Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Cila lėnd ju pelqen me shumė ?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
comeback
Anėtar i ri
Anėtar i ri
comeback

Male
Numri i postimeve : 86
Age : 39
Vendi : miami
Registration date : 10/10/2008

Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lėnd ju pelqen me shumė ?   Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 3 EmptyThu Oct 23, 2008 8:51 am

Historia
gjeografia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Veneta
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 1008
Registration date : 02/06/2008

Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lėnd ju pelqen me shumė ?   Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 3 EmptySat Nov 08, 2008 10:36 pm

Menaxhmenti strategjik.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anila
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
anila

Female
Numri i postimeve : 973
Age : 23
Registration date : 29/08/2008

Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lėnd ju pelqen me shumė ?   Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 3 EmptySat Nov 08, 2008 10:37 pm

Histori,Gjeografi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lėnd ju pelqen me shumė ?   Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 3 EmptySat Nov 08, 2008 10:55 pm

Hartografia ( topografia-hartografi ushtarake) dhe cdo gje qe lidhet me shkencat ushtarake.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Leka i Madh
V.I.P
V.I.P
Leka i Madh

Numri i postimeve : 1368
Vendi : Dielli lind nga malet!
Registration date : 02/09/2007

Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lėnd ju pelqen me shumė ?   Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 3 EmptySat Nov 08, 2008 11:19 pm

Palelinguistika
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Fjona
Xhelozja...
Xhelozja...
Fjona

Female
Numri i postimeve : 2283
Age : 30
Vendi : n'matiqan
Profesioni/Hobi : me vallzu tallava, me kallxu barcoleta
Registration date : 07/10/2008

Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lėnd ju pelqen me shumė ?   Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 3 EmptySun Nov 09, 2008 1:48 am

Historia dhe psikologjia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://it.youtube.com/user/ilovekosova88
Vizitor
Vizitor
avatar


Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lėnd ju pelqen me shumė ?   Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 3 EmptySun Nov 09, 2008 2:32 am

Matematika, edhe pse kurr me shum se 2-sh nuk kam mund me mar, hahaha.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
**Embelsira**
Hero anėtar
Hero anėtar
**Embelsira**

Female
Numri i postimeve : 2909
Age : 30
Vendi : Kosove
Registration date : 08/12/2007

Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lėnd ju pelqen me shumė ?   Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 3 EmptySun Nov 09, 2008 11:41 am

Anatomia po me terhjek shume koheve te fundit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Parapsikologu
Hero anėtar
Hero anėtar
Parapsikologu

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 51
Vendi : Ferizaj-Kosovė
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lėnd ju pelqen me shumė ?   Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 3 EmptySun Nov 09, 2008 11:46 am

**Embelsira** shkruajti:
Anatomia po me terhjek shume koheve te fundit.
Hahhaahah Embelsira, e paske me mendje te keqe me duket hahhahaa

Matematika mu si BiBiKiM-in por edhe gjuhet e huaja....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lėnd ju pelqen me shumė ?   Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 3 EmptySun Nov 09, 2008 2:19 pm

BiBiKiM shkruajti:
Matematika, edhe pse kurr me shum se 2-sh nuk kam mund me mar, hahaha.

qy qy spo kallxon se edhe ate 2 qe e ke marr, e ke qe kom intervenu une Razz ahhahaha


E drejta Romake Razz hahahahahahahhahahah fla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Eva0506
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 37
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lėnd ju pelqen me shumė ?   Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 3 EmptySun Nov 09, 2008 2:58 pm

Farmakologjia mjekesore dhe Cikli i Krebsit ne Kimine Organike. Cool Te veshtira jane gjithsesi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Parapsikologu
Hero anėtar
Hero anėtar
Parapsikologu

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 51
Vendi : Ferizaj-Kosovė
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lėnd ju pelqen me shumė ?   Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 3 EmptySun Nov 09, 2008 3:13 pm

Mua ne matematike per qudi me kane pelqyer bashkesite e numrave, por me vone edhe integralet...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lejla
Anėtar i ri
Anėtar i ri
Lejla

Female
Numri i postimeve : 91
Registration date : 27/12/2007

Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lėnd ju pelqen me shumė ?   Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 3 EmptySun Nov 09, 2008 3:39 pm

Bioteknologjia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
nardlushnja
Anėtar i ri
Anėtar i ri
nardlushnja

Male
Numri i postimeve : 90
Age : 48
Vendi : Greqi
Registration date : 27/04/2008

Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lėnd ju pelqen me shumė ?   Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 3 EmptySun Nov 09, 2008 8:43 pm

Te gjitha lendet shkencore
Matematik,fizike,kimi,elektronike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ylari
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
ylari

Female
Numri i postimeve : 801
Age : 33
Vendi : Shqiperi
Registration date : 02/11/2008

Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lėnd ju pelqen me shumė ?   Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 3 EmptySun Nov 09, 2008 8:46 pm

Biologjia.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lėnd ju pelqen me shumė ?   Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 3 EmptySun Nov 09, 2008 8:47 pm

Historia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anila
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
anila

Female
Numri i postimeve : 973
Age : 23
Registration date : 29/08/2008

Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lėnd ju pelqen me shumė ?   Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 3 EmptySun Nov 09, 2008 8:48 pm

1.Histori
2.Gjeografi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lėnd ju pelqen me shumė ?   Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 3 EmptyMon Nov 10, 2008 1:25 am

Historia
Matematika
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lėnd ju pelqen me shumė ?   Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 3 EmptyMon Mar 15, 2010 1:38 am

Psikologji dhe pedagogji.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lėnd ju pelqen me shumė ?   Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 3 EmptyMon Mar 15, 2010 1:05 pm

Astronomin,e kam ne gjak,per ta pregadit shpirtin per rrugtim te perjetshum!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lėnd ju pelqen me shumė ?   Cila lėnd ju pelqen me shumė ? - Faqe 3 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cila lėnd ju pelqen me shumė ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: