Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Tue Dec 23, 2008 4:14 am

Sofra, te falenderoj per keto kenge te bukura qe i sjell.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Tue Dec 23, 2008 4:25 am

Dida, Cela, Kovaqi - Therret Prizreni mori Shkoder .

https://www.youtube.com/watch?v=L7oVKHi8C0Y
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Tue Dec 23, 2008 4:26 am

Dida, Ēela, Kovaēi - Kullat tona shkollė.

https://www.youtube.com/watch?v=GTBawbHVcEE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Tue Dec 23, 2008 4:27 am

Dida, Ēela, Kovaēi - Enver Hoxha tė qofshim falė.

https://www.youtube.com/watch?v=Un7hB-QpdYU
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Tue Dec 23, 2008 4:29 am

Dervish Shaqa - Moj Kosovė trimneshė dardane.

https://www.youtube.com/watch?v=qzsEXC6Nd1w
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Tue Dec 23, 2008 4:30 am

Dervish Shaqa - Kėngė pėr Shote Galicėn.

https://www.youtube.com/watch?v=Sz3HAFaHiGk
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Tue Dec 23, 2008 4:34 am

Dervish Shaqa - Moj Shqipni Mos Thuj Marova.

https://www.youtube.com/watch?v=JyZp9tliijU
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Tue Dec 23, 2008 4:44 am

Salih Bajrami - Qka Pom Rrin Karrshi Karrshi .

https://www.youtube.com/watch?v=npZjHH72FQs
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Tue Dec 23, 2008 4:45 am

Salih Bajrami - Flamurit.

https://www.youtube.com/watch?v=znotkpXbHrg
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Gjura
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1902
Age : 35
Vendi : Shqiperi
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Tue Dec 23, 2008 9:34 am

Syke Papleka, Xhevahire Mala e Zef Beka - 1389
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Tue Dec 23, 2008 4:40 pm

Faleminderit Bibikim, gjithashtu tė falėnderojė edhe ty pėr mundin derisa i ke gjetur kėngėt qė i ke sjellurė nė kėtė temė.Hinzugefügt

05:16
Dervish Shaqa - Moj Shqipni Mos Thuj Marova

_________________
Ėshtė diēka qė vlen...

mė shumė se pranvera, qė shkėlqen mė shumė se dielli ,mė shumė se ari...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Tue Dec 23, 2008 4:59 pm

Sofra, jane kenge te cilat nuk harrohen asnjehere, andaj ia vlene te mundohemi per dicka te bukur.!!

Salihi e Ferizi (kėng Lulzoj Fusha e lulzoj Mali)

https://www.youtube.com/watch?v=OGDQGoV0De8
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Tue Dec 23, 2008 5:00 pm

Dervish Shaqa (Kėnga e Rexhes)

https://www.youtube.com/watch?v=pd1q-5Tz5Ek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Tue Dec 23, 2008 5:06 pm

Ferizi dhe Ali Krasniqi - Po te kam nje shpirte.

https://www.youtube.com/watch?v=1rq84PrCqSU
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Tue Dec 23, 2008 5:08 pm

AFRIM SALIH KRASNIQI ME SHOKE - 300 VETE PO I QETE VAPORRI.

https://www.youtube.com/watch?v=O3RoepumMpc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Tue Dec 23, 2008 5:12 pm

Salih dhe Feriz Krasniqi - Zuna ne kajke

https://www.youtube.com/watch?v=8hnSNOgOsQc

Mos te harroj te iu them dicka, se Sali e Feriz Krasniqin i kam Daje dhe jam shum krenar per ta.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Gjura
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1902
Age : 35
Vendi : Shqiperi
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Tue Dec 23, 2008 9:27 pm

Dervish Shaqa - Kenga e Azem Galices
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Thu Dec 25, 2008 3:16 pm

Salih Bajrami - Qane Kala.

https://www.youtube.com/watch?v=PJ2okDgQAbU
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
avatar

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

MesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Thu Dec 25, 2008 3:16 pm

Qerim Sula- Na knojn pushket neper kulla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Thu Dec 25, 2008 3:17 pm

Salih dhe Feriz Krasniqi - Prej Podrimes.

https://www.youtube.com/watch?v=kAS4zrAAvSk
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Fri Dec 26, 2008 2:24 am

Hashim Shala

https://www.youtube.com/watch?v=jkih_R5v46Q
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Fri Dec 26, 2008 2:25 am

Hashim Shala ( Kėngė pėr Adem dhe Hamzė Jasharin ).

https://www.youtube.com/watch?v=Y7P-1MpeEx4
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Eva0506
Hero anėtar
Hero anėtar


Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 36
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

MesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Fri Dec 26, 2008 3:15 am

BiBiKiM te falenderoj per gjithe kete pune qe ke bere, qe ke sjelle gjithe keto kenge te bukura popullore, sidomos me pelqejne Salih dhe Feriz Krasniqi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feneri
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 2101
Registration date : 26/03/2008

MesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Fri Dec 26, 2008 3:38 am

https://www.youtube.com/watch?v=Yp2aVxLg2b0
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feneri
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 2101
Registration date : 26/03/2008

MesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   Fri Dec 26, 2008 3:39 am

https://www.youtube.com/watch?v=GfkkbpEjJgM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Muzikė popullore me lahutė,ēifteli ...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 12 e 13Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Arti dhe kultura :: Muzikė-
Kėrce tek: