjëja më e vlefshme që keni..?   Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 4 EmptyMon Jul 26, 2010 11:46 am

Voglushja ime q'eshte duke u rritur ne barkum time,q'pas disa muaj dote ndegjoj per her te par duke qer dhe duke qesh,o zot q'far kenaqesi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjëja më e vlefshme që keni..?   Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 4 EmptyTue Aug 03, 2010 2:52 am

gjeja me e vlefshme per mua eshte kur e shof se Azzurra ka ardh ne Forum
e kam taman Moter te vertet sikur ta takoj nje here edhe nese une vdes nuk do me mbet merak per asgje ne kete bote
respekte nga Xili
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 38
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjëja më e vlefshme që keni..?   Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 4 EmptyFri Aug 06, 2010 3:15 pm

Amanetin e te pareve tanè qe na trashnguan fjala -fjal Pushka top armiqve dhe servila ku do qe jan.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjëja më e vlefshme që keni..?   Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 4 EmptyFri Aug 06, 2010 3:47 pm

E njejta edhe per ty....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 38
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjëja më e vlefshme që keni..?   Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 4 EmptyFri Aug 06, 2010 4:57 pm

Jasht temes....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjëja më e vlefshme që keni..?   Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 4 EmptyFri Aug 06, 2010 7:02 pm

Jasht temes....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjëja më e vlefshme që keni..?   Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 4 EmptySat Aug 14, 2010 8:14 pm

Nena Terez kuptohet vle univerzale.!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjëja më e vlefshme që keni..?   Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 4 EmptyTue Aug 17, 2010 5:41 pm

po bre xhem vetem nena e kalkutes na ka met qe ta permendim.
Ajo kurre nuk i ndihmoje shqiptareve dhe kurre nuk i ka permend.
kena njerez te gjalle ne kosove shqiperi qe i injorojme tja leme kalkutes te mirret me nena Tereza.
Mos te qojme kohen kote .
kemi ukshin Hotin Adem demaqin e shume tjere qe duhet te na interesojne.
Mos te mirremi me gjera te kota me njerez qe nuk i kane sherbyer kombit .
Po per interesa personale i ngritin njerezit qe kurre skane kontribue per qeshtje shqiptare.
Shoqatat nena tereza jane formue per pasurim personale asgje tjeter.
Shiqo debat per nena terez ne tv Shqiperi.
Se qka thojne intelektualet per te.
Po me dhimbsen disa ,,shqiptare" Kosovare qe po mirren me gjera te kota e njerez qe nuk kane te bejne me kombin shqiptare.
Po te kishte simpati ne kombin ,,shqiptare" ajo do te ishte vorrose ne tokat shqiptare e jo ne kalkute.
jena bere njerez per meshire ,vetem ja futmi ka tna ven pa e ditur se qka perkrahim e qka lypim e qka dojme.
Popull tallava e politikana qe fluturojne pa krahe...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjëja më e vlefshme që keni..?   Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 4 EmptyTue Aug 17, 2010 5:46 pm

Gjeja me e vlevshme per mua eshte kombi traditat tona shekullore dhe identiteti kombetare shqiptare.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjëja më e vlefshme që keni..?   Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 4 EmptyWed Aug 18, 2010 12:04 am

xhiti mos harro se N -TEREZ esht vler univerzale kur tjert e vlerson edhe ne duhet per arsye e per hir te interesit ton nacional njejt ja kem ber dhe LEKES MADH dhe tash po dojm me pervetsu po shum von. mos ti bejm edhe ksaj te njejten gje, ne e dim se sa dhe shka ka ber ajo per kombin e vet, edhe un mendoj se nuk duhet te ngritet NANA TEREZ, mbi herojt e kombit te cillet e lan me gjak ket vend, dhe po frymojm fal sakrifices tyre, por na e dim se ket po e bejn disa qarqe te caktuara evropiane per arsye politike etj.........
Sido qoft duhet te mburremi me kso njerz qe i kem qe te tjert naj rrespektojn.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjëja më e vlefshme që keni..?   Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 4 EmptyWed Aug 18, 2010 9:49 am

o xhemo
mburruni me njerez te kote qe si permend askushe ne bote.
kemi me qka me u mburre.
kete figur e kan ngrit matrapaz per interesa Don Lush Gjergji e shen egjidio nje shoqat italiane pro serbe me I.Rugoven qe eshte financue nga mafia shqiptarene itali.
Mburruni me gjera te kota e njerez qe kurre sja ka nie per kombin.
Se keshtu e kena que kohen duke u marre me njerez te kote.
e humbem qka ka shqiptare,duke u perbe ne te huajt.
As nje popull ne bote se duron kolonine vetem ne.
As nje popull ne bote nuk duron heqjen e flamurit identitetit kombetare ,kombit etj
ne apllauzojme qe hiqem qka ka shqiptare.
Kjo eshte ajo trimeria jone.
Qe here vrapojme pas nje Partie individi e pallmi per te e pastaj shkojme te tjetri e pallmi per te.
Shiqo ata qe deri dje thirrshin Rugova Rugova e shajshin Thaqin Ramushin tashe ata vrapojne pas ketyre si dikur pas Rugoves.
Ky eshte popull mashallah.
Ti mburru me kesi njerez se une mburrem me Fehmi Lladrovca Ukshin Hota Adem demaqa etj..
kete ja kena lene ldk-isteve.dhe shene egjidio.
Mburru india mburru ne se kuptoje .
Po mashallah mire i kemi ,,punet" ndonje dite edhe Milloshin kane me shpalle se paska qen ,,Shqiptare" haj medet per ne.
Po ne sun bami me pap se papa.

Mos dilni jasht temes...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjëja më e vlefshme që keni..?   Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 4 EmptyThu Aug 19, 2010 2:13 pm

xhiti e kum cek shum mir se si dhe tek,por ne duhet ta shfrytzojm ket si popull, ktu nuk ka te keqe asgje ne duhet me dit vet per njerzt tan se sa kan vler, e jo te na tregojn te tjeret per at apo per két.

Kjo vlen edhe per ty ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
osmani halitj
Fillestar/e
Fillestar/e
osmani halitj

Male
Numri i postimeve : 41
Age : 62
Vendi : Gurrakoc
Registration date : 26/08/2010

Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjëja më e vlefshme që keni..?   Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 4 EmptyTue Sep 21, 2010 11:38 am

Çdo gjë ka vlerën e vetë dhe nuk ka peshore se cila ka vlerë ma të madhe.
Dhe më vlefshmja është atë qe e deshirojmë dhe nuk mund ta kemi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjëja më e vlefshme që keni..?   Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 4 EmptyWed Sep 22, 2010 12:34 pm

kam menduar se kam gjera te vlefshme tokesore por nuk eshte ashty gjeja me e vlefshme per mua eshte besimi te krijuesi im.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 60
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjëja më e vlefshme që keni..?   Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 4 EmptyWed Sep 22, 2010 3:58 pm

sinqeriteti ,korrektesia dhe besa.
besimi ne nje zote.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjëja më e vlefshme që keni..?   Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 4 EmptySun Oct 17, 2010 10:18 pm

Sinqeritetin Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vesa
Admin
Admin
Vesa

Female
Numri i postimeve : 256
Age : 36
Vendi : Ne mes te luleve
Registration date : 13/07/2010

Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjëja më e vlefshme që keni..?   Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 4 EmptyMon Oct 18, 2010 9:09 am

Shendeti / Mendja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjëja më e vlefshme që keni..?   Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 4 EmptyFri Jan 21, 2011 2:43 am

A ka gje me vlere se tjesh njeri i plot..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjëja më e vlefshme që keni..?   Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 4 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Gjëja më e vlefshme që keni..?
Mbrapsht në krye 
Faqja 4 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: