Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Tue Dec 30, 2008 3:46 pm

Eva shkruajti:
BiBiKiM te falenderoj per gjithe kete pune qe ke bere, qe ke sjelle gjithe keto kenge te bukura popullore, sidomos me pelqejne Salih dhe Feriz Krasniqi.
Eva, me vjen mire qe te kan pelqyer keto kenge. Me kete kenge te pershendes ty Eva...

VELLEZERIT.GASHI - N'A RA SHKAU NE KARADAK.

https://www.youtube.com/watch?v=y7t6G4bU_a8
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Thu Jan 08, 2009 8:09 pm

Esat Ruka Kėngė trimash me ēifteli

https://www.youtube.com/watch?v=YgtSBGGVrJY
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Thu Jan 15, 2009 11:43 pm


Selman Kadria 1-5

_________________
Ėshtė diēka qė vlen...

mė shumė se pranvera, qė shkėlqen mė shumė se dielli ,mė shumė se ari...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Thu Jan 15, 2009 11:44 pm


Selman Kadria 2-5

_________________
Ėshtė diēka qė vlen...

mė shumė se pranvera, qė shkėlqen mė shumė se dielli ,mė shumė se ari...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Thu Jan 15, 2009 11:44 pm


Selman Kadria 3-5

_________________
Ėshtė diēka qė vlen...

mė shumė se pranvera, qė shkėlqen mė shumė se dielli ,mė shumė se ari...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Thu Jan 15, 2009 11:45 pm


Selman Kadria 4-5

_________________
Ėshtė diēka qė vlen...

mė shumė se pranvera, qė shkėlqen mė shumė se dielli ,mė shumė se ari...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Thu Jan 15, 2009 11:45 pm


Selman Kadria 5-5

_________________
Ėshtė diēka qė vlen...

mė shumė se pranvera, qė shkėlqen mė shumė se dielli ,mė shumė se ari...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Fri Jan 16, 2009 1:48 am

Ilir Shaqiri - Kush te vrau Jusuf vėlla.

https://www.youtube.com/watch?v=9qtF-7a7cBw
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Sat Jan 31, 2009 2:43 pm

T'bijte e Sefes - Liri therret edhe shqiptari

Imer dhe Osman Sefa - Krahina e Millosh Kapetanit-1

MLEQANI - ZUNA N'KAJKE E RASH NE DETI

Halit Gashi - Kenga e Kralit te Austrise

BAJRAM BAJA DHE GANI THACI - KRAHINA E MUJES (nje strof)

NAIMI ME XENIN DHE GANIUN - KRAHINA E NIKOLLES 3/3

Ibish dhe Mehmet Mulaku-Kenga e Dylber Fatimes-1

Bijt e Sefes-I Madhi Zot

MLEQANI - NEPER KAFAZ ZOG MORE BILBIL

T'bijte e Sefes - Keng per Isa Boletinin

Tahir Drenica dhe Hashim Shala_KĆ«nga e Cana Begut_4

MLEQANI - Q'JANE KETA DJEM QE KANE MARR DETIN

NAIMI ME XENIN DHE GANIUN - KRAHINA E NIKOLLES 1/3

SKENDER GASHI - KUSH E NISI LUFTEN MA I PARI

FERIZ KRASNIQI DHE ISA LLAPQEVA - ISA BEGUT

NAIMI ME XENIN DHE GANIUN - KRAHINA E NIKOLLES 2/3

Feriz e Ali Krasniqi - Ali Pasha,Pasha i ri

Qazim Hajdari-Agron Rashiti Bedri Abazi Shefqet Sadiki Kenga N`mitrovic rrehi teli NEW

TUBA DURANGUENSE - Mi gusto es

Rizah Bllaca - Rrethimi i Bec Sinanit

Osman e Beqir Sefa - Krahina e Nikoll Bajraktarit 4/4

Osman e Beqir Sefa - Krahina e Nikoll Bajraktarit 3/4

Rifat&Avdi&Agron&Bardhyl Draga-Sali e Feriz Krasniqi

Safet Rizaj & Naser Demelezi - Kenga e Zagrebit

MLEQANI - PO T'KAM NJE SHPIRTE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Sat Jan 31, 2009 3:08 pm

Grupi folklorik Zėri i Malėsisė Bashkimi kombėtar 1999

Violet Kukaj 2003 bėhu gati bijė - EminIbishi Vushtrri

Violeta Kukaj-Kėnga e Sellcės
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elisa
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Numri i postimeve : 2298
Registration date : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Sat Jan 31, 2009 3:38 pm

Bibikim disa prej ketyre kengeve i kom ndegju kan tekste shume te mira . Te pershendes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Mon Feb 02, 2009 1:53 pm

Elisa, me vjen mire qe i ke ndegjuar disa prej atyre kengeve qe kam sjellur me larte.


Edituar pėr herė tė fundit nga BiBiKiM nė Mon Feb 02, 2009 2:09 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PeriiKeputur
Anėtar
Anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 342
Age : 105
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Profesioni/Hobi : ANTI-SERB
Registration date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Mon Feb 02, 2009 7:37 pm

Kenge fenomenale!!!

Muzike popullore me lahute e ēifteli me nje emer te madh e te shenjte SHQIPNI!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Muja e Halili
Anėtar
Anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 294
Age : 22
Vendi : GalaxY
Profesioni/Hobi : Mi vra shkijet
Registration date : 15/01/2009

MesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Tue Feb 03, 2009 5:07 pm

Cifteli dhe Lahute.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Tue Feb 10, 2009 4:54 amEsat Ruka - Kenge per Isa Boletinin

_________________
Ėshtė diēka qė vlen...

mė shumė se pranvera, qė shkėlqen mė shumė se dielli ,mė shumė se ari...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Tue Feb 10, 2009 4:58 am
kenga e Hajredin Pashes

_________________
Ėshtė diēka qė vlen...

mė shumė se pranvera, qė shkėlqen mė shumė se dielli ,mė shumė se ari...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blerti_Gashi
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 593
Age : 30
Vendi : Nė Troje tė Enver HOXHES !!
Registration date : 20/10/2008

MesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Fri Feb 13, 2009 1:11 pm

Skender kalenja(Beqiri)-vllazeria
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.BashkimiKombetar.com
Blerti_Gashi
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 593
Age : 30
Vendi : Nė Troje tė Enver HOXHES !!
Registration date : 20/10/2008

MesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Fri Feb 13, 2009 1:13 pm

Augustin Ukaj-"Qka ki Qik qe m'je merzit"-Sejda me Harmonik!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.BashkimiKombetar.com
Blerti_Gashi
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 593
Age : 30
Vendi : Nė Troje tė Enver HOXHES !!
Registration date : 20/10/2008

MesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Fri Feb 13, 2009 1:13 pm

Augustin Ukaj-Martes-Qifteli kur kndon Kangtari-pjesa 2
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.BashkimiKombetar.com
Blerti_Gashi
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 593
Age : 30
Vendi : Nė Troje tė Enver HOXHES !!
Registration date : 20/10/2008

MesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Fri Feb 13, 2009 1:16 pm

Adem Jashari
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.BashkimiKombetar.com
Blerti_Gashi
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 593
Age : 30
Vendi : Nė Troje tė Enver HOXHES !!
Registration date : 20/10/2008

MesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Fri Feb 13, 2009 1:17 pm

Sali Mani - Kenge per Isa Boletinin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.BashkimiKombetar.com
Blerti_Gashi
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 593
Age : 30
Vendi : Nė Troje tė Enver HOXHES !!
Registration date : 20/10/2008

MesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Fri Feb 13, 2009 1:18 pm

Ilir Shaqiri Jakup Ferri 1990
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.BashkimiKombetar.com
Blerti_Gashi
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 593
Age : 30
Vendi : Nė Troje tė Enver HOXHES !!
Registration date : 20/10/2008

MesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Fri Feb 13, 2009 1:21 pm

Ilir Shaqiri Jam Kosova 1996
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.BashkimiKombetar.com
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Mon Oct 26, 2009 2:46 am

https://www.youtube.com/watch?v=52A11_oUdsE&feature=related

Prshendetje e vecant per Driniii me kete kenge te bukur dhe naten e mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 13 e 13Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Arti dhe kultura :: Muzikė-
Kėrce tek: