Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 22 ... 43  Next
AutoriMesazh
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !   Sat May 08, 2010 1:06 am

Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !   Sat May 08, 2010 2:44 am

Epitaf per Sali Berishen

Poshte kesaj pllake qe eshte porta e ferrit,
Digjet shpirti i derrbederit.
Poshte kesaj pllake plote zift e zjarr,
Torturohet Jagua shqiptar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !   Sat May 08, 2010 11:29 am

petritkola shkruajti:
Drini,

Juve e dini qe une jam parashikues dhe kerkoni te dini me shume.
Parashikimin po e rezervoje sepse ne se e jap munde te nryshohen ngjarjet ne terren.

Juve ndiqeni situaten dhe konkluzioni do te jete ai qe une kam deklaruar... pas te gjitha, te gjitha gjerave vjen Bashkimi.
Petrit une me te then te verteten nuk jame parashikues i mire, shpesh edhe kur nxen dielli marr cadren me veti disi ndihem i sigurt me cader.
Por ate qe ceka une me lart e paska cekur edhe qeky njeri nga amerika Eliot Engel ("Kjo lufte publike nuk eshte e mire per imazhin e Shqiperise.)!!! E ne mendoim se amerikanet kemi miq, apo si mendoni ju.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 57
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !   Sat May 08, 2010 11:52 am

Petrit Kola
Me plot rrespekt,ju them se Shqiperia Shqipetaret ne trojet e tyre kane mbarue...!
Ishim ne Himare ne Kuvend te fbksh ,qka me pa te gjitha ato vende te bukura i ka marre greku i ka nen kontrolle..Sala ka shitur shqiperin grekeve dhe serbeve..
Sepse eshte dhenderr i tyre....
Atje kontrollojne greket saranden gjirokastren himaren e shume vende deri ne Vlore...
Shqiperia ska ushtri e vendin e mbrone nje ushtri e forte..
Kosova ka mbarue eshte zhduk me qka ka shqiptare edhe historia..
Nuk mund te bashkohet nje kombe tjeter me ate tjeter ...
Psh shqiptaret dhe kosovaret per kete edhe kane nderrue kombin..
Nje vend multietnik nuk mund te bashkohet me ate etnik sepse duhet te gjithe te pranojne nje gje te tille...
ne shqiptaret fluturojme pa krahe shpeshe...
Te perqare ne grupe mafijashesh banditesh kriminelesh hajnesh tradhtare ,kurre skemi qen me keq....
Une shohe shkaterrim e jo bashkim ,ishalla jame gabim...
Po kurre ne histori skemi pase Politikane me servile e tradhtare anembane ku jetojme...
Une e shofe shqiperine te coptueme kosoven e coptueme me nje status as te hata as te fata shqiptaret ne maqedoni te shkaterruar te shtypun ne presheve bujanovce nen serbi nen mal te zi dhe kosoven e sakatume nen serbi dhe nen eulex...
bashkimi eshte nje enderr 1000 vjeqare......
Pai largue hajnat namembane tradhtaret e shumte nuk ka liri
Eshte qudi se si shqiptaret nuk e dojne lirine po pushtetin nen okupim apo sundim te huaj...
Ne fbksh ishin pjesmarres shumica ishe dezertore te uck tradhtare bashkpunetore te serbise dhe te partive servile ,...asgje ska prej tradhtareve vetem mashtrim....
Dhe do ja ndegjoshe zerin ku dote doreheqen e gjithe anetaresia ne diaspore ,ska gja asgje nga shqiptaret jane dorezua....para armikut...
Na vjen keq...keshtu jetojne me rrena e me vet kenaqesi...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !   Sat May 08, 2010 1:17 pm

Drini,

Ky Eliot Engel ka dale ne fotografi me Sllobodnaka Berishen nje jave para se ai te fliste.

A mos i dorzoi dollaret qe ai te fliste...?


30-04-2010 / Gazeta 55
Kongresmeni Eliot Engėll i ka dorėzuar presidentes sė Fondacionit “Nėnė Tereza” “Urdhrin e meritės sė Kongresit”, ditėn e dytė tė ekspozitės kushtuar shenjtores shqiptare, organizuar nėn patronazhin e bashkėshortes sė kryeministrit Berisha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !   Sat May 08, 2010 1:20 pm

I nderuar Xhiti,

Juve keni 200% te drejte per gjendjen, ashrtu eshte sic thoni juve, biles juve nuk shkruani se ata kontrollojne gjithe teritorin shqiptar.

Mos e humb shpresen, cdo gje fillon me clirimin e Tiranes...Ky vit eshte vendimtar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !   Sat May 08, 2010 1:24 pm

Drini,

Juve folet per amerikanet?

Une jam Shqiperia, Une jam Amerika.

Eliot Engel eshte xhepi i tij...
Shqiptar !
Te gjithe ne shesh me fshesen e madhe sipas mundesive te pastrojme shtepine tone te perbashket, Shqiperine, qe lakejte me qellim sipas porosive dhe pagesave e kane bere te kuterboje ne te kater anet e botes.


Me fshese dhe me shkop ti tregojme vendin shkaktareve te gjendjes se qellimshme deshperuese te Nenes tone, Shqiperi. Ne shesh te gjithe per te gjithe, si vellai per vellane dhe jo te gjithe kundra te gjitheve sic ju kane katandisur te huajt nepermjet veglave te tyre shqiptare. Ashtu te gjunjezuar nga terrori i urise dhe mungesa e shpreses rezistoni sepse nuk jeni vetem dhe e sotmja shume shpejt do te ndryshoje ne favor te legjendareve shqiptar. Ashtu te urritur ndihmoni sipas mundesive qe keni, perqafoni individet atdhetare dhe progresist, perqafoni Partine Shpresa Demokrate. Flisni hapur kunder gjendjes mjeruese dhe shkaktareve te saj. Perbuzni me gjithe shpirt ata dhe politiken e tyre qe ju sakatuan dhe terrorizuan, ata qe ju bene te merrni arrratine ne te kater anet e botes, ashtu te lemerisur duke u ndare me te dashurit e zemres me lot ne sy dhe zemer te plasur, praktikisht te debuar nga tokat tuaja stergjyshore. Perbuzni me gjithe shpirt ate pakice te shiturish, shkaktare te tragjedise kombetare ne se nuk keni mundesi te tjera kundershtimi. Rezistoni! E sotmja dhe e ardhmja jane tuajat. Shume shpejt gjerat do te ndryshojne.Anetare te thjesht dhe simpatizant te partive politike shkaktare te mjerimit shqiptar!

Braktisini dhe perbuzni tradhetaret. Bashkohuni me Partine Shpresa Demokrate si alternativa e vetme e permiresimit rrenjesor te mireqenies dhe dinjitetit shqiptar.
Nuk ka bese me te pabesin. Ju u bashkuat me ta , sinqerisht per nje Shqiperi Zonje. Ju bashkuat forcat per te begatuar Shqiperine por u prete ne bese dhe ashtu me thiken te ngulur pas shpine si gjithe te tjeret juve lotoni dhe kulloni gjak, ndaj braktisini tradhetaret. Perbuzini dhe i urreni ata.Verini shkaktaret para pergjegjesise. E natyrshme eshte evolucioni i bindjeve politike, ndaj me guxim braktisni partite "shqiptare". Bindjet dhe ndjenjat tuaja kombetare jane te shenjta dhe te pandryshueshme ne jete te jeteve, jane ato qe na bashkojne te gjitheve ne dite dimri dhe vere. Ato bindje dhe ndjenja kombetare si gjithe shqiptaret i mbani ne piedistal, ndaj bashkohuni Partise Shpresa Demokrate. Te gjithe se bashku per te ndryshuar fatin e Nenes Shqiperi. Te gjithe per te gjithe. Mirqenie dhe dinjitet. Ejani me ne!
Lakej, politikane dhe qeveritare "shqiptar"!
Kolaboracionista! Stop mjerimit te shqiptareve dhe shitjes se interesave shqiptare! Mos ja shtoni fajet vetes. Juve e keni shtyre kombin shqiptar ne kufijte e mbijeteses. Kjo eshte nje lufte e imponuar per jete * vdekje dhe juve jeni pergjegjes. Dita e llogarise per gjymtimin e Atdheut tone te dashur po afron. Llogarite tuaja per tu larguar nje dite nga Shqiperia me pasurine qe keni grabitur jane te gabuara.

Pasuria e vene ne menyre te paligjshme ne kurriz te shqiptareve dhe interesave te Shqiperise do t'ju konfiskohet kudo qe ta keni fshehur dhe do ti kthehet pronarit te ligjshem, popullit shqiptar. Juve do te pergjigjeni per katastrofen e qellimshme.

Diaspore shqiptare!
Diaspore e traditave dhe inicitivave kombetare. Faktore kryesor i mbijeteses se shqiptareve, Atdheu ju therret. Te gjithe atje per te marre ne dore fatet e rrezikuara te Vendit tone. Kthejeni shqetesimin dhe indinjaten tuaj per gjendjen e mjerrueshme te shqiptareve dhe Shqiperise ne aksion kombetar. Mundesite dhe aftesite tuaja jane te pakufijshme ne krahasim me bashkatdhetaret tuaj ne Shqiperi te cilet jane te poshteruar, terrorizuar, rrezikuar nga klikat kolaboracioniste. Fatkeqet shqiptare atje po therrasin, ndihme!

Nen gjurmet e Isamil Qemalit, Mitat Frasherit, Ali Kelcyra, Stavro Skendo, Isuf Luzi, Bahri Omari, Sami Frasherit, Isa Boletinit, Fan Nolit, Muharrem Rushitit, Ded Gjoluli, Adem Jashari... merrini ne dore fatet e Atdheut tuaj. Beni histori ne dobi te shqiptareve. Mundesite tuaja jane detyre kombetare ndaj Nena Shqiperi po ju therret, mblidhuni ketu. Mblidhuni ketu per te ndezur shkendijen e shpreses dhe udhehequr vendin dhe shqiptaret e terrorizuar drejt brigjeve te dinjitetit dhe mirqenies. Filloni dhe do te shihni se si populli do tu ndjek juve dhe shembullin tuaj dhe ashtu te bashkuar si uragan do te vini perpara gjembacet kolaboracionist.

Shqiptaro-amerikanet pozicionuan fuqine me te madhe ne bote ne anen e tyre. Vizita e Presidenit Amerikan, Zotit Xhorxh Bush ne Shqiperi, ne Fushe Kruje, ne daten e caktuar, i pashoqeruar nga politikane dhe zyrtare "shqiptar" eshte nje mezash i qarte per te gjithe. Amerika eshte me shqiptaret kudo qe ndodhen dhe jo me plackitesat qe fatkeqsisht i ka mbi krye. Pozicioni i qarte amerikan per Kosoven e pavarur nuk ka nevoje per komente.

Diaspore shqiptare! Ndihmoni me se te mundni! Kthehuni ne Atdhe! Me ju c'do gje eshte e mundur. Te bashkuar ne do te bejme histori.

Zoti i bekofte shqiptaret dhe aleatet e tyre amerikane....!


Partia Shpresa Demokrate


Telefoni: 04224560
E-mail:partiashpresa@aol

13 Dhjetor 2007
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !   Sat May 08, 2010 2:14 pm

Greva e opozitės, Nano drekon me BashėnTIRANĖ- Nė kohėn kur kriza politike ėshtė nė kulmin e saj dhe 202 socialistė ndodhen nė ditėn e shtatė tė grevės sė urisė, rishfaqet nė skenėn shqiptare Fatos Nano dhe bashkėshortja e tij Xhoana.

Pėr ironi tė fatit, ish-kreun e PS-sė nuk e gjejmė pranė tendės sė grevistėve por vetėm pak minuta larg saj, nė njė restorant nė katin e 20-tė tė njė pallati tė sapondėrtuar. Ai dhe bashkėshortja, janė nė shoqėrinė e njė miku tė ri, ministrit tė Brendshėm Lulzim Basha

Takimi ka nisur dje rreth orės 13.30 nė njė nga restorantet qė ndodhet pėrballė godinės sė Radio Televizionit Shqiptar, nė rrugėn "Papa Gjon Pali II" dhe ka zgjatur disa orė. Ata kishin njoftuar mė parė pėr kėtė drekė dhe restoranti kishte marrė tė gjitha masat qė tė ishte sa mė diskrete. Pasi ka nisur takimi midis Nanos dhe Bashės, ishte tepėr e vėshtirė qė tė ngjiteshe nė restorantin qė ndodhet nė katin e 20-tė, ku po qėndronin dje dy politikanėt.

Menaxherėt e lokalit kishin marrė tė gjitha masat pėr tė vendosur ēdo klient tė rastėsishėm nė tavolinat larg tryezės ku ndodhej Nano dhe Basha. Sapo tė zbrisje ashensorin e katit tė 20- tė tė pallatit shumėkatėsh, punonjėsit e restorantit dhe personat qė kujdeseshin pėr sigurinė e ministrit tė Brendshėm, tė pėrcaktonin vendin se ku duhej tė ulej.

Ministri Lulzim Basha dhe ish- kryeministri Fatos Nano, ishin ulur nė pjesėn jugore tė restorantit, ndėrkohė qė nuk lejohej qė tė ulej person tjetėr nė tavolinat qė ndodheshin pranė tavolinės ku ata po drekonin.

Gjithashtu personeli i restorantit nuk tė lejonte qė tė bėje dhe fotografi, duke u justifikuar se ėshtė i ndaluar fotografimi nga ambientet e restorantit. Mėsohet se dy protagonistėt e takimit tė djeshėm, kanė qėndruar bashkė pėr disa orė.

Pak ditė mė parė ish-kreu i PS-sė, Fatos Nano ka darkuar nė Vjenė me kryeministrin Berisha ku kanė diskutuar pėr krizėn politike dhe kėrkesat e Partisė Socialiste. Pas takimit Berisha ka shprehur edhe mundėsinė qė Nano ti bashkohet PD-sė.

I pyetur nga mediat ai ka pohuar se Fatos Nano e ka derėn e hapur nė PD. Takimi i djeshėm me Lulėzim Bashėn duke se po e afron edhe mė shumė Fatos Nanon me kampin e djathtė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !   Sat May 08, 2010 4:36 pm


Financimi, Rrėshen-Kalimash tejkalon planin


Nuk ka tė ndalur “uria” pėr financim i rrugės Rrėshen-Kalimash, rreth 60 kilometra e gjatė. Edhe pse qeveria inauguroi pėrfundimin e punimeve, njė vit mė parė, ku morėn pjesė tre kryeministra, sėrish ...08.05.2010
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !   Sat May 08, 2010 9:47 pm

http://www.108690.com/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !   Sat May 08, 2010 10:15 pm

Antarja e kryesise se PD-se kendon...

https://www.youtube.com/watch?v=v_fyS_73bAo&feature=player_embedded
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ramizi
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 158
Age : 38
Vendi : Tirona
Registration date : 23/02/2009

MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !   Tue May 11, 2010 12:04 am

Ate flamur me ate shqiponje ne té e ka vlersuar tjeterkush para teje -dhe para meje ne nuk munde ta vlersojme por veē ta rrespektojme dhe ta mbrojme po qe Nevoja edhe deri ne Vdekje zoti Kola.
flm per komplimentin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ramizi
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 158
Age : 38
Vendi : Tirona
Registration date : 23/02/2009

MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !   Tue May 11, 2010 12:07 ampetritkola
Anėtar i Suksesshėm
Numri i postimeve: 2768
Vendi: Shqiperi
Profesioni/Hobi: Mbushes Topi
Points: 1475
Reputation: -155
Registration date: 01/09/2007

Titulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė ! Fri May 07, 2010 11:37 pm

+
----
-

Shqiponje shume e bukuar ajo ne flamur, shqiponje shqiptare...


Ramizi shkruajti:
Ate flamur me ate shqiponje ne té e ka vlersuar tjeterkush para teje -dhe para meje ne nuk munde ta vlersojme por veē ta rrespektojme dhe ta mbrojme po qe Nevoja edhe deri ne Vdekje zoti Kola.
flm per komplimentin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !   Tue May 11, 2010 12:21 am

Juve keni te drejte zoti Ramizi,

Por e mune te me thoni se perse Berisha ne Kryeministri e zendesoi shqiponjen tone me nje zog sllav?

Sali Berisha, Prime Minister A jeni gati juve Ramizi ta mbroni shqiponjen? Mbroje! Kerkoja Berishes arsyen e zogut sllav ne Kryeminsitri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
arberia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 38
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !   Tue May 11, 2010 2:12 pm

hej o njerez te mire,mos u merrni me kete Petrit Kolen qe vjell veē vrer per politiken evropiane shqiptare.A s'e kuptoni qe ky njeri eshte ne rradhen e pare te "jeniēereve" te Edi rames dhe atyre kelysheve bijte e eterve komuniste kriminele?
Kush eshte Edi Rama?-i biri i Kristaq rames njerit prej firmetareve te vdekjes se poetit mesues,Hivzi Nela.
Kush eshte Ilir Gjoni?-I biri i Xhelil Gjonit,kriminelit qe e quajti rinine qe mori rruget e botes,jashqitje te Shqiperse.
Kush eshte Gramoz Ruēi?-urdheruesi i vrasjeve ne 2 Prill,ne Shkoder.
Kush eshte Ditmir Bushati?-i biri i Sule Bushatit ,sekretarit qe urdheronte internimet ne Kukes.
Dhe kush eshte Ledi Shamku,pervecse prejardhjes komuniste,eshte edhe e shoqja e Artan Shkrelit,pronar i studios projektuese,i besuari i Edi Rames per pallatet qe kane betonizuar Tiranen.
E kush na qenka ky Erion veliaj?-nje hajdut dhe bandit i pregatitur nga komunisti-Soros dhe i katapultuar ne Shqiperi,per tu rradhitur ne listen e banditeve qe duan me cdo kusht permbysjen e qeverise.
Keta dhe shume te tjere jane jeniēeret e Edi Rames dhe ne rrjesht te pare eshte edhe ky Petrit Kola(ky nga forumet)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tosybell
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 28
Vendi : gjakove
Profesioni/Hobi : Fotograf
Registration date : 08/11/2009

MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !   Tue May 11, 2010 3:26 pm

SALI BERISHA NDERI I KOMBIT :) SKENDERBEU I DYT


E SA PER TY petrit kola TI JE VETEM NJE JASHTQITJE E EDI RAMES


PUQ PUQ VDIQNI TE GJITH SOCIALISTAT SE TE GJITH JENI TE MBYTUR ME KRIME :)


RRRNOFT NDERI KOMBIT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !   Tue May 11, 2010 4:51 pm

kush na qenka Sali kali qe e rrembeu milionerin ne pik dite z HOXHEN ne mes Tirane dhe ja hum kufomen.dhe vrau AZEM HAJDARIN pse nuk lejon hetimet me tutje!!!!!!!!!
Dhe qe nga shkatrrimi i jugosllavi kurr nu guxoj dhe nuk dul me then se kosova dhe Qameria dhe viset tjerase jan pjes e shqipris,a shkiet sndalen kur tduke u deklaruar se esht djep serb dhe po na gllaberojn perseri me ndihmen e Sal kal demokratmuti dhe kompanis tij. Sali kali i intervistonte ne shqipri uashtart e UCK-S nga udbja njerzt jan gjall,
ndersa qeta qe po i quni ju komunista e qmos jav liruan shqiprin cep me cep si te dojn kush nuk i ka pengu perveq sales,edhe kush esht Sala i shiti naft serrbis me ja vra vllezrit ne kosov Sala i juve,keshtu qe mund te kokludoj se edhe te gjith perkrahsit etij pa prijashtim dhe Sala, jan as ma pak as ma shum se zorr e trash e bithes se Serrbis,dhe dot ta hagshit me te shnosh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tosybell
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 28
Vendi : gjakove
Profesioni/Hobi : Fotograf
Registration date : 08/11/2009

MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !   Tue May 11, 2010 5:11 pm

ooo idijotsir azem hajdarin sali berisha e ka djalin e halles
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 57
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !   Tue May 11, 2010 5:26 pm

Sali berisha sllobodanka varri i shqiptareve mik i fazzliqit dhenderr i Millosheviqit..
sa me shpejte duihet liruar shqiperia nga keta udbashe te serbise..
Shiti detin shiti gjysme shqiperine grekeve dhe serbeve..
ata qe eperkrahin jane gjysme shqiptare...nuk kane gjak shqiptari..
vetem keshtu shpeton shqiptarija
po nuk do i zgjat shume..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tosybell
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 28
Vendi : gjakove
Profesioni/Hobi : Fotograf
Registration date : 08/11/2009

MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !   Tue May 11, 2010 5:27 pm

ooo ju si folni kshtut per nderin e kombit jeniiii


shkula e edi rames :)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 57
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !   Tue May 11, 2010 5:30 pm

dal ngadal po cofin coftinat serbe dhe kelyshet e tyre..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tosybell
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 28
Vendi : gjakove
Profesioni/Hobi : Fotograf
Registration date : 08/11/2009

MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !   Tue May 11, 2010 5:31 pm

shpresojm :S:S:S

po se pari edi rama duhet te coff pastaj njerzt e mdhaj si SALI BERISHA NUK VDESIN JETOIN TE GJALL GJITHMON
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 57
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !   Tue May 11, 2010 5:37 pm

si rugova edhe ky dote cofe se shpejti
dhe te gjithe ata qe jane kunder atdheut do cofin me te..
shqiperia duhet liruar nga serbet shqiptare dhe greket ..
sala eshte me i madhi tradhtare ne tokat shqiptare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 57
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !   Tue May 11, 2010 5:51 pm

e njerez primitiv,kesi lloje njrezish perkrahin sala sllobodanka
ai heci me te gjithe juve berllogave te serbise
mire kalofshi ne serbi...
tung ,is shari pisi te shane....rruga e mbare ju kofte e kurre mos u kthefshi...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !   Tue May 11, 2010 6:00 pm

o ti tosb..... mos ja fut koti njerz po e vrasin vllaun e ti thua djal te halless, dhe nqoft se un e kam najsen te familjes hajdarin qaq e ka dhe sala,dhe perdore ngapak dhe trurin mos fol me bith.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 43Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 22 ... 43  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt :: Politikė-
Kėrce tek: