Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 C'fare Muzike degjoni ?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: C'fare Muzike degjoni ?   Tue Feb 26, 2008 2:57 pm

Une degjoj Techno edhe sipas disponimit Razz

Ti?


Edituar pėr herė tė fundit nga Lancelot nė Sun Mar 23, 2008 2:25 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
GocPejone
Anėtar
Anėtar


Female
Numri i postimeve : 372
Age : 98
Vendi : Matiqan
Registration date : 16/09/2007

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Tue Feb 26, 2008 5:12 pm

mbas shumti Hip Hop valla, ama bon vaki edhe naj kong me naj rrym tjeter se gjith njejt o monoton Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Albea
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 213
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Fri Feb 29, 2008 2:47 am

Psychedelic rock
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
WEssy
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 2
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Sun Mar 09, 2008 12:34 am

Rock Une Ngoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Sun Mar 09, 2008 2:23 am

Rock, Classical
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mysafir
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3456
Age : 44
Vendi : **Mergim**
Profesioni/Hobi : ,,Ne zemren e njonit.....
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Sun Mar 09, 2008 3:03 am

muzik popullore me se shumti

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrebelja
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 2960
Registration date : 06/10/2007

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Sun Mar 09, 2008 11:49 am

se cfar muzike ndegjoj em varet se ne cfar disponimi jam nese jam me e merzitur te leht , e e disponueshme Rock ,NRB, edhe popullore i kam shum qef edhe i nigoj ateher kur du me vallzu me e kall
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Sat Mar 22, 2008 10:17 pm

Pajtohem me mendimin e Rrebeles, m'varet se qfar disponimi kam ne ato momente. Mundem me than te gjitha llojet e muzikes i ndegjoj si : Argetuese, Hip Hop( me pelqen shum ), R & B, Rock, Tekno, House, Dance dhe Popullore ( ket te fundit jo dhe aq ).
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kosovarja
Admin
Admin
avatar

Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 32
Vendi : Jashtokėsore!
Registration date : 14/08/2007

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Sun Mar 23, 2008 4:13 am

Te gjitha zhanret me pelqejn varet se si jam me disponim dhe si tingellon per veshin ,dhe se shikoj dot se cfare muzike eshte..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Sun Mar 23, 2008 4:46 pm

po ndegjoj gjithe zhanret e muzikes se mirefillte shqipe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
GocPejone
Anėtar
Anėtar


Female
Numri i postimeve : 372
Age : 98
Vendi : Matiqan
Registration date : 16/09/2007

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Fri Apr 11, 2008 8:26 pm

nese sjom gabim titullohet QUEEN - WE ARE THE CHAMPIONS
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Fri Apr 11, 2008 10:55 pm

Shaban cakolli edhe Geri_g nuk eshte tema cilen muzike po e degjoni po qfr muzike degjoni? Ju lutem te vazhdoni me temen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rolling
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2086
Age : 25
Vendi : Shqiptari
Profesioni/Hobi : Revolucionar
Registration date : 17/05/2008

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Mon May 26, 2008 10:35 pm

me se shumti degjoj rock, te lehte, popullore (disa kenge)edhe rap (pak)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rroni
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm


Numri i postimeve : 1721
Registration date : 09/05/2008

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Mon May 26, 2008 11:09 pm

me te vertet shum pak ndegjoj muzik

normal preferoj muzik dhe keng te vjetra me sharki
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Eva0506
Hero anėtar
Hero anėtar


Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 36
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Fri Oct 10, 2008 12:21 pm

Po i rendis sipas preferences: me pelqen shume muzika latine - salsa, samba, tango edhe guajira, pastaj muzike klasike, pastaj rock’n roll – bluz, techno, pastaj varet nga gjendja shpirterore. Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
**Lumi_
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Numri i postimeve : 177
Registration date : 20/06/2008

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Fri Oct 10, 2008 12:24 pm

Muzika e lehte e pastaj ato te gjitha kenget e vjetra qytetare e popullore.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
istogalia
Anėtar
Anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 298
Age : 34
Vendi : Istog,Kosova
Profesioni/Hobi : futbollist
Registration date : 31/08/2008

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Fri Oct 10, 2008 12:26 pm

te gjitha rrymat e muzikes me pelqejn,pa perjashtim te gjitha kan ate domethenjen e vet por do te veqoja muziken popullore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Parapsikologu
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 50
Vendi : Ferizaj-Kosovė
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Fri Oct 10, 2008 12:26 pm

Muzike popullore, muzike te lehte por gjithesesi origjinale dhe jo shund.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Fjona
Xhelozja...
Xhelozja...
avatar

Female
Numri i postimeve : 2283
Age : 29
Vendi : n'matiqan
Profesioni/Hobi : me vallzu tallava, me kallxu barcoleta
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Fri Oct 10, 2008 12:36 pm

me sharkia.....me qiftelia
i ngoj djemt e...............(qysh ja ka more emrin se e harrova)???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://it.youtube.com/user/ilovekosova88
Ademi85
Pėrjashtuar
Pėrjashtuar


Male
Numri i postimeve : 316
Age : 33
Vendi : StreetGameZerIstogCity
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Fri Oct 10, 2008 2:13 pm

R.A.P
rebel a.k.a Unikkatil Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Luki
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 664
Age : 40
Vendi : Prishtinė
Registration date : 03/10/2008

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Fri Oct 10, 2008 2:19 pm

Me qiftelija
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
istogalia
Anėtar
Anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 298
Age : 34
Vendi : Istog,Kosova
Profesioni/Hobi : futbollist
Registration date : 31/08/2008

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Fri Oct 10, 2008 6:42 pm

Luki shkruajti:
Me qiftelija


bravo luki kalle krejt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
istogalia
Anėtar
Anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 298
Age : 34
Vendi : Istog,Kosova
Profesioni/Hobi : futbollist
Registration date : 31/08/2008

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Fri Oct 10, 2008 6:47 pm

Fjona shkruajti:
me sharkia.....me qiftelia
i ngoj djemt e...............(qysh ja ka more emrin se e harrova)???

djemt e sef mleqanit nashta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
stabili
Anėtar
Anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 459
Age : 60
Vendi : Kosove
Registration date : 10/05/2008

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Fri Oct 10, 2008 7:57 pm

Shqip dhe vetėm Shqip , pos tallava !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
katunariplak
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Numri i postimeve : 115
Registration date : 23/06/2008

MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   Fri Oct 10, 2008 9:04 pm

per Lukin ,Istogalin ,Stabilin
vetem kete lloj kengesh;

http://internetcafe.ws/voip-videos/watch-video/9dXQJ188sIQ/BashkimMirusha/vll.gashi-kadal-shka-se-sje-tuj-dite-e-kallin-flak-bambam.html
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: C'fare Muzike degjoni ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
C'fare Muzike degjoni ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Arti dhe kultura :: Muzikė-
Kėrce tek: