Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Gjëja më e vlefshme që keni..?

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
luan mreti
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 1007
Registration date : 15/04/2008

Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjëja më e vlefshme që keni..?   Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 3 EmptyFri Jul 04, 2008 5:16 pm

familja e ime
Mbrapsht në krye Shko poshtë
nardlushnja
Anëtar i ri
Anëtar i ri
nardlushnja

Male
Numri i postimeve : 90
Age : 50
Vendi : Greqi
Registration date : 27/04/2008

Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjëja më e vlefshme që keni..?   Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 3 EmptyFri Jul 04, 2008 8:46 pm

Familja ime
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feneri
V.I.P
V.I.P
feneri

Numri i postimeve : 2101
Registration date : 26/03/2008

Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjëja më e vlefshme që keni..?   Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 3 EmptySat Jul 05, 2008 1:57 pm

shpirtin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjëja më e vlefshme që keni..?   Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 3 EmptySat Jul 05, 2008 2:02 pm

familja dhe shendeti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ademi85
Përjashtuar
Përjashtuar
avatar

Male
Numri i postimeve : 316
Age : 35
Vendi : StreetGameZerIstogCity
Registration date : 14/09/2008

Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjëja më e vlefshme që keni..?   Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 3 EmptyWed Sep 24, 2008 12:25 am

Familja ime
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjëja më e vlefshme që keni..?   Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 3 EmptyWed Sep 24, 2008 4:19 am

GJEJA ME E SHEJT PER MUA ESHTE SHQIPERIJA PO SE PATA SHQIPERINE SKAME EDHE SHENDET AS JETE ASKEND NE BOTE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
stabili
Anëtar
Anëtar
stabili

Male
Numri i postimeve : 459
Age : 62
Vendi : Kosove
Registration date : 10/05/2008

Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjëja më e vlefshme që keni..?   Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 3 EmptyWed Sep 24, 2008 8:18 am

Mendjen e shëndoshë ,zemren e mirë dhe memëdhenë SHQIPTARINE !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
spirito
Anëtar
Anëtar
spirito

Female
Numri i postimeve : 429
Vendi : graveyard
Registration date : 02/07/2008

Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjëja më e vlefshme që keni..?   Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 3 EmptyWed Sep 24, 2008 4:53 pm

Kater kalamojt Very Happy dhe ky shpirti ne foto
Mbrapsht në krye Shko poshtë
elisa
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
elisa

Numri i postimeve : 2298
Registration date : 10/07/2008

Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjëja më e vlefshme që keni..?   Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 3 EmptyWed Sep 24, 2008 4:56 pm

Familja , shendeti , edhe dashurija jetes time
Mbrapsht në krye Shko poshtë
beti
Anëtar i ri
Anëtar i ri
beti

Female
Numri i postimeve : 103
Age : 38
Vendi : maqedonij
Registration date : 10/09/2008

Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjëja më e vlefshme që keni..?   Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 3 EmptyWed Sep 24, 2008 7:30 pm

familjen,dhe shendetin e kam fjalen per ate qe me ka fal natyra se per diq qeter plot ka
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjëja më e vlefshme që keni..?   Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 3 EmptyWed Sep 24, 2008 11:02 pm

Gjeja me e vlefshme qe kam eshte... eii kam shume por tema e don nje edhe eshte Familja Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Parapsikologu
Hero anëtar
Hero anëtar
Parapsikologu

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 52
Vendi : Ferizaj-Kosovë
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjëja më e vlefshme që keni..?   Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 3 EmptyWed Sep 24, 2008 11:31 pm

Familja ime dhe sinqeriteti im!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
tina
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
tina

Female
Numri i postimeve : 2564
Age : 37
Vendi : qka po ju interson juve bre
Profesioni/Hobi : me nga mas topi mujsha me zan
Registration date : 18/09/2007

Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjëja më e vlefshme që keni..?   Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 3 EmptyWed Sep 24, 2008 11:34 pm

Shendeti , Familja dhe shoqria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Pirro i Epirit
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Pirro i Epirit

Male
Numri i postimeve : 135
Age : 29
Vendi : maja e madhe perball
Registration date : 15/09/2008

Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjëja më e vlefshme që keni..?   Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 3 EmptyThu Sep 25, 2008 6:44 pm

SHENDETI
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Eva0506
Hero anëtar
Hero anëtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 38
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjëja më e vlefshme që keni..?   Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 3 EmptyThu Sep 25, 2008 7:32 pm

Shendeti, familja, nderi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjëja më e vlefshme që keni..?   Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 3 EmptyThu Sep 25, 2008 7:37 pm

GJEJA me e vlefshme eshte SHQIPERIA MEME askush tjeter kure kemi SHQIPERINE kemi dinjitetin kombetare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjëja më e vlefshme që keni..?   Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 3 EmptyFri Sep 26, 2008 2:28 am

i gjithe shendeti por me te vleshme i kam;

Kembet dhe duart

Me kembe munde te ecë
Dora eshte ajo pjes e intelegjences trupore qe e dergon kafshaten e bukes tek goja e ushqen trupin .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Eklips
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Eklips

Male
Numri i postimeve : 146
Age : 33
Vendi : Në ferr..!!
Registration date : 17/01/2009

Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjëja më e vlefshme që keni..?   Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 3 EmptySun Jan 25, 2009 10:44 pm

Identiteti..!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ngadhenjimi
Anëtar i ri
Anëtar i ri
ngadhenjimi

Male
Numri i postimeve : 198
Age : 39
Vendi : gjilan
Registration date : 24/12/2008

Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjëja më e vlefshme që keni..?   Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 3 EmptyMon Jan 26, 2009 5:54 am

snajperin me te cilin kam luftuar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjëja më e vlefshme që keni..?   Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 3 EmptyMon Jan 26, 2009 1:55 pm

Familjen,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Muja e Halili
Anëtar
Anëtar
Muja e Halili

Male
Numri i postimeve : 294
Age : 24
Vendi : GalaxY
Profesioni/Hobi : Mi vra shkijet
Registration date : 15/01/2009

Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjëja më e vlefshme që keni..?   Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 3 EmptyMon Jan 26, 2009 3:15 pm

Emrin Shqipetar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi

Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 27
Vendi : Në "Komedinë Njerëzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjëja më e vlefshme që keni..?   Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 3 EmptyMon Jan 26, 2009 8:58 pm

NIKON d40x-n, haha.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjëja më e vlefshme që keni..?   Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 3 EmptyTue Jan 27, 2009 12:14 am

Sinqeritetin dhe ndershmerine dhe jame krenare per kete qe jame jo dyftyresh kure
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjëja më e vlefshme që keni..?   Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 3 EmptySun Dec 06, 2009 9:08 pm

nese flasim per gjerat matrijale .per mua eshte nje ore qe kam dhe eruaj me shum kujdese.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 38
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjëja më e vlefshme që keni..?   Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 3 EmptySun Dec 06, 2009 11:24 pm

Familja,kombi,feja,dhe, dhe ,dhe UNE...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjëja më e vlefshme që keni..?   Gjëja më e vlefshme që keni..? - Faqe 3 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Gjëja më e vlefshme që keni..?
Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: