Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 43  Next
AutoriMesazh
Xhevati
Anėtar i ri
Anėtar i ri
Xhevati

Male
Numri i postimeve : 93
Age : 53
Vendi : Drenice
Registration date : 14/05/2010

MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !   Fri May 14, 2010 11:51 pm

Sala eshte e keqja e shqiptarise..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !   Sat May 15, 2010 12:04 am

Ka dy vende qe djegin flamurin e Natos, Rusi&serbi nderkoh edhe PS ne Tiron...!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !   Sat May 15, 2010 12:28 am

Driniii,

Perse genjen?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !   Sat May 15, 2010 12:31 am

Petrit kete e kane konfirmu shum medja kete e di edhe ti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !   Sat May 15, 2010 12:34 am

Juve genjeni. Cila media? Jepe linkun!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !   Sat May 15, 2010 12:38 am

petritkola shkruajti:
Juve genjeni. Cila media? Jepe linkun!
Kerkoje edhe ketu ne forum e ke te cekur. Mos u prek o PK per ket gje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !   Sat May 15, 2010 12:41 am

Perse e ke veshtire te japesh burmin.

Jepe linkun qofte edhe te forumit.

Nje link grek thote se Skenderbeu eshte gek. Duhet ta pranojme kete qe thote greku.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 107
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !   Sat May 15, 2010 12:43 am

Une nuk po ju nderpre ne bisede por pasi e ceke Skenderbeun ,
kėtu i ke 5 libra pėr Skenderbeun te gjithe autoret ''Grek'' , lirishte futjav ne balle Petro atyre :http://www.bashkimikombetar.com/histori-f8/origjina-e-skenderbeut-t2459-105.htm

Gėnjeshtrat e tyre u zbuluan .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 107
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !   Sat May 15, 2010 12:43 am

http://www.bashkimikombetar.com/histori-f8/origjina-e-skenderbeut-t2459-105.htm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !   Sat May 15, 2010 12:45 am

Ate them edhe une. Kush provoi se shqiptaret dogjen flamurin e Natos, serbi, greku?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !   Sat May 15, 2010 12:46 am

Me ben te qeshi o PK une gjithmon duke u bazuar se ju jeni mire te informuar.
hattp://www.shqipemedia.com /2010/05/ne-greven-e-ps-se-digjet-flamuri-i-nato-s/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 107
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !   Sat May 15, 2010 12:47 am

Aty tė uroj suksese P.Kola , sidomos me partin e juaj , se ne kėto gjithe te tjerat jam deshpru .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !   Sat May 15, 2010 12:49 am

Drini,

Linku nuk punon. Jep nje link qe punon.

Jepe linkun e tv dhe gazeta shqiptare qe kontrollohen ne serbet e grektsepse ato e kane dhen ate montash spiunash.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !   Sat May 15, 2010 12:50 am

Arber,

Faleminderit. Sado qe Bashkimi duket i veshtore eshte shume afer.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !   Sat May 15, 2010 12:51 am

PK, ju jeni fajtor vet PS ka sjellur Berishen ne pushtet kete e dim te gjithe. Injoranca e Edit me bashkpuntor. Lerin interesat personale e partiake .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !   Sat May 15, 2010 12:56 am

Une fajtor?!!!

PD + PS = PPSH + UDB + KGB + EYP + Sigurimi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !   Sat May 15, 2010 12:57 am

Salen e ka vendose UDB

Deputeti i LSI-sė, Spartak Braho, akuzoi kryetarin e qeverisė se ka lidhje agjenturore me UDB-nė (shėrbimi sekret nė ish-Jugosllavi) dhe se ka qenė informator i rregullt dhe i vullnetshėm. PD-ja dhe kryeministri i kthejnė krahėt Biberajt dhe nuk pranojnė ta shqyrtojnė projektin e propozuar prej tij. Braho: “Ai ka dhėnė informacione tė forta pėr Komitetin Qendror, pėr Sekretarin e Parė, shokun Xhelal Gjoni dhe ka pasur takime informative nė disa kryeqytete evropiane me zbulues tė huaj”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !   Sat May 15, 2010 1:02 am


Digjet flamuri i NATO-s apo montazh grafik?

Pamjet e xhiruara nga operatorėt e TV Klan tregojnė aktin e djegies
sė njė flamuri blu me njė simbol qė duket si i NATO-s por jo fort qartė.
Pikėrisht pėr tė sqaruar kėtė videos i ėshtė bėrė njė redaktim grafik,
ėshtė ngrirė dhe mė pas ėshtė shpalosur disi duke treguar qartė simbolin
e Aleancės sė Atlantikut verior. Nuk dihet nėse shpalosja pretendohet
tė jetė njė ngrirje e thjeshtė e figurės apo njė ndėrhyrje montazhi pėr
tė pėrcjellė atė qė nuk mund tė shihet me sy tė lirė. Pasi janė
transmetuar nga TV Klan, pamjet janė transmetuar sot edhe nga
Televizione tė tjera pasi akuza pėr djegien e flamurit tė NATO-s ėshtė
bėrė tema e debatit politik nė distancė. Ndėrsa PD dhe LSI e kanė dėnuar
ashpėr kėtė xhest, Partia Socialiste akuzon se e gjitha ėshtė njė
shpifje e trilluar me montazhe grafike. E
vetmja mėnyrė pėr tė besuar ose jo akuzėn e djegies sė flamurit tė
NATO-s mbetet shikimi i pėrsėritur i videos sė TV Klan.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !   Sat May 15, 2010 1:06 am

petritkola shkruajti:
Salen e ka vendose UDB

Deputeti i LSI-sė, Spartak Braho, akuzoi kryetarin e qeverisė se ka lidhje agjenturore me UDB-nė (shėrbimi sekret nė ish-Jugosllavi) dhe se ka qenė informator i rregullt dhe i vullnetshėm. PD-ja dhe kryeministri i kthejnė krahėt Biberajt dhe nuk pranojnė ta shqyrtojnė projektin e propozuar prej tij. Braho: “Ai ka dhėnė informacione tė forta pėr Komitetin Qendror, pėr Sekretarin e Parė, shokun Xhelal Gjoni dhe ka pasur takime informative nė disa kryeqytete evropiane me zbulues tė huaj”.
Injoranca e edit o PK I>meta ka qen ne PS me ben te qeshi.
Ka ardhur koha te ik edi nga PS apo PS nga edi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !   Sat May 15, 2010 1:06 am

Perse nuk u dha fytyra e atij qe dogji flamurin?
Perse u dhane vetem kembet?
A ju a kam shpjeguar se kush e themeloi dhe kush e kontrollon Klan?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !   Sat May 15, 2010 1:09 am

Drini,

Ato pune i di Ramiz Alia...

https://www.youtube.com/watch?v=xBDxzMB38vU
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 107
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !   Sat May 15, 2010 1:09 am

Kishte shkrime nga gazetat qė vėrtet ėshė djegur flamuri :
http://www.google.com/search?q=+ne-greven-e-ps-se-digjet-flamuri-i-nato-s&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:sq:official&client=firefox-a
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !   Sat May 15, 2010 1:10 am

E ke let o PK kliko ne googel dhe do e shikon me shum se 10 medja kan konfirmu ket lajm, ti kete veq e di me mire se une.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !   Sat May 15, 2010 1:10 am

Te nderuar,
Perse nuk u dha fytyra e atij qe dogji flamurin?

Perse u dhane vetem kembet?

A ju a kam shpjeguar se kush e themeloi dhe kush e kontrollon Klan?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !   Sat May 15, 2010 1:13 am

Drini,

Une pyes se perse u dhane vetem kembet e atij qe dogji?

Mos ishte djali i Berishes ai qe dogji flamurin?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sali Berisha dhe Politika e tije ndaj Shqiperisė !
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 43Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 43  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt :: Politikė-
Kėrce tek: